dowolna

Nowe mieszkania i domy Śródmieście, Lublin - Nieruchomości z rynku pierwotnego Śródmieście

55 ogłoszeń

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

612 670 zł62 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lemszczyzna,Lublin

555 555 zł53 m² 10 482,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

587 862 zł59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin okazja! Idealne pod wynajem Możliwość 4 pokoi z zamkniętą kuchnią! - zysk = 4500zł/msc Mieszkanie od południowego wschodu! 4 Pokoje Przy Uniwersytecie Medycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

653 400 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! - najbezpieczniejsze osiedle W lublinie - W Budynku będzie mieszkać blisko ponad 300 lekarzy ze wszystkich możliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

676 500 zł66 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin - najbezpieczniejsze osiedle W lublinie - W Budynku będzie mieszkać blisko ponad 300 lekarzy ze wszystkich możliwych specjalizacji :) - do centrum jedynie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

435 600 zł38 m² 11 616 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

646 900 zł66 m² 9 801,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Śródmieście,Lublin

383 950 zł30 m² 12 588,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! idealne na booking! Lub pod wynajem długoterminowy! Klienci którzy kupili w naszym budynku mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

637 550 zł62 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin okazja! Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Prowizja = 0% Podatek pcc = 0% rękojmia/gwarancja = 5 lat Negocjacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lemszczyzna,Lublin

460 000 zł36 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Jedyna inwestycja najbliżej Uniwersytetu Medycznego! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

495 000 zł40 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! klucze na już! Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 20:00 Pozostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lemszczyzna,Lublin

555 555 zł53 m² 10 482,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Śródmieście,Lublin

1 214 200 zł93 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Zapraszam do zakupu lokalu usługowego U7 o powierzchni 93,40m2 zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Śródmieście,Lublin

761 800 zł59 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Zapraszam do zakupu lokalu usługowego U13 o powierzchni 58,60 m2 zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

2 052 132 zł159 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, zapoznaj się z aktualnymi promocjami. Prestiżowa inwestycja w centrum Lublina, z pięknym widokiem na Stare Miasto i Ogród Saski. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

1 620 405 zł120 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Śródmieście,Lublin

1 180 400 zł91 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Zapraszam do zakupu lokalu usługowego U12 o powierzchni 90,80m2 zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Śródmieście,Lublin

773 500 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Zapraszam do zakupu lokalu usługowego U14 o powierzchni 59,50m2 zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

920 108 zł77 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

849 660 zł71 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamojska

Śródmieście,Lublin

484 000 zł35 m² 13 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji! brak podatku pcc! idealna lokalizacja Ul. Zamojska 29 Na sprzedaż nowoczesny dwu-stronny apartament usytuowany na 1 piętrze budynku o powierzchni 34,62 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

849 660 zł71 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację! Prestiżowa inwestycja w centrum Lublina, z pięknym widokiem na Stare Miasto i Ogród Saski. Apartament o pow. 71,40 m2 z balkonem o pow. 14,64 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

569 921 zł43 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania gotowe na wrzesień 2025 rok! Na mieszkanie został udzielony rabat! - cena regularna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

648 777 zł66 m² 9 829,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! ostatnie wolne mieszkania! Skorzystaj z największych możliwych rabatów na Lubelskim Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lemszczyzna,Lublin

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin ( zakup od dewelopera A nie od spółdzielni mieszkaniowej) okazja! Zapisz się na spotkanie! ( zostało już tylko 1 najbardziej atrakcyjne mieszkanie na piętrze! lub jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lemszczyzna,Lublin

449 915 zł37 m² 12 159,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin