dowolna

Budynki użytkowe Lublin Abramowice

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec wolny od zaraz, ul. Powojowa

Abramowice,Lublin

16 000 zł525 m² 30,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Oferujemy do wynajęcia 9 różnych rodzajów lokali biurowych o samodzielnej funkcjonalności- 525m2, 500m2, 240m2, 230m2, 120m2, 165m2, 75m2, 25m2 (portiernia), 90m2 w nowym biurowcu znajdującym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij