dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Lublin

Szerokie,Lublin

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 5 pokojowy o powierzchni 77,72 m2 w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Dzielnica Konstantynów w Lublinie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

340 000 zł46 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Informacje ogólne Mieszkanie o powierzchni 45,6m2 położone na III piętrze bloku usytuowanego w dzielnicy Tatary przy ul. Hutniczej. Opis mieszkania Mieszkanie obejmuje salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

40 zł/m²587 m² 23 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia przestronna powierzchnia open space o powierzchni 587 m na I piętrze w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy lsm w Lublinie. Lokal oferuje pełną elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczeńcowa

Czuby,Lublin

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej, bez pośrednika. Mieszkanie dostępne od 25 kwietnia. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2 położone na 1 piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrotków,Lublin

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ul. Granata na osiedlu Wrotków. W skład mieszkania wchodzi: - kuchennym z wyjściem na balkon - pokój - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Lublin

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie w Centrum o pow. użytkowej 47 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku, a na nieruchomość skłądają się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

633 200 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wolińskiego, wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Sławinek,Lublin

2 600 zł79 m² 32,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro domu jednorodzinnego 80 m2, samodzielne mieszkanie na II Górce Sławinkowskiej w Lublinie. - salon z balkonem, w pełni umeblowany, z rozkładaną kanapą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Czuby,Lublin

1 148 000 zł89 m² 12 885,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 89,09 m2, położony na II piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Budynek o minimalistycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

351 875 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania deweloperskie w Lublinie Osiedle Rumiankowe Zacisze Oferuję eleganckie i funkcjonalne mieszkania w nowym budynku deweloperskim, położonym w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

763 436 zł70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowy funkcjonalny apartament 70,04 m z tarasem 66,26m , usytułowany na nowoczesnym osiedlu w niezwykle atrakcyjnej części miasta: lublin czuby, ul. Kaczeńcowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Botaniczna

Sławinek,Lublin

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1980

Trzy wydzielone mieszkania bezczynszowe ze współwłasnością działki: parter 3 pok. 91m2 + garaż i przyziemie 55m2 w cenie 610000 zł, i piętro 3 pok. 84m2 w cenie 530000 zł, II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Śródmieście,Lublin

560 000 zł54 m² 10 292,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym parterze w bloku przy ulicy Nadbystrzyckiej. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje - łazienka z wc - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Śródmieście,Lublin

2 188 000 zł115 m² 18 993,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 115,20 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w samym Centrum Lublina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Wrotków,Lublin

2 300 zł44 m² 52,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,10 m2 w bloku z 2017 roku usytuowane w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Narcyzowa

Bazylianówka,Lublin

651 360 zł54 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż lokal usługowy o projektowanej powierzchni 52,57 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja zrealizowana. Dodatkowe informacje: - dodatkowo płatny vat, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Węglinek,Lublin

75 zł/m²105 m² 7 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 105 m w nowoczesnej inwestycji Onyksowa Design przy ul. Onyksowej w Lublinie, w dzielnicy Czuby (część Węglin Południowy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Sławin,Lublin

915 000 zł66 m² 13 912,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,77 m2 zlokalizowane przy ul. Chabrowej na Sławinie. Do mieszkania przynależy duży ogród o powierzchni 70 m2. Wykończenie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wieniawa,Lublin

871 200 zł88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość pod zamieszkanie lub inwestycję w Lublinie, położona w samym centrum miasteczka akademickiego - ul. Sowińskiego 8/6. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Wieniawa,Lublin

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała inwestycja! 2-pokojowe mieszkanie 51 m na 2. piętrze w ogrodzonym bloku z miejscami postojowymi zlokalizowane przy ul. Legionowej 21 (wieniawa, lublin). Na 51 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

800 000 zł112 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:79 800 m²

Pięknie położone siedlisko składające się z gruntu 7,8 ha ( w tym 3 zbiorniki wodne) zabudowanego budynkiem mieszkalnym typu jednorodzinnego oraz budynkiem mew ( małej elektrowni wodnej) nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

549 185 zł46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

663 264 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,68 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Węglin,Lublin

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż dom o powierzchni około 300 m położony w dzielnicy Węglin Południowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

450 000 zł45 m² 10 044,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Okopowej w centrum Lublina. Na powierzchnię 44,80 m2 składają się: dwa pokoje o pow. 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Dziesiąta,Lublin

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z potencjałem - parter 120 m2, lublin, ul. Kunickiego! Szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalizm Twojej działalności? Ten lokal to idealne rozwiązanie dla firm, gabinetów, biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Botanik,Lublin

549 000 zł54 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Sławin, os. Botanik - salon z aneksem, łazienka z wc oraz pokój z wyjściem na balkon. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

624 788 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Poręba,Lublin

650 000 zł64 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

337 575 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,12 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Węglinek,Lublin

385 000 zł34 m² 11 482,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Kawalerka o pow. 33,53m2 na parterze / z III w bloku z 2012 r. na Węglinku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zemborzycka

Wrotków,Lublin

343 271 zł26 m² 13 403,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim, o powierzchni 25,61 m2, znajdująca się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwińskiego

Czechów Północny,Lublin

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego przy ul. Śliwińskiego 3a w Lublinie. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tatary,Lublin

30 zł/m²2 740 m² 82 200 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajęcia hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 2.740 m2, zlokalizowanej w Lublinie na Tatarach. Hala jest częścią kompleksu o powierzchni składającego się z 4 hal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Hajdów-Zadębie,Lublin

30 zł/m²1 008 m² 30 240 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz nowoczesnej i funkcjonalnej hali magazynowej w strategicznej lokalizacji Lublina w okolicy turystycznej/kasprowicza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Proponujemy wynajem hali na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Śródmieście,Lublin

2 355 750 zł174 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż komfortowe i przestronne biuro w stylu loftowym o powierzchni 174,5m2, zlokalizowane na I piętrze w budynku z garażem podziemnym. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w osiedlu Prestige na Górnym Czechowie. Trzecie, najwyższe piętro ogrodzonego i monitorowanego bloku z windą. Budynek powstał w 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lublin

Śródmieście,Lublin

574 000 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym standardem? Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu Szewska 7,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij