dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Czechów Północny

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

Rynek pierwotny

745 000 zł69,15 m² 10 773,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr ib2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²36 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 36m2, lublin, bursaki Lokal usytuowany na parterze w budynku biurowo-usługowym, dwa pomieszczenia, toalety i pomieszczenia socjalne w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 900 zł62 m² 10 030,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Termin realizacji 4 kwartał 2026 r. Budynek 7 piętrowy na Choinach, świetna komunikacja z centrum Lublina, szybki dostęp do Akademii Medycznej. W promieniu 400 m punkty handlowo- usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł47,07 m² 10 197,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie przy ul. Koncertowej. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze 3-piętrowego niskiego bloku z 2024 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuje mieszkanie na wynajem usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą na ul. Mackiewicza- czechów. Na powierzchni 58 mkw znajduje się salon (z wyjściem na przestronny balkon) wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 533 zł94,39 m² 9 455,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym pakiecie inwestycyjnym z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 3 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 578 zł49,99 m² 10 573,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 343 zł73,14 m² 9 821,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów Północny,Lublin

525 000 zł64 m² 8 228,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku położonego w Lublinie, na obszarze dzielnicy Czechów Północny. Lokal przeznaczony jest do remontu. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

418 167 zł36 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów północny! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! idealne dla inwestorów pod wynajem! Zadzwoń i zapisz się na prezentacje! Na sprzedaż nowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Czechów Północny,Lublin

1 690 000 zł131 m² 12 900,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 131 m2, położony w Lublinie na Czechowie Północnym. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 1350 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

442 950 zł39 m² 11 299,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów Północny,Lublin

511 000 zł37 m² 13 961,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze niskiego, 3-piętrowego bloku z 2025 roku na lubelskim Czechowie - jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dereckiego

Czechów Północny,Lublin

511 000 zł37 m² 13 969,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy ze świetnym dojazdem do Uniwersytetu Medycznego - Czechów, ul. Dereckiego (przy Koncertowej). Komfortowo zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Lublin

Paderewskiego,Lublin

659 000 zł89 m² 7 437,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! Rewelacyjna oferta dla dużej rodziny bądź inwestora pod najem! Lokal o powierzchni niespełna 90m2, usytuowany na 3 piętrze ( w planach budowa windy) w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Bursaki,Lublin

25 740 zł780 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna 782 m z dokiem i zapleczem biurowym Wynajmę funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 782 m . Hala oferuje dużą kubaturę i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Czechów Północny,Lublin

745 000 zł69 m² 10 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr kb2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Paderewskiego,Lublin

285 000 zł26 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

nieruchomości Lublin * Poszukiwana powierzchnia kawalerki 26,5 m2 - Czechów (os.Paderewskiego). Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę w samym sercu dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Chopina,Lublin

469 000 zł60 m² 7 803,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe, jasne mieszkanie z balkonem świetna lokalizacja przy ul. Żelazowej Woli! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,10 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dereckiego

Czechów Północny,Lublin

692 000 zł46 m² 15 086,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lublin, czechów Północny, ul. Dereckiego (osiedle Koncertowe Wzgórze) Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży atrakcyjnego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 45,87 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwińskiego

Czechów Północny,Lublin

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego przy ul. Śliwińskiego 3a w Lublinie. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w osiedlu Prestige na Górnym Czechowie. Trzecie, najwyższe piętro ogrodzonego i monitorowanego bloku z windą. Budynek powstał w 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lublin

Bursaki,Lublin

21 500 zł856 m² 25,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. 736 m 2 z częścią biurową o pow. 120 m 2. Magazyn klasy A: wysokość 7,8 m, ogrzewanie z sieci miejskiej, jedna brama wjazdowa poziom 0 - 4/4,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Paderewskiego,Lublin

670 000 zł70 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Paderewskiego,Lublin

285 000 zł26 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,70 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 23,60 z wyjściem na balkon o pow. około 10,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

559 998 zł53 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,83 m2 na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 23,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chopina

Chopina,Lublin

980 000 zł91 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny podzielony na 3 niezależne mieszkania ze wspólnym hollem, zlokalizowany na poddaszu kamienicy przy ul.Chopina. Lokal po podłodze ma 140mkw, na którą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

529 864 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 49,52 m2 na 5 piętrze w 7 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lublin

Bursaki,Lublin

55 zł/m²70 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowe w biurowcu w dzielnicy Bursaki. Lokal 70 m 2 - parter. Lokal podzielony na 3 pomieszczenia i toaletę. Teren ogrodzony z dużym parkingiem, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

845 000 zł91 m² 9 265,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 91,2m2 na Czechowie z dwoma balkonami i garderobą Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia, pokój z wyjściem na drugi balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chopina,Lublin

572 250 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Paryska, os. Chopina, czechów, lublin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku (5 kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Choiny,Lublin

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Szukasz domu swoich marzeń, w którym postawiono na przestrzeń, funkcjonalność i jakość wykonania - Ten dom może jest właśnie dla Ciebie. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Paderewskiego,Lublin

670 000 zł70 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.