dowolna

Działki Lublin – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

213 ogłoszeń

2 000 000 zł731 m² 2 735,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną w centrum Lublina. Powierzchnia 731m2 szerokości 20m. W cenie: projekty i prawomocne pozwolenie na budowę. Zaplanowano tu budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł5 520 m² 340,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działki budowlane W okolicy alei warszawskiej Biuro Big City Broker oferuje na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 000 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż o pow. 1000m2 położona w Lublinie w drugiej linii zabudowy. Działka ogrodzona siatką i żywopłotem. Ukształtowanie terenu płaskie. Kanalizacja, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł1 471 m² 178,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w drugiej linii zabudowy. Media - gaz, prąd i światłowód w drodze dojazdowej. W pobliży przystanek mpk, sklep, kościół i tereny zielone z Zalewem Zemborzyckim na.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł15 000 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie. Przedmiotem najmu są działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł4 600 m² 358,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 46 ar w Zemborzycach Kościelnych z wydanymi warunkami pod budowę zespołu sześciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych Na sprzedaż działka 46 ar w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł4 941 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 019 m² 2 747,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1019m2 - Lublin, centrum Działka wielorodzinna z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego: - budynek o 3-4 kondygnacjach nadziemnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Nałęczowska

Rogatka Warszawska,Lublin

2 290 000 zł1 087 m² 2 106,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: rogatka Warszawska, dzielnica Sławin - Helenów Na sprzedaż działka inwestycyjna usługowa o pow. 1087 m2 położona w centrum Lublina, ul. Sielankowa w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Zemborzyce,Lublin

299 999 zł1 553 m² 193,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1553 m2 | Zemborzyce | wz na dom jednorodzinny | media w drodze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1553 m2 położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Czechów,Lublin

1 863 000 zł5 400 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Lublinie w dzielnicy Czechowa o powierzchni 5400 m2. Działka położona w pierwszej lini zabudowy. Działka idealnie nadaje się pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Lublin

Felin,Lublin

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług o powierzchni 1000 m2. Na działce znajduję się budynek murowany o pow. 30 m2 oraz garaż o pow. 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lublin

Trześniów,Lublin

20 000 zł1 419 m² 14,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1419 m2 położona w Lublinie, w obrębie Trześniów, między ulicami Turystyczną i Torową. Wymiary: 21 x 68 m. W mpzp oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lublin

Sławinek,Lublin

630 000 zł1 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w Lublinie, w pobliżu Alei Solidarności. Działka budowlana w kształcie trapezu o wymiarach w przybliżeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lublin

Węglin,Lublin

888 000 zł2 444 m² 363,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Lublinie, o powierzchni ok. 2444 m2. Działka z dobrym dojazdem. Cena: 999 000 zł (ok. 409 zł/m2) - cena do negocjacji! Powierzchnia: 2444 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Czechów,Lublin

650 000 zł1 800 m² 361,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka na Czechowie Północnym o powierzchni 1800 m2. Położona jest w doskonałej lokalizacji dla osób ceniących sobie odpoczynek od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Sławinek,Lublin

1 487 000 zł2 393 m² 621,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 2393 m2 położoną w Lublinie w obrębie Sławinek wieś, w bliskiej odległości osiedla Ruczaj. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Dziesiąta,Lublin

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 371 m2 zlokalizowaną w dzielnicy Dziesiąta, położoną w pierwszej linii zabudowy, na płaskim terenie, przy utwardzonej drodze. Wymiary: 22 m x 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Czechów,Lublin

931 500 zł2 700 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Lublinie w dzielnicy Czechowa o powierzchni 2700 m2. Działka położona w pierwszej lini zabudowy. Działka idealnie nadaje się pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Aleja Warszawska

Sławin,Lublin

409 000 zł1 000 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową, zlokalizowaną w dzielnicy Sławin, nieopodal al. Warszawskiej. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Ponikwoda,Lublin

249 000 zł992 m² 251,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Lublinie, dzielnica ponikwoda o powierzchni 992 m2. Działka objęta mpzp i oznaczona M4 (mieszkalnictwo jednorodzinne). Obecna linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin

14 628 000 zł92 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dzialka komercyjna przeznaczona pod dzaiłalność produkcyjną, magazynową, handlową, logistyczną, magazynową, usługową Na sprzedaż działka komercyjna położona w pobliżu trasy S17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Konstantynów,Lublin

