dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż Lublin - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

1 389 000 zł360 m² 3 858,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:656 m²

Poszukujesz w Lublinie budynku dla swojej firmy w świetnej lokalizacji? Budynku pod najem by przynosił zysk? Sprawdź tą ofertę! opis nieruchomości Ofertę sprzedaży stanowi trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 300 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna 2,18 ha z potencjałem w Siedliskach. Przedstawiamy unikalną ofertę rozległy, w pełni ogrodzony teren o powierzchni 2,18 ha, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł68 100 m² 101,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Agroturystyka ze Stawami na Sprzedaż - Gotowy biznes z możliwością rozbudowy W skład oferty wchodzą: dom właścicieli/pensjonat: przestronny dom o pow. 170 m2, świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł18,20 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja! Na sprzedaż garaż na sprzedaż - ul. Wincentego Witosa 27, lublin Garaż o powierzchni 18,20 m , zlokalizowany przy ul. Wincentego Witosa. Zadbany i utrzymany w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

90 000 zł18 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w bloku przy ul. Kazimierza Dulęby w dzielnicy Kośminek (bronowice). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł1 500 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny, o pow. ok1500 m2 położony na działce ok 4200 m2 zlokalizowany w Abramowicach istnieje możliwość powiększenia działki do 8700 m2 1000 m2 hala.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł825 m² 9 575,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt handlowo magazynowy z placem wystawienniczo-składowyn zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Bronowice. Bardzo dobra lokalizacja - pierwsza linia zabudowy, 3,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Lublin

Lublin,lubelskie

3 900 000 zł1 600 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynki produkcyjne łącznej powierzchni 1600m2 - Lublin Działka oznaczona w mpzp symbolem "ag" o powierzchni około 2842m2 - użytkowanie wieczyste, brak aktualnego mpzp miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł727 m² 4 539,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica mieszkalno-usługowa - Lublin, dziesiąta. Pierwsza linia zabudowy, budynek dobrze widoczny. Budynek w niedalekiej bliskości dworca głównego pkp, materiał konstrukcyjny ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Lublin

Lublin,lubelskie

3 900 000 zł830 m² 4 698,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:671 m²

Budynki handlowo/usługowe o łącznej powierzchni około 830m2 - Lublin. Wszystkie powierzchnie obecnie wynajęte, w budynku: - powierzchnie biurowe około 600,2 - hala około 230m2 Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Puławska

Lublin,lubelskie

105 000 zł14 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany z kanałem i nową bramą - ul. Puławska 18, lublin (centrum) Na sprzedaż solidny, murowany garaż zlokalizowany w ścisłym centrum Lublina - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 271,93 m² 2 358,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 364 m²

Obiekt hotelowy 37 pokojowy z łazienkami, położony w Lublinie. W okolicy zabudowa wielorodzinna. Budynek powstał z 1972 roku jako jednopiętrowy (cegła), a następnie.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł877,38 m² 7 522,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:379 m²

Kamienica o powierzchni całkowitej 877,38m2 - Lublin, śródmieście (okolice Starego Miasta), kamienica po generalnym remoncie! Kamienica mieszkalna o 4 kondygnacjach nadziemnych plus poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Lublin

Lublin,lubelskie

4 600 000 zł856 m² 5 373,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek o łącznej powierzchni około 856m2 - Lublin, lokale Z najemcą! Budynek po remoncie w 2020r (hala częściowo po remoncie)! Szyby p4, rekuperacja, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł1 139,27 m² 11 323,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:583 m²

Kamienica o pow. użytkowej 1139, 27 m2 położona w doskonałej lokalizacji idealna jako inwestycja pod biura, gabinety, kancelarie, instytucje finansową. Budynek jest podpiwniczony,usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł15,20 m² 5 914,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż samodzielny garaż zlokalizowany w budynku z 2016 roku przy ul. Domeyki 11 w Lublinie. Największym atutem nieruchomości jest bezpośredni wjazd do garażu - nie przez halę.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł19,10 m² 5 183,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w bloku przy ul. Kalinowszczyzna 64. - powierzchnia garażu 19,1 m ; - wymiary: szer. 4,40 x dł. 4.70; - jednostanowiskowy; - z kanałem; -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ciepłownicza

Wrotków,Lublin

1 390 000 zł360 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:656 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gospodarcza

Tatary,Lublin

2 900 000 zł800 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynki magazynowo warsztatowe 800 m2 położone przy ul. Gospodarczej , duża działka 3500 m2 dogodne położenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Bursaki,Lublin

25 740 zł780 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna 782 m z dokiem i zapleczem biurowym Wynajmę funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 782 m . Hala oferuje dużą kubaturę i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienna

Kalinowszczyzna,Lublin

7 200 000 zł1 300 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta premium Biuro Nieruchomości Vesta z ogromną przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży Dworku Szlacheckiego, położonego przy ul. Siennej 25 w Lublinie. Ten urokliwy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Lublin

Wrotków,Lublin

1 549 999 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:742 m²

Bez prowizji! Na sprzedaż budynek wolnostojący murowany i ocieplony o powierzchni ok. 240 m2. Działka jest ogrodzona, utwardzona i ma powierzchnię 741 m2. Dodatkowo wiata przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Botanik,Lublin

99 000 zł16 m² 6 329,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w bloku przy ul. Relaksowej 4 na Sławinku, osiedle Botanik. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

800 000 zł112 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:79 800 m²

Pięknie położone siedlisko składające się z gruntu 7,8 ha ( w tym 3 zbiorniki wodne) zabudowanego budynkiem mieszkalnym typu jednorodzinnego oraz budynkiem mew ( małej elektrowni wodnej) nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin

19 900 000 zł4 567 m² 4 357,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Hala z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowana w dzielnicy przemysłowej w Lublinie. Idealnie skomunikowana z trasą szybkiego ruchu jak i miastem. Budynek hali magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

19 900 000 zł4 583 m² 4 342,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Na sprzedaż hala magazynowa o pow 4100 m 2 z zapleczem socjalno-biurowym o pow 483 m 2 w budynku biurowym przyległym do hali. Plac przed budyniem utwardzony kostką brukową (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Ceramiczna

Czechów Północny,Lublin

4 500 000 zł998 m² 4 507,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1423m2 zabudowaną budynkiem biurowo-magazynowym o powierzchni użytkowej 998m2 wraz z udziałem wynoszącym części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Lublin

Wrotków,Lublin

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:742 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

96 000 zł15 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

na sprzedaż samodzielny garaż zlokalizowany w budynku mieszkalnym z 2016 roku przy ul. Domeyki 11 w Lublinie. Największym atutem nieruchomości jest bezpośredni wjazd do garażu - nie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Wrotków,Lublin

6 350 000 zł2 100 m² 3 023,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż hala magazynowa z budynkiem biurowym o łącznej pow. ok 2100 m 2 położona na działce ok 3725 m 2. Hala magazynowa z powierzchnią biurowo-socjalną pow. 1354,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział (85%) w nieruchomości położonej w Lublinie w obrębie Zadębie. Grunt o powierzchni 2120 m2, zabudowany dwoma budynkami usługowo-przemysłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 120 m²