dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

759 000 zł57 m² 13 383,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferowana nieruchomość to wyjątkowo eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie na Węglinie Południowym niewymagające dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie z niemal 100-metrowym ogródkiem, wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Felin,Lublin

525 000 zł48 m² 10 921,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,07 m , położone na parterze niskiego bloku z 2015 roku na popularnym Osiedlu Europejskim w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Turystyczna

Hajdów-Zadębie,Lublin

1 390 000 zł300 m² 4 633,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Do sprzedania budynek biurowo - usługowy w okolicy ul: turystycznej! Prezentowana nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta, przy ulicy Zimnej! Oferowany obiekt to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

470 000 zł1 698 m² 276,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w granicach administracyjnych Lublina, w okolicach Zalewu Zemborzyckiego. Działka jest płaska, częściowo ogrodzona. Kształt działki zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrotków,Lublin

538 164 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 49,83m2, dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 49,83m2 Piętro: 5 Liczba pokoi: 2 + aneks kuchenny Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Czechów,Lublin

2 970 zł73 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jasne, ustawne mieszkanie 73 m2 z balkonem i piwnicą - Czechów, 1. piętro 2970+czynsz(z ciepłą i zimną wodą, gaz i co oraz wywóz nieczystości)+opłaty licznikowe za energię Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Zygmunta Krasińskiego w Lublinie. Ta starannie zaprojektowana przestrzeń wyróżnia się nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Botanik,Lublin

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortową k awalerkę 33mkw w nowym budownictwie, w pobliżu Śródmieścia, os.Botanik. Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Sachsów

Głusk,Lublin

350 000 zł980 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ul. Sachsów - zabudowa jednorodzinna! Ofertę sprzedaży stanowi atrakcyjna działka położona przy ul. H. M. Sachsów w Lublinie. Nieruchomość zlokalizowana jest w trzeciej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

900 zł15 m²

 

Piętro:5/6

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia duży, w pełni umeblowany pokój, położony w wysokiej klasy apartamentowcu przy ul. Nałęczowskiej 18 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Błonie,Lublin

539 000 zł66 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w os. Błonie na Czubach. 1 piętro niskiego bloku z 1987r. w sąsiedztwie parku. Mieszkanie ma 66m2, na podłogach są panele i płytki, okna z pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Górki,Lublin

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin** Oferujemy do wynajmu kawalerkę na Czubach. Z balkonu rozpościera się ładny widok na las i tereny zielone. Mieszkalne wolne od zaraz. Dysponujemy kluczami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Wołodyjowskiego

Sienkiewicza,Lublin

1 700 zł72 m² 23,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe, poł. na spokojnym osiedlu (lsm, os. Sienkiewicza), w pobliżu ch E.Leclerc, szkoły, przychodnie itd, blisko centrum miasta Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Dziesiąta,Lublin

568 000 zł142 m² 4 014,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu mieszkanie na parterze w budynku jednorodzinnym - dwulokalowym o powierzchni całkowitej 141,50m2, zaś użytkowej 78,06m2 usytuowane wśród domów jednorodzinnych w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Zemborzyce,Lublin

150 000 zł1 095 m² 136,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Lublinie przy ul. Krężnickiej o powierzchni 1095 m2. Położona w pierwszej linii zabudowy. Przy drodze asfaltowej. Usytuowana w prostokącie o wymiarach 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

403 560 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazji - oferta dotyczy tylko prezentowanego mieszkania Oferta dotyczy mieszkanie nr 64 - 2-pokojowe o powierzchni 335,4 m2 Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrotków,Lublin

435 891 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 39,99m2, dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,99m2 Piętro: 3 Liczba pokoi: 2 + aneks kuchenny Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 200 zł48 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Zygmunta Krasińskiego w Lublinie. Ta starannie zaprojektowana przestrzeń wyróżnia się nie tylko najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

49,11 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie o pow. 44,80 m2. usytuowany na drugim piętrze w budynku przy ul. Okopowej 14 w Lublinie. Lokal składa się trzech głównych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

676 910 zł62 m² 10 882,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokoje_super oferta_miejsce postojowe w cenie. Bezpośrednio od developera! brak podatku pcc. Miejsce postojowe naziemne w cenie mieszkania_gratis! Stan deweloperski - Lublin Bazylianówka - 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowickiego

Sławin,Lublin

1 350 000 zł125 m² 10 785,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż nowoczesny i komfortowy apartament położony w Lublinie (okolice ul. Willowej). W skład nieruchomości wchodzą: - dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 125,17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Tatary,Lublin

7 000 zł265 m² 26,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa ok 205 m 2 + 60 m 2 magazynu w podpiwniczeniu, hala przystosowana do prowadzenia produkcji spożywczej - Pomieszczenie biurowe ok 15 m 2 - teren ogrodzony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na III piętrze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B1.3.26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Szerokie,Lublin

43,50 zł/m²456 m² 19 858 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia reprezentacyjny, samodzielny budynek biurowy lub usługowo-handlowy o powierzchni 456,50 m , zlokalizowany w biznesowej części Lublina, w rejonie ulic Nałęczowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Czechów Północny

Czechów Północny,Lublin

1 225 000 zł3 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

35 arowa działka w prestiżowej dzielnicy Lublina. Super oferta dla dewelopera lub na lokatę kapitału Działka 3532 mkw, zlokalizowana na lubelskim Czechowie, pomiędzy ulicami Poligonową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do wynajęcia niezależny mikro apartament ( 18 m2 ) w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

545 000 zł59 m² 9 311,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Tylko u nas! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, ale nie masz czasu ani ochoty na remont? Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Bronowice,Lublin

620 000 zł68 m² 9 080,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Okolica bardzo cicha i spokojna z duża ilością zieleni. W pobliżu znajdują się: targ, szkoła podstawowa oraz liczne sklepy i lokale usługowe. Szybki dojazd do Centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Botanik,Lublin

2 650 000 zł5 215 m² 508,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana pod budownictwo wielorodzinne na osiedlu Botanik w rejonie ul. Zielone Wzgórze a ul. Poligonową o powierzchni 5200 m2. Zapraszam na prezentację. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Śródmieście,Lublin

399 000 zł32 m² 12 519,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 31,87m2. Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Cichej, śródmieście - przy Parku Litewskim. Mieszkanie jest - jednostronne i znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Widok,Lublin

379 000 zł57 m² 6 660,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedania wyśmienita oferta inwestycyjna - 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie , poł. w Centrum Lublina, lokalizacja idealna jako mieszkanie pod wynajem dla studentów (kilkanaście piechotą od umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 100 zł31 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Glinianej 25 Mieszkanie idealne dla 1-2 osób lub pary (pracujących / studiujących) Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju, widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Farmaceutyczna

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

700 zł25 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:700 zł

Pokój 1 osobowy Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu studenckim w domu jednorodzinnym. Mieszkanie na 1 piętrze z osobnym, nie krępującym wejściem. W mieszkaniu jest pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dziesiąta,Lublin

592 000 zł49 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym kośminek/dzięsiąta - ul. Obrońców Lublina Wystarczy spakować swoje walizki i od razu się wprowadzać! to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granata

Wrotków,Lublin

2 190 zł35 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt dwupokojowe mieszkanie z mp przy ul. Wincentego Granata w Lublinie. Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Węglin,Lublin

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:576 m²

Wolnostojący dom z garażem w bryle budynku posadowiony na działce 576m2. Poszukiwana lokalizacja - idealna dla rodziny z dziećmi, dla inwestora pod wynajem. Budynek 4 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Południowy,Lublin

500 310 zł37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania! zakończenie budowy wrzesień 2025 rok! Dostępne są również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Unia,Lublin

950 000 zł86 m² 11 074,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronny, atrakcyjny apartament - mieszkanie 4-pokojowe położone w wyśmienitej lokalizacji, na terenie kameralnego osiedla w pobliżu centrum Lublina - zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

618 870 zł63 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! Mieszkanie 3 pokojowe które można na tym etapie przekształcić na 4 pokoje! południowy- wschód! Najbardziej atrakcyjne! ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Dożynkowa

Rudnik,Lublin

750 000 zł7 400 m² 101,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki wśród ciszy, zieleni I spokoju? to nieruchomość dla ciebie. Działka budowlana os.Rudnik 74 ary.(7400 m2. ) boczna ul.Dożynkowej. Lublin W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

564 876 zł55 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.