dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Wrotków,Lublin

430 000 zł48 m² 8 926,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie, lublin ul. Nałkowskich - 48,17 m2 Biuro Nieruchomości Dream House prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m2, położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiepury

Czechów,Lublin

479 000 zł58 m² 8 301,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jana Kiepury na Czechowie. Nieruchomość o powierzchni 57,7m usytuowana jest na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbarska

Lublin,lubelskie

479 000 zł33 m² 14 612,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie przy ul.Garbarskiej w Lublinie w nowoczesnej inwestycji Panorama Lublin. W skład 2-pokojowego mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym (14,4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie w dobrej cenie. Bez pośredników. Dwustronne, widne, ciche, przestronne, dwupokojowe, z odrębną dużą kuchnią. Większy pokój 16 m2, mniejszy 10 m2. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dzierżawna

Piaski,Lublin

129 000 zł312 m² 413,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

340 000 zł38 m² 9 054,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Edwarda Dembowskiego w Lublinie znajdujące się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Kalinowszczyzna. Mieszkanie o powierzchni 37,55 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

315 000 zł31 m² 10 070,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka 31,28 m - parter - ul. Okopowa 5a, lublin Idealna pod biuro, gabinet, najem lub do zamieszkania | Stan w zależności od potrzeb, ndaje się do zamieszkania od zaraz. Kawalerka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 100 zł12 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Mieszkanie po remoncie, pokoje jednoosobowe na klucz, opłaty z rachunkami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Sławin,Lublin

499 000 zł88 m² 5 660,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nietuzinkowe mieszkanie w domu wolnostojącym w Lublinie - Sławin, 3 pokoje o pow. 88,16 m Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

2 000 zł36 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, bronowice, ul. Krańcowa Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , położone na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego bloku przy ul. Krańcowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

527 500 zł43 m² 12 137,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nowocześnie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,46 m2 z dużym balkonem (7,76 m2), położone na 7. piętrze w nowym, zadbanym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

389 000 zł34 m² 11 508,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 33,80 m2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu zlokalizowanym przy ul. Koncertowej (dzielnica Czechów). Na powierzchnię składa się: salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mackiewicza

Czechów,Lublin

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Czechów, ul. Józefa Mackiewicza. Brak prowizji! Lokalizacja idealna dla studenta medycynymieszkanie znajduje się w Czechowie, jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

525 000 zł58 m² 8 989,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,40 m Drugie piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1997 roku, lublin, dziesiąta, ul. Nowy Świat, balkon, piwnica, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Wigilijna

Rury,Lublin

1 400 zł25 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

Wynajmę pokój dwuosobowy przy ulicy Wigilijnej. Atrakcyjna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie sklepów i przystanku autobusowego. - przystanek mpk 100 m; - sklep Żabka 150 m; - sklep Stokrotka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kalinowszczyzna. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnie: mieszkanie mierzy 38,00 m2 powierzchni użytkowej i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Czechów,Lublin

2 000 zł57 m²

 

Piętro:7/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 56,6 m2 na Czechowie w bliskiej odległości Lubelskich Uczelni. Z możliwością wynajęcia każdego pokoju oddzielnie: - 1 pokój 17 m2 - 950 zł - 2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Węglin Południowy,Lublin

579 000 zł59 m² 9 736 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 59,47m2 Z narożnym balkonem! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze! Lokalizacja idealna na mieszkanie docelowe! Inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Lublin

1 900 zł49 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,60 m2 usytuowane na 2. piętrze w pięknej zabytkowej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Kościuszki w ścisłym centrum Lublina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

2 499 zł48 m² 52,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w Lublinie przy ulicy Dunikowskiego. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Dziesiąta, w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Ponikwoda,Lublin

799 000 zł106 m² 7 512,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 106,35m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą przy ulicy T. Strzembosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Czechów,Lublin

317 578 zł26 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 26,50 m , mieszczącą się na 1 piętrze lokalizacja: czechów ul. Króla Rogera 6 Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Macierzanki

Sławin,Lublin

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 148 m | ogród | balkon | garaż dwustanowiskowy | ul. Macierzanki, sławin, lublin Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 148 m , z prywatnym ogrodem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Sławinek,Lublin

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę odświeżone mieszkanie znajduje się na ul. Żołnierskiej. Mieszkanie położone w budynku zbudowanym po 2000 roku. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz miejsce parkingowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

618 268 zł57 m² 10 782,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B3.0.68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereckiego

Czechów,Lublin

594 500 zł44 m² 13 594,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli poszukujesz jasnego, świeżo wykończonego mieszkania, w którym wszystko jest gotowe do zamieszkania i bez dodatkowych kosztów - To oferta dla Ciebie! Ta nieruchomość łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Lublin

113,04 zł/m²115 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lublin - Atrakcyjny lokal użytkowy na parterze - w najlepszej części ulicy Krak.Przedmieście! Nowość! Oferuję do wynajęcia, jako jedyny właściciel lokal użytkowy w Lublinie, w opinii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Węglin,Lublin

1 150 000 zł276 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:397 m²

Na sprzedaż dom (połowa bliźniaka) o powierzchni całkowitej 324,9 m2. Działka 397 m2. O wymiarach 12 m szer. x 33 m długości. Prestiżowa lokalizacja - dzielnica Węglin. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechów,Lublin

532 900 zł60 m² 8 822,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w zielonej i spokojnej dzielnicy Czechów. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z salonu z dostępem do balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Rudnik,Lublin

1 099 000 zł284 m² 3 869,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom wolno stojący o pow. użytkowej 198,95 mkw położony w Lublinie na os. Rudnik. Dom posiada ściany cz-tero warstwowe: suporeks (24cm), styropian (5cm), połówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

44,90 zł/m²127 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 126,95 m2 posadowiony na parterze w dwupiętrowym budynku przy ul. Bursaki. Zestawienie powierzchni: -5 pomieszczeń biurowych -sanitariaty -hall Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Tatary,Lublin

369 000 zł50 m² 7 412,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje z balkonem i piwnicą - dwustronne, 2. piętro - idealne do własnej aranżacji lub inwestycyjnie Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,78 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wigilijna

Lublin,lubelskie

2 650 zł53 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,4m2 w bloku na 3 piętrze - ul. Wigilijna. Pokój dzienny o pow. 11m2 z wyjściem na balkon. Oddzielna kuchnia (zabudowa, sprzęt agd: zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Kośminek,Lublin

825 000 zł148 m² 5 574,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na lubelskim Kośminku: stan surowy zamknięty z instalacjami, wybudowany wg indywidualnego projektu, ok. 148m2 powierzchni całkowitej (wraz z garażem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Dziesiąta,Lublin

22,79 zł/m²75 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem pod działalność usługowo - magazynową Na wynajem lokal użytkowy położony przy ul. Nadrzecznej w dzielnicy Dziesiąta o powierzchni 75 m2 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Wrotków,Lublin

8 500 000 zł2 224 m² 3 821,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 605 m²

Oferta dostępna wyłącznie na naszym biurze. Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowym i magazynowo- biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 407,65m2,częścią budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczowa

Wrotków,Lublin

380 000 zł30 m² 12 495,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na ul. Bluszczowej 2 w Lublinie. Termin zakończenia budowy to IV kwartał 2026 roku. Mieszkanie będzie położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

679 000 zł57 m² 11 912,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Unikatowe 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Sławin os Botanik. Lokal usytuowany na parterze w budynku z 2019r wyposażonego w cichobieżną windę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czuby,Lublin

3 300 zł85 m² 38,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o pow. 84,93 m2 usytuowane na 1. piętrze w bloku zlokalizowanym w bardzo atrakcyjnej części Lublina (dzielnica Czuby), przy ul. Szmaragdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

379 900 zł37 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje 37m2, kleeberga/kalina Położony jest na siódmym piętrze bloku z wielkiej płyty. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania. Składa się z dużego salonu i 2 pokoi. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Czuby,Lublin

2 000 zł50 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiot wynajmu stanowi w pełni umeblowane oraz wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.5 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku przy ul. Przedwiośnie 3.