dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Dziesiąta

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

485 000 zł50 m² 9 731,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,84 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Dunikowskiego 13. W skład nieruchomości wchodzi: - salon (18,2 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Dziesiąta,Lublin

375 000 zł43 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Dziesiąta. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

377 000 zł34 m² 10 927,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nowoczesne 2 pokoje po generalnym remoncie Dziesiąta, ul. Wyścigowa 11 Gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, w którym nie musisz martwić się o remont? Cenisz sobie wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Dziesiąta,Lublin

31,25 zł/m²48 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal w budynku wolnostojącym przy ul. Mickiewicza o powierzchni ok 48 m2 składający się z 2 pomieszczeń(pierwsze na poziomie parteru drugie w przyziemiu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

570 826 zł55 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,42m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na parterze, z ogródkiem 33,23m2. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

529 200 zł49 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 49m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

669 700 zł60 m² 11 461,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,20 m położone w Lublinie na kameralnym osiedlu Nowe Sokolniki przy ul. Wyścigowej. Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

449 000 zł49 m² 9 167,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 3 pokoje na Dziesiątej - maksymalnie wykorzystany metraż! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dunikowskiego w Lublinie o powierzchni 48,98 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

553 646 zł55 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,42m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Dziesiąta,Lublin

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Funkcjonalny, nowocześnie zaaranżowany segment w nowszym budownictwie położony w granicach miasta. Odległość do Placu Litewskiego 7,4km; około 5,5km do ch "felicity". Blisko obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herberta

Kruczkowskiego,Lublin

529 000 zł48 m² 11 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuje ciche, przestronne mieszkanie. 3 pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze 4-piętrowego bloku. Jego powierzchnia to 47,87m2. Mieszkanie składa się z: - kuchni - 3 pokoi - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dziesiąta,Lublin

507 069 zł49 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 49,23m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na parterze, z ogródkiem 31,42m2. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Dziesiąta,Lublin

30,30 zł/m²33 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o pow. ok 33m2, zlokalizowany w parterowym budynku przy ul. W. Kunickiego w Lublinie. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia całkowita: 33m2 - rodzaj nieruchomości : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Róży Wiatrów

Dziesiąta,Lublin

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie - pokojowe o powierzchni 32 m2 położone na VI p w wieżowcu przy ulicy Róży Wiatrów w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowy Rynek

Dziesiąta,Lublin

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 265 m 2 p rzy ul. Nowy Rynek 12 (dziesiąta, lublin) zabudowana domem parterowym o powierzchni 75 m 2. Nieruchomość położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyzwolenia

Dziesiąta,Lublin

1 199 000 zł560 m² 2 141,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:745 m²

Inwestycyjny Dom Wolnostojący - 4 kondygnacje - 500m2 Lublin, ul. Wyzwolenia obok ul. Krańcowej - dz. Dzięsiąta Rodzaj domu: - wolnostojący 4 kondygnacje - Liczba pięter: 3 - Rok budowy: 2000 - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

525 000 zł49 m² 10 822,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie na ul. Nowy Świat o powierzchni 48,51 m , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

364 000 zł46 m² 7 987,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2-pokojowe | 45,57 m | ul. Nowy Świat 13 | Dziesiąta | 364 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w dzielnicy Lublin Dziesiąta, przy ul. Nowy Świat 13. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

289 000 zł32 m² 8 919,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe dzielnica Dziesiąta Pokój dzienny. Sypialnia. Kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Dziesiąta,Lublin

40 zł/m²125 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin *** Do wynajęcia lokal o powierzchni 125 m2 na parterze budynku położony przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Termin wydania do uzgodnienia. Obecnie mamy 4 sale+zaplecze+2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dziesiąta,Lublin

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od początku marca lub kwietnia mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Dziesiąta. 2800 zł ze wszystkimi opłatami! W pełni wyposażone, wszystkie meble, sprzęt agd i rtv!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Lublina

Dziesiąta,Lublin

592 000 zł49 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym kośminek/dzięsiąta - ul. Obrońców Lublina Wystarczy spakować swoje walizki i od razu się wprowadzać! to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dziesiąta,Lublin

592 000 zł49 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

638 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,8 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z windą przy ul. Dunikowskiego (dzielnica Dziesiąta, lublin).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przedmiot sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55.92 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego budynku z 1963r przy ul. Władysława Kunickiego. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

679 000 zł85 m² 7 960,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Ofertę sprzedaży stanowi komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 104 m2 oraz powierzchni użytkowej 85.3 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamenhofa

Dziesiąta,Lublin

1 280 000 zł220 m² 6 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super lokalizacja L-in ul. Zamenhofa -wszystkie usługi , szkoły , place zabaw , transport dookoła domu gotowy dom segment W stanie podwyższonym deweloperskim Powierzchnia mieszkalna 185 mkw. Gratis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

458 158 zł48 m² 9 570,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Lublin, ul. Błękitna 3 Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku (bez windy) idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, wózkiem czy osób ceniących komfort bez wysokich schodów. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dziesiąta,Lublin

487 900 zł49 m² 9 957,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Dziesiąta. Mieszkanie znajduje się na na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

541 858 zł54 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 54 - 3 -pokojowego o powierzchni 54,24 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

624 375 zł62 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 55 - 3 -pokojowego o powierzchni 62,53 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

486 000 zł49 m² 9 997,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lublin - Dziesiąta | 2 pokoje | balkon 8 m | niski blok 2015 r. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,61 m , położone przy ul. Nowy Świat w lubelskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybylskiego

Dziesiąta,Lublin

409 000 zł40 m² 10 354,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią ul. Przybylskiego (dzielnica Dziesiąta, lublin). Mieszkanie na sprzedaż w dobrze skomunikowanej części Lublina, gdzie wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

690 000 zł60 m² 11 461,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

417 034 zł38 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Oddanie budynku do użytkowania nastąpi pod koniec września 2025 Położone jest na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamenhofa

Dziesiąta,Lublin

1 790 000 zł234 m² 7 636,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny Dom Wolnostojący w Idealnym Stanie - Gotowy do Zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pocka

Dziesiąta,Lublin

1 296 448 zł150 m² 8 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż przestronny dom z 2000 roku o powierzchni 150,40 m wykończony w wysokim standardzie. Doskonała lokalizacja, cicha okolica w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dziesiąta,Lublin

1 320 000 zł190 m² 6 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - 157 m powierzchni użytkowej - 16m2 garażu w bryle budynku Lublin, ul. Wojciecha Sieciecha 10 Zapraszam na prezentacje. Mam do zaoferowania na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błękitna

Dziesiąta,Lublin

389 000 zł35 m² 11 136,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż prezentujemy przytulne i świetnie doświetlone mieszkanie zlokalizowane na dzielnicy Dziesiątej, przy ul. Błękitnej miejscu cenionym za wygodę codziennego życia i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pawiej 10 nowa kamienica z 2018 roku Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w nowej kamienicy oddanej do użytku w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeska

Dziesiąta,Lublin

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 2-pokojowego - ul. Czeska, lublin Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym, ocieplonym bloku.