dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

419 000 zł38 m² 11 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul. Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

1 450 400 zł104 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie przy ul. Lubartowskiej 68a w Lublinie to klasyczny produkt inwestycyjny, często określany jako trójpak. Nieruchomość o powierzchni 103,6 m została fizycznie podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Widne przestronne mieszkanie Z miejscem postojowym na wieniawie Na wynajem wyjątkowe przestronne mieszkanie z wysokimi sufitami o powierzchni 95 m , zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustronna

Szerokie,Lublin

949 000 zł119 m² 7 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 377,10 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadowa

Sławinek,Lublin

639 000 zł74 m² 8 577,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, sprzedam piękne, duże mieszkanie, świetne zlokalizowane na sławinku w Lublinie (ul. Spadowa) - bezpośrednio od pierwszego właściciela. Mieszkanie jest w bloku z roku 1995,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biskupie

Hajdów-Zadębie,Lublin

1 900 000 zł342 m² 5 563,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 646 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom z 2016r. w Lublinie przy ul. Biskupie o pow. całkowitej 341,50m2 (z czego pow. użytkowa to ok. 224,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dziesiąta,Lublin

507 069 zł49 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 49,23m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na parterze, z ogródkiem 31,42m2. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

100,78 zł/m²89 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 89,30 m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiej 11 w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ponikwoda,Lublin

351 875 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 28,15m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na parterze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wędrowna

Sławin,Lublin

499 000 zł34 m² 14 728,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ul. Wędrowna - 2 pokoje z ogrodem 30 m | 2021 r. | garaż podziemny Na sprzedaż prezentujemy przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w wieżowcu na Osiedlu Piastowskim - w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych do życia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartek

Śródmieście,Lublin

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W stanie do generalnego remontu Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym | śródmieście, ul. Czwartek 14 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kolejarz,Lublin

449 999 zł61 m² 7 424,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kalinowszczyzny przy ulicy Okrzei. Lokal posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Lublin

Majdanek,Lublin

2 035 756 zł245 m² 8 308,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: całe piętro - 8 lokali studenckich | 245 m | Lublin Na sprzedaż oferujemy całe piętro 5p/5p w nowoczesnym, wielofunkcyjnym budynku, obejmujące 8 wyodrębnionych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

420 000 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku bez windy przy ul. Balladyny 4 (lsm - os. Słowackiego, lublin). Idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Sawy

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

325 000 zł31 m² 10 483,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego o powierzchni 31,19 m , położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Jana Sawy 8 w Lublin. Idealna propozycja pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Sławin,Lublin

349 000 zł1 294 m² 269,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka z wz 1294 m pod dom jednorodzinny Lublin, sławin-Szerokie | Atrakcyjne położenie i cena poniżej średniej ceny w tej lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby Północne,Lublin

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublina - Czuby Północne, ul. Kaczeńcowa 2. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeskiej

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Rury przy ulicy Magdaleny Brzeskiej 8. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego kameralnego bloku, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Paderewskiego,Lublin

549 000 zł70 m² 7 876,61 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

R e Z E R W A C J A polecam bardzo atrakcyjne mieszkania Atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie do odświeżenia w budynku wśród zieleni, na osiedlu Paderewskiego , dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Felin,Lublin

337 200 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 33,72 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 16,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Felin,Lublin

416 100 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 41,61 m2 na 4 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeremchowa

Sławinek,Lublin

750 000 zł75 m² 11 436,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż - Lublin, sławinek, ul. Czeremchowa Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,20 m2, położone w malowniczej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

485 684 zł51 m² 9 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

799 000 zł57 m² 14 062 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , klimatyzacja, garaż na parkingu podziemnym, piwnica. Spokojna okolica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Spółdzielczości Pracy

Ponikwoda,Lublin

2 600 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem z miejscem postojowym wewnętrznym. Nowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 37 m2. Nieruchomość położona na 3 piętrze w nowym budynku przy ulicy Al. Spółdzielczości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Ceramiczna

Czechów Północny,Lublin

4 500 000 zł998 m² 4 507,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1423m2 zabudowaną budynkiem biurowo-magazynowym o powierzchni użytkowej 998m2 wraz z udziałem wynoszącym części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m zlokalizowane na 8. piętrze przy ul. Zana 8 (lublin, lsm). Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrotków,Lublin

632 268 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 75,27m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wolińskiego, na najwyższym piętrze pięciopiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Konopnickiej,Lublin

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,30m2 zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Żarnowieckiej w dzielnicy lsm w Lublinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

699 000 zł77 m² 9 093,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,87m2 na III i IV piętrze w bloku z 2001 r. przy ul. Szafirowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Betonowa

Za Cukrownią,Lublin

559 000 zł67 m² 8 318,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 67,21 m , położone na 1. piętrze w kameralnym bloku przy ul. Krochmalnej i ul. Betonowej. Jasne, przestronne, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rury,Lublin

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Lublina dzielnica Rury, osiedle Piastowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wolińskiego, wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym na lsm! Dwa pokoje, balkon z widokiem na zieleń zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy przy ul. Wajdeloty 11 (lsm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

2 100 zł34 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2, nieruchomość położona na parterze w bloku przy ulicy Kryształowej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granata

Wrotków,Lublin

959 000 zł65 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i dwoma balkonami | Osiedle Regaty | Lublin, wrotków Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

3 900 zł63 m² 61,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,97 m2, zlokalizowane przy ulicy Stefana Okrzei w Lublinie (dzielnica Kalinowszczyzna). Nieruchomość znajduje się na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Śródmieście,Lublin

2 188 000 zł115 m² 18 993,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 115,20 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w samym Centrum Lublina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

347 352 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

599 000 zł42 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 41,85 m2 na IV piętrze / z XVIII w Lublinie, ul. Pana Balcera - Metropolitan. Idealne zarówno do.