dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fantastyczna

Czuby,Lublin

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania od 1.06.24. sloneczne mieszkanie spoldzielczo-wlasnoscowe 48,7 m2 przy ulicy Fantastycznej w Lublinie. Rok budowy 1980. 4 pietro (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Felin,Lublin

490 000 zł48 m² 10 187,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jasne, funkcjonalne mieszkanie z dużym narożnym balkonem. Świetne miejsce do zamieszkania dla singla lub małej rodziny. Bardzo dobra lokata kapitału, doskonała pod wynajem. Położone na szczytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krężnicka

Zemborzyce,Lublin

1 650 000 zł140 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 174 m²

5-pokojowy, stylowo wykończony dom nad Zalewem ze słonecznym tarasem i niepowtarzalnym widokiem na akwen oraz budynek mieszkalny z dużym, dodatkowym pomieszczeniem na biuro, warsztat, pracownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin

549 999 zł66 m² 8 283,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowo-handlowy z wejściem głównym od ulicy na Wrotkowie. Usytuowany jest na parterze w bloku z 2011r. Składa się z głównej sali sprzedażowej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dziesiąta,Lublin

1 700 zł27 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz kawalerki do wynajęcia? Kawalerka o pow. 27,4m2 w pełni umeblowane i wyposażone w meble i sprzęt agd, mieszkanie posiada bardzo wygodny balkon. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Kośminek,Lublin

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie sprzedaży udział wynoszący ponad 60% w nieruchomości stanowiącej działkę o powierzchni 329m2 zabudowaną budynkami mieszkalnymi, komórką gospodarczą oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

45 zł/m²18 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Propozycja najmu obejmuje pomieszczenia biurowe o typowym układzie biurowym, z podziałem na pokoje (pow. 17m2-35m2. ) budynek z całodobową ochroną, wyposażony w sieć telefoniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Węglinek,Lublin

568 000 zł49 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w nowo wybudowanym budynku przy ul. Jantarowej 25a. Nieruchomość o powierzchni 49.40mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Willowa

Sławin,Lublin

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Wynajmę dom w centrum Lublina na ulicy Willowej. Dom z dużym ogrodem oraz tarasem z elektryczną pergolą. Cisza i spokój mimo położenia w centrum miasta. W bryle domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Czuby,Lublin

1 400 zł31 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne 1 pokojowe mieszkanie na Czubach w bloku. 8 piętrowy budynek z wielkiej płyty. Nieruchomość składa się z jednego pokoju z wyjściem na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lublin

Zemborzyce,Lublin

665 000 zł1 742 m² 381,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona, kształtna działka nad Zalewem Zemborzycki m . Świetne sąsiedztwo a przy tym bl isko do linii brzegowej. Powierzchnia 1742m2 o szerokości 26m. Uwaga - cenę można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

550 000 zł62 m² 8 896,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy, na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Nadbystrzyckiej 97 w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku wybudowanym w 1993 roku. Na powierzchnie 61,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

3 800 000 zł480 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Oferujemy na sprzedaż ranczo położone niedaleko od granic Lublina z szybkim dojazdem. Na nieruchomość składają się z : - domu wykończonego w przepięknym, nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Bronowice,Lublin

369 000 zł37 m² 10 076,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

***oferta wyłącznie W naszym biurze*** mieszkanie gotowe do odbioru, stan deweloperski możliwość własnej aranżacji Na powierzchnię 36.62 m 2 składają się: przestronny pokój: 20,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

1 899 000 zł325 m² 5 843,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.325m2, usytuowany na działce powierzchni 576m2. Nieruchomość Płaska, prostokątna, ogrodzona działka o wymiarach 20m x 28m. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowskiego

Czechów,Lublin

428 400 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe mieszkanie na Czechowie! Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze niskiego bloku z lat 90-tych. Na powierzchnię 50m2 składają się dwa oddzielne pokoje jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Willowa

Sławin,Lublin

1 499 000 zł156 m² 9 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej z 2017r., usytuowana w nowym kompleksie domów Osiedle na Sławinie ul. Willowa, o pow. całkowitej 155,80m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

585 000 zł57 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dziesiąta na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku z 2018 roku. Mieszkanie gotowe do wejścia nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

485 000 zł46 m² 10 543,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwupokojowe mieszkania po generalnym remoncie, przygotowane do zamieszkania, zlokalizowane w dzielnicy Dziesiąta w odrestaurowanej kamienicy. W skład nieruchomości wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czechów Północny,Lublin

