dowolna

Domy podpiwniczone Lublin - Ogłoszenia domów z piwnicą

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Rudnik,Lublin

1 099 000 zł284 m² 3 869,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom wolno stojący o pow. użytkowej 198,95 mkw położony w Lublinie na os. Rudnik. Dom posiada ściany cz-tero warstwowe: suporeks (24cm), styropian (5cm), połówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Kośminek,Lublin

825 000 zł148 m² 5 574,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na lubelskim Kośminku: stan surowy zamknięty z instalacjami, wybudowany wg indywidualnego projektu, ok. 148m2 powierzchni całkowitej (wraz z garażem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Węglin,Lublin

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:576 m²

Wolnostojący dom z garażem w bryle budynku posadowiony na działce 576m2. Poszukiwana lokalizacja - idealna dla rodziny z dziećmi, dla inwestora pod wynajem. Budynek 4 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Lublin

Sławin,Lublin

2 169 000 zł615 m² 3 526,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom usytuowany na działce o powierzchni 1183m2 na Sławinie. Na działce dodatkowo jest budynek dwukondygnacyjny mogący służyć do prowadzenia działaności. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czechów,Lublin

1 590 000 zł446 m² 3 563,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:531 m²

Szukasz przestronnego domu w cichej i spokojnej części Lublina? Ten dom jest stworzony dla Ciebie. Dom piętrowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

550 000 zł171 m² 3 216,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Nieruchomość o pow. użytkowej 100 m2 położony w Lublinie. Dom posadowiony na działce o pow. 243 m2. Dom po modernizacji - wykonano ocieplenie budynku, wymieniony został dach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Choiny,Lublin

1 590 000 zł430 m² 3 697,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:531 m²

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkowy dom w cichej i spokojnej części Lublina. Idealna propozycja dla Twojej Rodziny! Jeśli szukasz komfortu, prywatności oraz możliwości korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Junoszy

Wieniawa,Lublin

680 000 zł76 m² 8 898,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państw dom w systemie szeregowym do własnej aranżacji(remont) w centrum miasta, doskonałym miejscu dla studenta a następnie dla jego rodziny. Dom składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Beskidzka

Choiny,Lublin

1 590 000 zł446 m² 3 565,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:531 m²

Polecam Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 446 m2, użytkowej 256 m2 usadowiony w otoczeniu domów jednorodzinnych przy zacisznej asfaltowej ulicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rury,Lublin

950 000 zł246 m² 3 861,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:793 m²

Dom wolnostojący ok 200m2 o powierzchni użytkowej, na działce 793m2, wymiar ok 17m x 47m. Dom wybudowany w połowie lat 50tych, dach kryty blachą płaską. 2 kondygnacje, każda po 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dziesiąta,Lublin

1 105 000 zł300 m² 3 683,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:305 m²

Poszukujesz komfortowego domu w Lublinie, dla rodziny bądź pod inwestycje? Ta oferta jest dla Ciebie! opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sobótki

Szerokie,Lublin

999 000 zł127 m² 7 852,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) z 2012 r. o pow. całkowitej 127,22m2, użytkowej 85,13m2 na działce o pow. 184,50m2, osiedle Szerokie w Lublinie. Niski parter: - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Lublin,lubelskie

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej - tuż przy granicach Lublina! Dom dostępny od stycznia 2026 roku, aktualnie w trakcie wykończenia. Wykończenie - zbliżone do prezentowanego na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyzwolenia

Kośminek,Lublin

825 000 zł152 m² 5 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Polecam Państwu nową inwestycję , dom w zabudowie szeregowej - stan deweloperski wchodzący w skład eleganckiego osiedla położonego na os. Kośminek okolice ul. Wyzwolenia / Głuska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

750 000 zł166 m² 4 518,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Jeśli szukasz domu w zabudowie bliźniaczej w mieście ta oferta jest dla Ciebie! Dom o pow. całkowitej 166m2, użytkowej 142,24m2 na działce 397m2. Ważne informacje: - okna pcv - 5letni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Abramowice,Lublin

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przestronny dom wolnostojący na sprzedaż - Lublin, abramowice Jeśli szukasz wygodnego, dobrze wyposażonego domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum Lublina, ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dziesiąta,Lublin

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Wolnostojący, podpiwniczony dom na obrzeżach miasta, idealny dla rodziny 5-6 osobowej. Dom wymaga remontu. Cena do negocjacji. Położony przy kameralnej, spokojnej ulicy, budynek oddany do użytkowania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Choiny,Lublin

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem w północnej części Lublina - dzielnica Choiny. Bliźniak o powierzchni użytkowej ok.190m , z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sławin,Lublin

1 110 000 zł167 m² 6 646,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 167m2 i użytkowej 101m2., położony na działce o pow.786m2 w Lublinie w dzielnicy Sławin. Dom do tej pory użytkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wertera

Węglin,Lublin

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu wielopoziomowego w zabudowie bliźniaczej, położonego w dzielnicy Węglin w Lublinie. Opis nieruchomości: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

750 000 zł166 m² 4 518,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ponikwoda,Lublin

730 000 zł196 m² 3 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Poszukujesz domu w Lublinie? Domu w spokojnej okolicy z dostępnością do usług oraz dobrym połączeniem komunikacyjnym ? Ta oferta Cię zainteresuje! Nie czekaj! Umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Szerokie,Lublin

6 900 zł173 m² 39,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Najem okazjonalny, umowa na firmę. Dom z 2006 r. w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. całkowitej 173,49m2, użytkowej 118,33m2 na osiedlu Szerokie w Lublinie. . Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Abramowice,Lublin

950 000 zł310 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Dom na sprzedaż, ul. Janiny Porazińskiej, abramowice, lublin Na sprzedaż dom o powierzchni ok 310m2 w Lublinie przy ulicy Janiny Porazińskiej , ulokowany jest na zadbanej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zbożowa

Sławinek,Lublin

4 200 zł240 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:944 m²

nieruchomości Lublin *** Do wynajęcia dom wolnostojący na Sławinku okolice ul. Zbożowej najchętniej dla firmy z przeznaczeniem na pokoje pracownicze. W pobliżu przystanki mpk, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Lublin,lubelskie

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 758 m²

Posiadamy w ofercie wynajmu budynek mieszkalny, wolnostojący, jednorodzinny o dwóch kondygnacjach naziemnych, z garażem w bryle budynku położony na przedmieściach Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

1 199 000 zł173 m² 6 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) z 2006 r. o pow. całkowitej 173,49m2, użytkowej 118,33m2 na działce o pow. 149m2, osiedle Szerokie w Lublinie. Niski parter: - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Romanowskiego

Konstantynów,Lublin

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:100 m²

Konstantynów - ul. Romanowskiego Oferuję przestronny dom mieszcząca w sobie siedem pokoi i garaż. Dom w zabudowie szeregowej na cichym osiedlu domków jednorodzinnych. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dziesiąta,Lublin

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Połowa bliźniaka - dom do własnej aranżacji i wykończenia wg gustu. Spokojne sąsiedztwo - dobre miejsce dla rodziny. Budynek zbudowany z suporeksu / 1,5 / na zewnątrz tynk typu baranek; kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łomżyńska

Węglin Południowy,Lublin

1 350 000 zł287 m² 4 703,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Wśród zieleni i ciszy Węglina Południowego stoi środkowy szeregowiec, którego wnętrze wymyka się schematom. To przestrzeń dla tych, którzy chcą mieszkać, tworzyć, inwestować. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sławinek,Lublin

879 000 zł256 m² 3 433,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szukasz komfortowego domu w dobrej cenie? A może poszukujesz nieruchomości inwestycyjnej do remontu i rozbudowy? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Przedmiotem sprzedaży jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Lublin,lubelskie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej - tuż przy granicach Lublina! Oferujemy na wynajem przestronny, komfortowy dom w układzie segmentowym, położony w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oczki

Dziesiąta,Lublin

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni zabudowy 47 m2 położony w dzielnicy Dziesiąta. Dom położony na osiedlu domów jednorodzinnych, w spokojnej okolicy, na działce o powierzchni 256 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dudzińskiego

Czechów Południowy,Lublin

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż: komfortowy, przestronny dom w Lublinie przy ul Juliusza Dudzińskiego 44. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 215 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kośminek,Lublin

1 190 000 zł298 m² 3 993,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż przestronny, rodzinny wolnostojący dom zlokalizowany w spokojnej i zielonej dzielnicy Kośminek na końcu ul. Kazimierza Dulęby o łącznej powierzchni 298m. Działka zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dereckiego

Czechów Północny,Lublin

1 590 000 zł257 m² 6 198,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Dom nr B7 w zabudowie szeregowej (skrajny segment) o pow. całkowitej 256,52 m2, pow. użytkowej 170,76 m2 z ogródkiem o pow. 191,28 m2 na Czechowie Górnym, przy ulicy Mirosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Śląska

Węglin,Lublin

1 599 999 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji. Położony jest na osiedlu Węglin przy ul. Śląskiej w Lublinie. Dom składa się z 8 pokoi, 4 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przytulna

Czuby,Lublin

950 000 zł106 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, gdzie każdy dzień zaczyna się od widoku przyrody? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sławinek,Lublin

1 090 000 zł126 m² 8 685,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Tylko U nas! Atrakcyjny dom na Sławinku - ul. Bohaterów Monte Cassino! Posadowiony jest na działce o powierzchni 1081m! Okolica doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz szybkim dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 249 000 zł214 m² 5 836,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący na działce 2000m2 Płouszowice Kolonia Parter: - wiatrołap - gabinet - kuchnia z jadalnią (zabudowa i sprzęt agd) - salon - taras - wc Podłogi: parkiet, terakota.