1 299 999 zł2 553 m² 509,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowo urokliwa działka budowlana położona w Lublinie, w dzielnicy Konstantynów, o powierzchni ok. 26a. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin

700 000 zł22 778 m² 30,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania siedlisko na dużej działce wraz z domem oraz budynkami gospodarczymi. Nieruchomość położona na terenie Lublina w dzielnicy Hajdów-Zadębie w sąsiedztwie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szerokie,Lublin

2 600 000 zł3 851 m² 675,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 3851 m2 położona w Lublinie, w obrębie Sławin-Szerokie. Teren objęty mpzp: 6mn1/u - Teren zabudowy mieszkaniowej, teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Głuska

Głusk,Lublin

320 000 zł1 754 m² 182,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę w Lublinie, głusk-Abramowice w okolicach ul. Głuskiej/zdrowej. Działka z dojazdem przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sławinkowska

Sławin,Lublin

790 000 zł1 174 m² 672,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka pod zabudowę jednorodzinną, która znajduje się w miejscowości Lublin, ul. Mieczykowa. Działka jest zagrospodarowana i ogrodzona metalowym płotem. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dereckiego

Czechów,Lublin

700 000 zł1 800 m² 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana /12mn/w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Czechowie Północnym, rejon ul.Dereckiego i ul.Dębina. W pobliżu pętla autobusowa przy ul.Koncertowej. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Sławin,Lublin

850 000 zł3 173 m² 267,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana na Sławinie o powierzchni 3173m2. Położona jest w doskonałej lokalizacji dla osób ceniących sobie odpoczynek od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ponikwoda,Lublin

1 265 000 zł2 678 m² 472,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działki budowlane o łącznej pow. 2677m2 pod szeregowiec pięciolokalowy przy ul. Trześniowskiej, ponikwoda, lublin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dziesiąta,Lublin

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod dom jednorodzinny w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Nieruchomość gruntowa z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej dla projektu Domu w Malinówkach 18,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Konwaliowa

Lublin,lubelskie

470 000 zł3 355 m² 140,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną nr 1/34, położoną w Lublinie przy ul. Konwaliowej (boczna ul. Dożynkowej). Działka ma powierzchnię 3355 mkw o ształcie zbliżonym do prostokąta. Media (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Węglin Północny,Lublin

999 000 zł1 220 m² 818,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 594/2 o pow. 1220m2 w Lublinie, ul. Tarninowa 20a. W mpzp symbol działki - M4a. M4a - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Hajdów-Zadębie,Lublin

790 000 zł3 300 m² 239,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 192/2 o pow. 3300m2 w Lublinie, ul. Pliszczyńska. W mpzp symbol działki - 7mn. 7mn - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lublin

Zemborzyce,Lublin

270 000 zł2 500 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pierwszej i drugiej linii zabudowy w Lublinie o powierzchni 2500 m2. z udziałem w drodze. - dostępne są dwie działki! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lublin

Zemborzyce,Lublin

270 000 zł2 500 m² 108 zł/m²

 

 

 

Węglin,Lublin

520 000 zł800 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * 1. Przeznaczenie: oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną bezpośrednio przy Al.Kraśnickiej, w sąsiedztwie centrum handlowego OBI, Tesco, Galeria ZONE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Rataja

Hajdów-Zadębie,Lublin

299 000 zł1 207 m² 247,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna ul. Macieja Rataja 115, lublin Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka usługowo-budowlana o łącznej powierzchni 1207 m , Teren jest ogrodzony (podmurówka), wyrównany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin

1 200 000 zł5 002 m² 239,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka komercyjna na terenie miasta Lublin. Oferowana nieruchomość stanowi powierzchnię 5002 m2. Działka jest objęta mpzp z oznaczeniem symbolem 1p1 - teren obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Miernicza

Sławinek,Lublin

600 000 zł500 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis w zdjęciach. Działka znajduje się na ul. Mierniczej. Dodatkowo, dzierżawię od Miasta grunt za garażem o pow. Ok 170m2 Posiadam aktualną decyzję Urzędu Miasta o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lublin

Rudnik,Lublin

340 000 zł1 379 m² 246,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiot sprzedaży stanowi atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1397 m2, położona w miejscowości Rudnik ( gmina Wólka ). Nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy,.