567 732 zł57 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 56,83 m2 na III piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,14 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

532 224 zł49 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin - wrotków bez prowizji i bez podatku pcc Ostatnie wolne mieszkania bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku szybki termin realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Czechów,Lublin

97 zł/m²67 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy do Wynajęcia Lokal pod Gabinet Medyczny w dzielnicy Czechów Dolny. Lokal o powierzchni 67 mkw położony jest na parterze apartamentowca oddanego do użytku w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czuby Północne,Lublin

519 000 zł48 m² 10 805,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro ids Home Nieruchomości oferuje wyjątkową nieruchomość znajdującą się w doskonałej lokalizacji na zielonym osiedlu Czuby. Na powierzchnię użytkową 48,03 m2 składają się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Węglin,Lublin

52 zł/m²500 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia 500m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na I piętrze, w częściach wspólnych dostępny aneks kuchenny i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Żurawinowa

Ponikwoda,Lublin

413 900 zł36 m² 11 561,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Elizówce! Usytuowane na parterze w niskim jednopiętrowym bloku. Układ mieszkania to dwie ustawne sypialnie, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazylianówka

Ponikwoda,Lublin

555 000 zł64 m² 8 685,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

* bez prowizji od Kupującego * * Dostępne od połowy lipca * Oferuję do sprzedania ciche i przestronne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na ul. Bazylianówka w dzielnicy Ponikwoda. Mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Granata

Wrotków,Lublin

729 000 zł66 m² 11 045,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Wrotków niedaleko "zalewu Zemborzyckiego". Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2019 roku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Medalionów

Wrotków,Lublin

541 233 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70,29 m2 przy ul. Medalionów w Lublinie. Dobre połączenie z komunikacją miejską oraz bliskość sklepów i punktów usługowych to niejedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Węglinek,Lublin

99 000 zł16 m² 6 160,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Garaż na parkingu podziemnym w bloku przy ul. Kryształowej 6 na Węglinku. Boks garażowy o powierzchni 16,07 m2, zamykany bramą na kluczyk, parking podziemny zamykany bramą główną na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Bursaki,Lublin

6 480 zł359 m² 18,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn ok 359 m2, lublin dzielnica Bursaki, wysokość 6,5 Posadzka niepylna, nieogrzewany - docieplony Rampa, istnieje możliwość wynajęcia pow. biurowych w sąsiednim budynku Cena 18 pln/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Czechów,Lublin

399 900 zł45 m² 8 886,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, idealne zarówno jako inwestycja pod wynajem dla studentów Uniwersytetu Medycznego, jak i dla rodzin z dziećmi, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

4 300 zł700 m² 6,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania Państwu do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku z windą, w dobrej lokalizacji. Mieszkanie będzie w pełni umeblowane i dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

667 521 zł66 m² 10 143,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji i Podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,81m2 w nowo powstającej inwestycji na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Węglinek,Lublin

1 813 348 zł221 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal narożny usługowo-handlowy o powierzchni 221 m2, położony na pierwszym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego w atrakcyjnej dzielnicy Lublina (czuby).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

368 000 zł29 m² 12 646 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Piękna, przestronna i komfortowa kawalerka, w bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy wykończone wysokiej jakości materiałami i z dbałością o każdy szczegół mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Bronowice,Lublin

369 000 zł32 m² 11 658,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,65 m2 na wysokim parterze w czterokondygnacyjnym bloku po termomodernizacji w 2018r. przy ul. Pawiej w dzielnicy Bronowice. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

670 032 zł76 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 3 mieszkanie numer 2 - Południowy Zachód Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie bardzo słoneczne - od 12:00 do końca dnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

559 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowic. Usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2023 r wyposażonego w cichobieżną windę. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Kiepury

Moniuszki,Lublin

190 zł6 m²

 

Piętro:4/9

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *pokój jednoosobowy z klimatyzacją w 4 pokojowym mieszkaniu *powierzchnia 6,1m2 *pełne wyposażenie *w kuchni m.in. zmywarka i mikrofalówka *piwnica do wspólnego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

533 000 zł58 m² 9 205,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, rozkładowe, a przede wszystkim bardzo ciepłe mieszkanie, które składa się z: - 4 pokoi (sypialni, z których jedna jest przechodnia) - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Sławin,Lublin

665 000 zł90 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym bloku o pow. użytkowej 74,57 m2, całkowitej ok. 90 m2 na II p i poddaszu w budynku z 2002 r. w Lublinie na Sławinie. I kondygnacja:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij