dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

535 000 zł72 m² 7 379,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rozkładowe, przestronne i dwustronne mieszkanie przy ul. Niepodległości. Klasyczny układ mieszkania sprawia, iż jest ono idealne dla "każdego". Usytuowane jest na trzecim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Bronowice,Lublin

2 300 zł48 m² 48,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze w bloku z dwiema odnowionymi windami przy ul. Topolowej. Składa się z przechodniego salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

330 000 zł39 m² 8 483,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku na Wrotkowie. Doskonałe do zamieszkania dla singla lub pary. Dobra lokata kapitału pod wynajem. Piękny widok na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Lublin

Bronowice,Lublin

229 000 zł23 m² 9 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Piękna kawalerka z potencjałem na szczytowym piętrze w niskim bloku. Gotowa do zamieszkania, funkcjonalnie urządzona.Lokalizacja położenia bloku jest bardzo dobrze skomunikowana z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koryznowej

Niepodległości,Lublin

292 500 zł39 m² 7 503,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

biuro nieruchomości lublin** oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na kalinowszczyźnie. Mieszkanie jest obustronne W układzie płn-płd, dobrze doświetlone. Z saloniku jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

589 000 zł71 m² 8 295,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przestronne i zadbane 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm. Mieszkanie znajduję się na kameralnym osiedlu, w bloku wybudowanym w 1991 roku. Prezentowane mieszkanie to 70,1 metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Bronowice,Lublin

339 000 zł31 m² 10 935,50 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży piękna kawalerka po generalnym remoncie na dzielnicy Bronowice. Mieszkanie znajduje sie na drugim piętrze w wieżowcu. Na mieszkanie składa się : oddzielny pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

490 275 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M27 piękne słoneczne mieszkanie 3 lub 4 pokojowe O powierzchni 65,37 m2 + 2 balkony! Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Posiadamy w tym budynku jeszcze 10 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

547 295 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy mieszkania w stanie deweloperskim w nowopowstałym bloku przy Ulicy Nałęczowskiej. Lokale o powierzchniach od 55m2 do 57m2, wszystkie 3 pokojowe, na różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

475 000 zł48 m² 9 916,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie dwupokojowe (możliwość postawienia ścianki działowej, aby były z powrotem 3 pokoje ) o powierzchni 47,9 m 2 z malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

492 439 zł59 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! Apartament dostępny również na parterze , oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Sławin,Lublin

685 000 zł81 m² 8 456,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartamenty sławinkowskie! apartament - 81m2 środkowy - usytuowany :2 pokoje i kuchnia od wschodu, sypialnia i salon od zachodu. Z salonu wyjście na obszerny ogródek 58m2 który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów,Lublin

522 750 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 61,50 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,09 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania Państwu apartament na wynajem w nowej inwestycji, przy ul. Spokojnej 10 - Art Deco. Budynek wykończone wysokiej klasy materiałami, z windą, w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Węglin Południowy,Lublin

440 000 zł40 m² 11 116,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,58 m2, gotowe do zamieszkania, częściowo umeblowane w bloku z 2019 roku. Mieszkanie znajduje jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

325 000 zł38 m² 8 655,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku przy ulicy Lwowskiej. Idealna oferta dla osób szukających mieszkania w celach inwestycyjnych ze względu na doskonałą lokalizację lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tatarakowa

Czuby,Lublin

950 zł8 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia w mieszkaniu o powierzchni 60,60m2 położony na drugim piętrze w budynku przy ulicy Tatarakowej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Przytulny pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyprysowa

Ponikwoda,Lublin

592 000 zł66 m² 8 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ofertę sprzedaży stanowi idealne dla rodziny, 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Cyprysowej w Lublinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

88 zł/m²16 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy przy ul. Fryderyka Chopina w Lublinie. Nieruchomość o powierzchni 16 mkw., usytuowana na 3 piętrze w budynku biurowym. Całkowity koszt najmu, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Bronowice,Lublin

311 270 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W tym ogłoszeniu prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 36,62m2 w skład której wchodzi: -salon -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon 0% prowizji! Nie pobieramy opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Staszica

