dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 116 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 300 zł56 m² 41,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Bolesława Chrobrego! Usytuowane jest na czwartym piętrze niskiego bloku z windą. W skład nieruchomości wchodzą: - dwie sypialnie, - przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

475 000 zł49 m² 9 713,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne mieszkanie w zielonej części Czubów - do ewentualnego odświeżenia! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina - Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Lublin

584 463 zł29 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż w Lublinie, przy ulicy Wieniawskiej, to wyjątkowa propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesności i wysokiego standardu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Tatary,Lublin

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45.00 m2 położone w bloku o niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji usytuowany na zielonym osiedlu dzielnicy Tatary. Na powierzchnię 45.00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

337 575 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - zachodniej. Mieszkanie o powierzchni 32,15 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Botanik,Lublin

2 200 zł35 m² 63,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z wyjściem na loggię Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrotków,Lublin

3 500 000 zł700 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży duży dwukondygnacyjny budynek z lokalami handlowo - usługowo - biurowymi o powierzchni 700 m2. Położony w Lublinie przy ulicy Olszewskiego w bardzo atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Lublin

777 168 zł41 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego przy ulicy Wieniawskiej w Lublinie. Opis nieruchomości: oferowana nieruchomość ma 41,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodej Polski

Czechów,Lublin

439 000 zł53 m² 8 236,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rewelacyjna oferta zarówno dla rodziny z dziećmi jak i inwestora. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,30 m , położone na 4. piętrze bloku po termomodernizacji, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Czechów Południowy,Lublin

800 000 zł138 m² 5 813,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży duży lokal handlowo - usługowy o powierzchni 137,60 m2 położony w bloku na Czechowie przy ulicy Koncertowej. Lokal jest dwupoziomowy, znajduje się na parterze i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukszpanowa

Botanik,Lublin

533 555 zł44 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pierwsze osiedle Smart Home w Lublinie. Zapraszamy Państwa do zakupu mieszkań w stanie deweloperskim budowanych w Lublinie przy ulicy Bukszpanowej. Kameralny Sławin to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Za Cukrownią,Lublin

35,70 zł/m²62 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Fabrycznej. Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnej przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Lublin

499 000 zł67 m² 7 409,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Przepiękne mieszkanie w kamienicy zlokalizowane przy Starym Mieście w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 67,35 m2 przy ulicy Wyszyńskiego. Dwustronne, ekspozycja okienna wschód - zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczowa

Ponikwoda,Lublin

317 300 zł32 m² 9 990,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 31,76 m - ul. Bluszczowa, lublin Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 31,76 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

539 000 zł48 m² 11 182,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | ul. Wajdeloty, lublin | Idealne pod wynajem lub do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Śródmieście,Lublin

470 000 zł50 m² 9 349,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: lublin, w bliskiej odległości od Placu Litewskiego Opis Lokalu: powierzchnia: 50,27 m2 Poziom: -1 Skład: 2 pomieszczenia + łazienka Lokal został wyodrębniony i posiada udziały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Wrotków,Lublin

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni około 150m2 na Wrotkowie! Lokal rozmieszczony jest na dwóch poziomach w budynku z lat 90-tych. Na wysokim parterze mamy salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wiklinowa

Czuby,Lublin

859 000 zł89 m² 9 619,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 5 - pokojowe z możliwością częściowej zmiany funkcjonalnej pomieszczeń, obecnie składa się z 4 sypialni, dużego salonu, kuchni ze spiżarnią, łazienki z osobna toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wrotków,Lublin

662 883 zł2 217 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta dostępna tylko w biurze Royal Nieruchomości! Działka budowlana z wz - ul. Letniskowa, lublin, 2217 m Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Lublin

50 zł/m²389 m² 19 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem dostępna jest przestronna sala reprezentacyjna o imponującej powierzchni wynoszącej 389 m2. To wyjątkowe pomieszczenie nadaje się doskonale do organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament mieszczący się w centrum Lublina- przy ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza. Nieruchomość znajduje się w kameralnej kamienicy, z prywatnym parkingiem oraz podwórzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Różana

Czuby,Lublin

669 475 zł61 m² 10 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 61 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego bloku przy ulicy Różanej w Lublinie. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Lublin

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Lublin ul. Graniczna 5 Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rury,Lublin

599 000 zł56 m² 10 639,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 56,3 m2 po generalnym remoncie (instalacja gazowa, elektryczna, hydraulika), wykończone w stylu loftowym, nowe okna, widok ze wszystkich pokoi na zieleń, duży balkon 6m2, unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sławin,Lublin

630 000 zł1 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 15 arowa Lublin ul. Klonowa. Boczna Al. Warszawskich okolice ulicy Jaśminowej oraz Podchorążych. W mpzp Nieruchomość położona na obszarze oznaczonym symbolem 22mn znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrotków,Lublin

537 900 zł62 m² 8 675,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Lublin

636 300 zł30 m² 21 210 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Apartament w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu reduta o powierzchni 30 m2 przy ulicy Lubomelskiej. To ekskluzywne i nowoczesne apartamenty pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Wieniawa,Lublin

540 000 zł64 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,72 m , z dużym balkonem 6 m oraz piwnicą 4 m . Mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Krasińskiego,Lublin

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na osiedlu Krasińskiego, blisko lubelskich Uczelnii. Mieszkanie: cała nieruchomość składa się z dwóch ustawnych sypialni, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Za Cukrownią,Lublin

415 000 zł52 m² 7 991,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy. Ciekawa oferta zarówno dla inwestora, jak i pary, bądź niedużej rodziny. Mieszkanie o powierzchni 51,93m2 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

50 zł/m²104 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia piękny lokal biurowy o powierzchni 104m2. Usytuowany na drugim piętrze z dużymi przeszkleniami. W skład nieruchomości wchodzi przestronny doświetlony Open Space, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

758 520 zł63 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,04m2 z wyjściem na balkon. Trzy sypialnie o pow. 10,09m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

1 500 zł28 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa i słoneczna kawalerka na parterze w wieżowcu przy ul. Okrzei. Obok wąwóz z miejscem do rekreacji z alejkami do spacerowania oraz ścieżkami rowerowymi. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Botanik,Lublin

652 188 zł71 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 36,46m2. Łazienka z wc 4,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czechów,Lublin

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Melomanów na osiedlu Czechów. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Śródmieście,Lublin

322 250 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego Lokal inwestycyjny nr 8 o pow. 25,78 m2 Na sprzedaż lokal inwestycyjny zlokalizowany na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów,Lublin

535 721 zł44 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowych mieszkań zlokalizowanych w cichej i spokojnej okolicy świetnie skomunikowanej z całym miastem. Budynek powstaje krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

33 600 zł1 200 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow. ok 1200m 2 - Lublin, położona przy ul. Nałęczowskiej Budynek murowany, na hali zaaranżowane ok 100 m 2 pow. biurowo socjalnej Wysokość 5,5 m, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

650 000 zł81 m² 8 014,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękne, przestronne, bezczynszowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta. 81 metrów, 3 ustawne, przestrzenne pokoje, 2 balkony (ekspozycja północ i południe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglin,Lublin

899 000 zł109 m² 8 225,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

M ieszkanie o pow. 109,3m2 na Węglinie z garażem i udziałem w działce Cztery pokoje, trzy z wyjściem na balkon. Otwarta kuchnia z jadalnią, zabudowa meblowa i sprzęt.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij