Zobacz na mapie
II kwartał 2026
od 8 790 zł/m²
od 28,32 do 60,94 m²
od 1 do 4
garaż
Termin realizacji
II kwartał 2026Ceny
od 8 790 zł/m²Metraże
od 28,32 do 60,94 m²Liczba pokoi
od 1 do 4Miejsca postojowe
garaż1 pokój
od 297 077 zł
2 pokoje
od 370 048 zł
3 pokoje
od 446 927 zł
4 pokoje
od 523 475 zł

Inwestycja realizowana przez:
Lalak Development sp. z o.o.
Krzysztof Wójtowicz
Chodźki 10a
Lublin
| MieszkanieB3/M12 | 41,70 m² | 9 490 zł/m² | 1/3 | 2 | 395 733 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3/M12 |
| MieszkanieB3/M51 | 54,12 m² | 8 890 zł/m² | parter/3 | 3 | 481 127 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3/M51 |
| MieszkanieB3/M55 | 43,45 m² | 9 390 zł/m² | parter/3 | 2 | 407 996 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3/M55 |
| MieszkanieB3/M1 | 41,70 m² | 9 390 zł/m² | parter/3 | 2 | 391 563 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3/M1 |
| MieszkanieB3/M2 | 39,43 m² | 9 890 zł/m² | parter/3 | 2 | 389 963 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3/M2 |
| MieszkanieB3/M3 | 56,18 m² | 8 890 zł/m² | parter/3 | 3 | 499 440 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3/M3 |
| MieszkanieB3/M4 | 41,95 m² | 9 390 zł/m² | parter/3 | 2 | 393 911 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3/M4 |
| MieszkanieB3/M5 | 54,12 m² | 8 890 zł/m² | parter/3 | 3 | 481 127 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3/M5 |
| MieszkanieB3/M6 | 54,80 m² | 8 890 zł/m² | parter/3 | 3 | 487 172 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3/M6 |
| MieszkanieB3/M7 | 37,76 m² | 9 890 zł/m² | parter/3 | 2 | 373 446 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3/M7 |
Inne inwestycje w okolicy
Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoś błąd lub naruszenie