dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Czuby

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Czuby,Lublin

3 240 000 zł270 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 270 m2 położony na II piętrze budynku Agatowa Office w Lublinie. Budynek o funkcji handlowo-usługowo-biurowej składa się z 3 kondygnacji naziemnych i garażu podziemnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

3 334 500 zł247 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 247 m2 zlokalizowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

500 040 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 41,67 m2 zlokalizowany na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

100 zł/m²156 m² 15 605 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu? Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 156,05 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku biurowym Agatowa Office, przy ul. Agatowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

1 910 375 zł123 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz miejsca dla swojej restauracji? A może potrzebujesz lokalu z prywatnym ogródkiem? Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 123 m2 zlokalizowany na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radości

Czuby,Lublin

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe (około 50 m2 ), ale duży pokój (25 m2 ) przedzielony ścianką działową drewnianą tak, że jest wydzielona odrębna sypialnia. Ponadto jest odrębny pokój (10 m2 ). Kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym przy ulicy Bursztynowej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyżynna

Czuby,Lublin

410 000 zł48 m² 8 595,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Tylko U nas! prowizja 0% kupujący! Mieszkanie w niezwykle spokojnej i rodzinnej dzielnicy Czuby na ul. Wyżynnej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku z 93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

495 000 zł57 m² 8 646,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie blok z 2004 roku. Najnowsza część osiedla Czuby - ul. Szafirowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 57.25 składa się; - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Chciałbym Państwu zaproponować bardzo ładny i zadbany lokal pod wynajem. Nieruchomość o powierzchni 70,42m2 mieści się na parterze w nowym budynku przy ulicy Bursztynowej składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaspisowa

Czuby,Lublin

649 000 zł76 m² 8 539,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Czuby na nowoczesnym osiedlu w głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

676 700 zł68 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, funkcjonalne, odnowione i gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i niesamowitym widokiem na Stary Gaj (czuby Południe). Bliskość komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaspisowa

Czuby,Lublin

649 000 zł76 m² 8 584,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie, położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Jaspisowej Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 oddzielnych pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hetmańska

Czuby,Lublin

525 000 zł48 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 na parterze z / X pięter w bloku - inwestycja Orkana Residence, ul. Hetmańska, lublin. Mieszkanie gotowe do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Czuby,Lublin

450 000 zł54 m² 8 348,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania na spokojnym osiedlu w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego? Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w dzielnicy Czuby Południe. ul. Wąwozowa - niski blok! Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Czuby,Lublin

1 117 325 zł131 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chciałbym Państwu zaprezentować idealny inwestycyjny lokal do sprzedania. Prezentowana nieruchomość mieści się na Czubach! Jest to nowa inwestycja która obecnie zostaję oddawana właścicielom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Czuby,Lublin

533 000 zł57 m² 9 287,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie w stanie deweloperskim położone jest na trzecim piętrze w bloku z windą przy ul. Jantarowej w dzielnicy Węglin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czuby os. Poręba. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z 1997 roku z zadbaną, czystą klatką schodową. Mieszkanie ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

454 720 zł46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin prestiżowa onyksowa! bez prowizji - bez podatku pcc! brak kosztów obsługi biur nieruchomości! Inwestycja zlokalizowana jest w Lublinie na osiedlu Węglinek Powstaje tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

1 500 zł46 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ulicy Bursztynowej. Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

789 000 zł73 m² 10 858,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Robot sprzątający w cenie mieszkania. Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72,66 m2 na iiip /iiip z widokiem na tereny zielone, lublin, ul. Jemiołuszki. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

454 720 zł46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

441 294 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

403 596 zł37 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin Najlepsza Lokalizacja w lublinie! onyksowa! bez prowizji - bez podatku pcc! brak kosztów obsługi biur nieruchomości! Inwestycja zlokalizowana jest w Lublinie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

403 596 zł37 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

430 000 zł54 m² 7 977,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Czuby przy ul. Szafirowej 2 nieruchomość do remontu układ pomieszczeń: - pokój duży z wyjściem na balkon o pow. 25,2 m (aktualnie pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

430 612 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

444 528 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawaleryjska

Czuby,Lublin

409 000 zł58 m² 7 113 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Kawaleryjskiej w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w IV piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

434 042 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziewanny

Czuby,Lublin

747 000 zł73 m² 10 191 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Chciałbym Państwu zaproponować duże 73,30m rozkładowe mieszkanie z 3 pokojami na Lubelskich Czubach. "wiśniowy sad" Prestiżowe zamknięte osiedle, powstałe w 2010r i usytuowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Czuby,Lublin

615 000 zł73 m² 8 413,13 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Jasne, przestronne mieszkanie położone w bloku z lat 90tych na Czubach. Duży balkon z ładnym widokiem na tereny zielone. Lokalizacja idealna dla dużej rodziny z dziećmi z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Czuby,Lublin

724 000 zł70 m² 10 342,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim dostępne od zaraz, apartamentowcu w dzielnicy Czuby. Orkana residence Mieszkanie powierzchnia - 69,44 mkw z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romantyczna

Czuby,Lublin

580 000 zł73 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentuję 4 pokojowe mieszkanie w bloku w pięknej okolicy. Mieszkanie rozkładowe i słoneczne, do odświeżenia. Okolica zielona i spokojna, idealny dojazd do każdej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawaleryjska

Czuby,Lublin

418 000 zł58 m² 7 270 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

570 000 zł47 m² 12 135,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o powierzchni 46,97 m2 zlokalizowany na 2 piętrze z II, w nowoczesnym budynku biurowym Agatowa Office, przy ul. Agatowej w Lublinie. Budynek o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyżynna

Czuby,Lublin

505 000 zł65 m² 7 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe w doskonałej lokalizacji w Dzielnicy Czuby o powierzchni 65,2 m 2 położone na skraju wąwozu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czuby,Lublin

489 000 zł54 m² 8 984,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe, o klasycznym układzie mieszkanie położone na szczytowym piętrze 3-piętrowego bloku. Gustownie i nowocześnie urządzone. Kuchnia po generalnym remoncie z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Czuby,Lublin

485 000 zł59 m² 8 276,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu "ruta" w dzielnicy Czuby w Lublinie. Mieszkanie posiada powierzchnię 58,60 m2, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

500 000 zł62 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe i przestronne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na Porębie. Usytuowane na 3 piętrze. W skład nieruchomości wchodzą: - kuchnia - salon - pokój - pokój - łazienka - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

341 000 zł38 m² 8 880,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przestronne 1 pokojowe mieszkanie ( z możliwością wydzielenia 2 pokoju) w bardzo lubianej dzielnicy Lublina jaką są Czuby. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze niskiego bloku. Na jego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij