dowolna

Działki Lublin Wrotków

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Wrotków

Wrotków,Lublin

1 085 701 zł3 491 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w dzielnicy Wrotków, powierzchni 3490 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod budownictwo wielorodzinne i jednorodzinne M3.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij