Dom Lublin

Dziesiąta, Lublin, lubelskie

  • 2 400 000 zł
  • 470 m²
  • 5 106,38 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Koper

Skontaktuj się

Dom Lublin

Dziesiąta, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
20 kwietnia 2026

2 400 000 zł

470 m²

5 106,38 zł/m²

Dom Lublin

Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026

2 400 000 zł 470 m² 5 106,38 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
16
Powierzchnia działki:
717 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1990

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

16

Powierzchnia działki:

717 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1990

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 400 000 zł (5 106,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Charakterystyka domu 470 m², 16 pokoi, 4 łazienki; stan: do odświeżenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1990
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 717 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: biuro nieruchomości: ZOE-NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.04.2026
  •   numer ogłoszenia: RMX-DS-1148

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIESIĄTA
ATRAKCYJNY DOM TYPU BLIŹNIAK IDEALNY DLA BARDZO DUŻEJ RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ , LUB DO WYKORZYSTANIA INWESTYCZYJNIE NA PRZEDSTAWICIELSTWO FIRMY LUB NA WYNAJEM

Atrakcyjny Dom BLIŹNIAK w dzielnicy Dziesiąta o powierzchni całkowitej około 470 M2 mkw , + garaż w bryle budynku oraz na działce dwa garaże ( blaszaki ) i miejsca postojowe utwardzone na zewnątrz dla kliku samochodów . (...)

Agent

Andrzej Koper

502 517...

502 517 669

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Koper

502 517...

502 517 669

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.