dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biłgorajska

Bronowice,Lublin

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w udziałach z pokryciem. Idealne jako pierwsza nieruchomość dla singla lub zakup w celach inwestycyjnych na wynajem. Mieszkanie mieści się na parterze przy ul. Biłgorajskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

715 000 zł65 m² 10 974,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 65,15 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Strzembosza, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

439 000 zł36 m² 12 317,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! zarezerwuj już dziś swoje idealne mieszkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Al. generała Władysława Sikorskiego

Wieniawa,Lublin

850 000 zł67 m² 12 686,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż bez pośredników: bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie, po remoncie w dobrym punkcie lokalizacyjnym Usytuowanie mieszkania dwustronne wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Lublin

Sławin,Lublin

77,09 zł/m²47 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***tylko U nas! wyjątkowa oferta lokalu na wynajem!*** Przedstawiamy lokal usługowy na wynajem, gotowy do prowadzenia działalności cukierniczej. Lokal nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronkowa

Sławinek,Lublin

1 297 000 zł152 m² 8 539,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ponikwoda,Lublin

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 69,98 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Dożynkowej, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

475 440 zł52 m² 9 176,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,28 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Powierzchnia całkowita: 51,81 m2 Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

735 732 zł69 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 68,76m2, 3 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Bazylianówka,Lublin

499 999 zł42 m² 11 904,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

602 040 zł52 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 51,90m2, 2 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów Północny,Lublin

436 715 zł35 m² 12 499 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Masz dość ciasnego mieszkania w bloku? Marzysz o większej przestrzeni, własnej działce i miejscu, gdzie Twoje dzieci będą mogły swobodnie się bawić? Ta oferta jest dla Ciebie! Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

676 471 zł62 m² 10 881 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Zadzwoń i zapytaj o możliwości uzyskania dodatkowych atrakcyjnych rabatów i podatku pcc. Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,17 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

545 948 zł52 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

580 000 zł66 m² 8 782,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz nieruchomości, której jeszcze nie ma na rynku? Mieszkania, które od początku urządzisz pod siebie? opis nieruchomości Ofertę sprzedaży stanowi 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Śródmieście,Lublin

2 635 000 zł198 m² 13 321,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedania lokal biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Prezentowana nieruchomość znajduję się przy Alejach Racławickich. Centrum miasta, tuż przy Krakowskim Przedmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

455 962 zł38 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

439 000 zł60 m² 7 341,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na Kalinowszczyźnie ulica Daszyńskiego. Usytuowane jest na szczytowym 4 piętrze w niskim bloku. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Czechów Północny,Lublin

599 940 zł60 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

449 000 zł33 m² 13 601,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które zaaranżujesz wg swojego pomysłu i potrzeb ? Jeśli tak to zapoznaj się ze szczegółami: lublin ul. Kwarcowa 16 * 2 pokoje * Balkon na całą szerokość mieszkania (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mełgiewska

Tatary,Lublin

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hа продаж 3 кімнатна квартира. Площею 46м2. Знаходиться на 1 поверсі 3 поверхового будинку при вулиці Melgiewckej. Квартира.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kunickiego

Za Cukrownią,Lublin

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kamienicę mieszkalną o powierzchni użytkowej około 150 m2, zlokalizowaną w atrakcyjnej części miasta przy ulicy Kunickiego, w pobliżu nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Południowy,Lublin

499 999 zł37 m² 13 491,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania gotowe na czerwiec 2025 rok! Na mieszkanie został udzielony rabat! - cena regularna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

643 906 zł59 m² 10 842 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Zadzwoń i zapytaj o możliwości uzyskania dodatkowych atrakcyjnych rabatów i podatku pcc. Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 59,39 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronkowa

Sławin,Lublin

1 567 000 zł182 m² 8 593,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

519 582 zł37 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

1 650 zł22 m² 78,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronnej kawalerki na drugim piętrze po generalnym remoncie w całkowicie odrestaurowanej kamienicy w pobliżu Dworca Metropolitalnego przy ulicy Nowy Świat /kunickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Górna

Śródmieście,Lublin

36 zł/m²50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal usługowy zlokalizowany na parterze w budynku przy ul. Górnej. W skład nieruchomości wchodzi: - sala główna, - pomieszczenie socjalne, - łazienka. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Felin,Lublin

649 000 zł66 m² 9 899,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, o powierzchni - 65,56m2 - z centralną klimatyzacją, dużą piwnicą 12,62 m2 (w cenie) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Wrotków,Lublin

1 800 zł32 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, świeżo wyremontowane, słoneczne mieszkanie w bloku przy ulicy Romera. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, posiada balkon oraz piwnicę. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

546 000 zł52 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

519 000 zł47 m² 11 042,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, po generalnym remoncie. Mieszkanie jest jasne, zadbane i gotowe do wprowadzenia. Pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

510 048 zł53 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, jeszcze nigdy niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m . Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

498 457 zł46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 45,73 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Wieniawskiego,Lublin

800 000 zł97 m² 8 213,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 2-poziomowe, przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacj i na bliskim Czechowie. Mieszkanie jest usytuowane na III oraz IV piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Węglin,Lublin

690 000 zł59 m² 11 624 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ofertę sprzedaży stanowi piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,36 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku przy ul. Jantarowej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Botanik,Lublin

2 200 zł34 m² 64,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Sławinie Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka), sypialnia, łazienka z wc (kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

461 990 zł33 m² 13 999,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 33m2 blisko centrum! Oferuję na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , znajdujące się na 6. piętrze nowoczesnego, 10-piętrowego.