dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Czuby

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

380 000 zł51 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie składające się z dwóch pokoi (w tym jeden z wyjściem na loggię), kuchni, łazienki z ubikacją oraz przedpokoju położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Czuby,Lublin

575 000 zł71 m² 8 103,16 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji oraz bez podatku pcc! lublin - czuby - ul. Orkana / hetmańska! ogrzewanie miejskie lpec! Apartament 3 pokojowy usytuowany na 2-gim piętrze z 9 w nowym budownictwie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

429 000 zł48 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Ciekawa oferta! Nowocześnie i gustownie wykończone, po generalnym remoncie. Jasne kolory powiększające powierzchnię. Dwa pokoje na atrakcyjnym pierwszym piętrze niskiego bloku. Dwa rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

465 000 zł56 m² 8 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne, gotowe do wejścia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 w trzypiętrowym budynku na trzecim piętrze przy ul.Jutrzenki 12. Mieszkanie posiada ekspozycję południowo- północną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

599 000 zł70 m² 8 619 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Niezwykle przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 69,5 m2 na 3 piętrze bloku z 2015 roku w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnicy Lublina - Węglin. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

415 000 zł49 m² 8 549,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne, dwustronne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na Czubach. Usytuowane jest na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 2004 roku. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Czuby,Lublin

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie do wejścia w dzielnicy Czuby os. Widok w niskim bloku z 1989 roku z zadbaną klatką schodową. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwarcowa

Czuby,Lublin

524 000 zł49 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim bloku z 2021 roku w Lublinie - dzielnica Czuby. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czuby

Czuby,Lublin

427 000 zł48 m² 8 985,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Świetne mieszkanie w jeszcze lepszej lokalizacji! Lokal zlokalizowany w nowej inwestycji bardzo blisko centrum miasta. Ulokowany na parterze bloku z nowoczesną windą cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Czuby

Czuby,Lublin

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Czysta i zadbana kawalerka na nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta w bliskiej odległości przystanek. Blok zadbany ocieplony, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Czuby,Lublin

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna kawalerka, zlokalizowana na pierwszym piętrze w kilkuletnim bloku w Lublinie - ul. Orkana. w skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szwoleżerów

Czuby,Lublin

280 000 zł34 m² 8 213,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest duża kawalerka o powierzchni 34,09m2 z możliwością wydzielenia dwóch pokoi zlokalizowana w dzielnicy Czuby. Pierwsze piętro w niskim bloku z 1986roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w rodzinnej dzielnicy Czuby na os Poręba. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły z 1997 roku. Mieszkanie czyste zadbane. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

470 000 zł70 m² 6 682,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Niezwykle atrakcyjna oferta sprzedaży! Nieruchomość, która posiada ogromny potencjał inwestycyjny, ale nie tylko! Dwustronne, rozkładowe i przestronne mieszkanie składa się z: - 2 osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

479 900 zł63 m² 7 617,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czuby na rodzinnym, zielonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na cichym kameralnym osiedlu, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokrotki

Czuby,Lublin

470 000 zł59 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w niskim bloku blisko wąwozu na Lsm. Bardzo widne i przestronne. Powierzchnia całkowita wynosi 59m2: - salon ~ 20 m2 - Pokój ~ 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czuby

Czuby,Lublin

1 690 zł30 m² 56,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia przytulnie urządzone mieszkanie na Czubach, po remoncie. 1. O P I S B L O K U = rok budowy: 1988 , materiał budowlany: wp , winda:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

389 000 zł62 m² 6 294,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjna oferta! Przestronne i rozkładowe mieszkanie przy ul. Szafirowej, ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą osiedlową. Usytuowane jest na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Czuby os. Łęgi w bloku wyposażonym w windę, na piętrze tylko 2 mieszkania. Zielone okolica, widok na zieleń. Mieszkanie jasne dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

502 000 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Świetne mieszkanie w jeszcze lepszej lokalizacji! Lokal zlokalizowany w nowej inwestycji bardzo blisko centrum miasta. Ulokowany na pierwszym piętrze bloku z nowoczesną windą cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Koralowa

Czuby,Lublin

39 500 zł16 m² 2 468,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży miejsce postojowe w garażu podziemnym w bloku przy ul. Koralowej w Lublinie. Brama wjazdowa na pilota. Miejsce postojowe oznakowane. Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ametystowa

Czuby,Lublin

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż mieszkanie przy ul. Ametystowej na pierwszym piętrze w bloku z 2006 roku o powierzchni 50 m2 po generalnym remoncie, w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Czuby,Lublin

2 300 zł59 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie przy ul. Różanej w dzielnicy Czuby. Trzy oddzielne umeblowane pokoje, łazienka z kabiną prysznicową i pralką, oddzielna toaleta, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Czuby,Lublin

630 000 zł63 m² 9 954,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Gęsiej w Lublinie. Blok z 2015 r. z windą. Mieszkanie komfortowe, słoneczne, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Świetna oferta dla wymagającego klienta! Mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku z 2006 roku. Lokal po generalnym remoncie składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

537 900 zł50 m² 10 736,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, świeże, wszystko pachnące nowością, niezamieszkałe. Komfortowe, o wysokim standardzie i nowoczesnym designie. Usytuowane na pierwszym piętrze budynku z windą. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyżynna

Czuby,Lublin

438 000 zł53 m² 8 264,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w rodzinnej dzielnicy Czuby na os Górki na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kameralnym bloku z 2008r. Mieszkanie ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w bloku z lat dziewięćdziesiątych. Klasyczny układ, oddzielna kuchnia i dwa osobne pokoje. W mieszkaniu dwa lata temu został przeprowadzony remont. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w nowszym budownictwie na Czubach. Nieruchomość położona na parterze czteropiętrowego bloku z 2010 roku. Mieszkanie jasne, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szmaragdowa

Czuby,Lublin

1 500 zł29 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia jednopokojowe, jasne i przytulne mieszkanie z dużym balkonem. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej części Lublina ul. Szmaragdowa. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

387 086 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przy zakupie tego mieszkania nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów, nie płacą Państwo podatku od czynności cywilnoprawnych oraz prowizji dla biura. Pozostaje sam koszt mieszkania! Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaspisowa

Czuby,Lublin

419 999 zł50 m² 8 349,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest wyposażone, umeblowane mieszkanie znajdujące się w bloku z 2010 roku na ul. Jaspisowej! Nieruchomość mieści się na wysokim parterze z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czuby,Lublin

429 000 zł50 m² 8 528,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe o gustownym designie, typu "wejść i zamieszkać"! Oferta dotyczy wyjątkowego mieszkania znajdującego się w bloku z 2011r. Ulokowane jest na wysokim parterze, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Czuby,Lublin

645 000 zł93 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Home prezentuje przestronne 93m2 mieszkanie na sprzedaż w lublinie, dzielnica czuby południe. Doskonałe do zamieszkania; super inwestycyjnie- na wynajem! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czuby,Lublin

519 057 zł67 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Świetne mieszkanie w jeszcze lepszej lokalizacji! Lokal zlokalizowany w nowej inwestycji bardzo blisko centrum miasta. Ulokowany na szczytowym, 4 piętrze bloku z nowoczesną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

539 280 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin czuby film z mieszkania po kliknięciu w pierwsze zdjęcie. Okazja M46 usytuowane na pierwszym piętrze! Mieszkanie usytuowane od strony wschodnio południowej przez co jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

539 280 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin czuby film z mieszkania po kliknięciu w pierwsze zdjęcie. Okazja M50 - 3 pokoje z aneksem kuchennym, garderobą, wc, oraz łazienką. Bez prowizji i bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

440 000 zł62 m² 7 070,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Niezwykle atrakcyjna oferta sprzedaży! nieruchomości, która posiada bardzo duży potencjał inwestycyjny, ale nie tylko! Dwustronne i niezwykle przestronne mieszkanie składa się z: - 3 osobnych,.