Lublin,lubelskie

78,82 zł/m²85 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mamy do zaoferowania Państwu lokal na wynajem w Centrum, przy ul. Staszica, pod działalność medyczną, biurową lub salon kosmetyczny. Świetna lokalizacja, usytuowanie na parterze - dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Skowronkowa

Sławin,Lublin

2 952 000 zł7 200 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Lublinie przy ulicy Skowronkowej. Lokalizacja: lublin, ul. Skowronkowa Nr działki: 1/3 Powierzchnia: 7200 mkw. Wymiary: 35 metrów na 209 metrów Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

295 900 zł31 m² 9 610,26 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim - Etap Oslo. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze nowo powstałego apartamentowca z cichobieżną windą. Powierzchnia 30.79m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ulicy Wajdeloty. Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

409 605 zł49 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fantastyczna

Czuby,Lublin

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 90m2 z dużym potencjałem, w okolicy jednej z najbardziej pożądanych do zamieszkania dzielnic Lublina- czuby. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tatarakowa

Czuby,Lublin

1 500 zł21 m² 72,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia w trzypokojowym mieszkaniu o powierzchni 60,60m2 położony na drugim piętrze w budynku przy ulicy Tatarakowej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

550 zł7 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokoje dla studentów w mieszkaniu w Lublinie przy ulicy Okrzei. Możliwość wynajęcia całego mieszkania za 2600zł. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leszka Czarnego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

86 000 zł17 m² 5 088,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż z kanałem, o powierzchni 16,9 m2 na ul. Leszka Czarnego, osiedle Piastowskie, dzielnica lsm. Przed garażem miejsce parkingowe na dodatkowy samochód. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

519 000 zł58 m² 8 962,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 57,91m Parter, w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku, lublin, wrotków, ul.Samsonowicza. Balkon, piwnica,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Bronowice,Lublin

303 946 zł37 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja deweloperska w Lublinie! Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - najniższa cena za metr kwadratowy w Lublinie! Nowoczesne ustawne mieszkania z balkonem w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Laurowa

Ponikwoda,Lublin

535 000 zł59 m² 9 111,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 58,72 m2 na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Okolicę charakteryzuje dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Relaksowa

Sławinek,Lublin

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania Państwu, ładne mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Relaksowej. Apartament w nowej inwestycji, oddanej w 2018 roku. W pobliżu szkoły, sklepy, przedszkol. Dogodna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junoszy

Wieniawa,Lublin

491 000 zł62 m² 7 983,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania trzypokojowe, nieprzechodnie mieszkanie, znajdujące się na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Klemensa Junoszy. Idealne rozwiązanie dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

538 650 zł57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim przy Nałęczowskiej! Mieszkanie gotowe. Usytuowane na drugim piętrze w bloku sześciopiętrowym z nowoczesną windą cichobieżną. Powierzchnia 56,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Sławin,Lublin

514 000 zł50 m² 10 383,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Duża Sypialnia o powierzchni 13,5m2 posiada dwa okna, co gwarantuje komfortowy wypoczynek. W sypialni znajduje się również miejsce na dużą szafę, co pozwala na wygodne przechowywanie ubrań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sympatyczna

Czuby,Lublin

460 000 zł49 m² 9 349,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Lublin w dzielnicy Czuby Północne, przy ul. Sympatycznej 8 Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

708 000 zł47 m² 14 911,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,48m2 na szóstym piętrze w nowo powstałym budynku. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 26,40m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

364 750 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Kawalerka o pow. 29,18m2 na 3 piętrze 8-piętrowego bloku z windą. Pokój o powierzchni 22,28 m 2 z a neksem kuchennym i południowym balkonem-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tatarakowa

Czuby,Lublin

1 250 zł12 m² 102,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia w trzypokojowym mieszkaniu o powierzchni 60,60m2 położony na drugim piętrze w budynku przy ulicy Tatarakowej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Przytulny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Czechów Północny,Lublin

1 600 zł35 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jasne mieszkanie na Czechowie do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze. Na powierzchni 35m2 znajduje się duży pokój z wyjściem na balkon, kuchnia, łazienka z wc oraz korytarz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij