dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Kalinowszczyzna

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

320 000 zł32 m² 9 904,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o pow. 32,31 m2. zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy M. Koryznowej 2b w dzielnicy Kalinowszczyzna. Skład nieruchomości: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

249 000 zł22 m² 11 581,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 21,5 m - Lublin, ul. Okrzei Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21,5 m , położona w Lublinie przy ul. Okrzei. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kolejarz,Lublin

449 999 zł61 m² 7 424,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kalinowszczyzny przy ulicy Okrzei. Lokal posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

3 900 zł63 m² 61,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,97 m2, zlokalizowane przy ulicy Stefana Okrzei w Lublinie (dzielnica Kalinowszczyzna). Nieruchomość znajduje się na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 59,5 m 2 zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Dembowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sienna

Kalinowszczyzna,Lublin

6 500 000 zł990 m² 6 565,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:garaż

Lokal 990 m idealny pod działalność biurową I medyczną ul. Sienna, lublin Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 990 m z przeznaczeniem biurowym oraz medycznym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

538 000 zł63 m² 8 499,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,30m2 na III piętrze / z IV w bloku z 1991 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

683 000 zł85 m² 7 997,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 85,40m2 na II piętrze / z IV w bloku z 1988 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie o pow. 48m2 na V piętrze / z X w bloku z 1972 r. przy ul. Niepodległości. Zestawienie pomieszczeń: pokój dzienny o pow. 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Aleje Tysiąclecia

Kalinowszczyzna,Lublin

5 658 000 zł2 436 m² 2 322,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka budowlana o wysokim potencjale inwestycyjnym, położona przy głównej arterii komunikacyjnej Lublina. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, którzy chcą natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

499 000 zł46 m² 10 793,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 46,23 m2 - stan deweloperski premium - Kalinowszczyzna, lublin. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,23 m2, zlokalizowane w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

480 000 zł60 m² 7 960,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Kalinowszczyzna. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,50 m , położonego w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zielonej części miasta - w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

499 000 zł61 m² 8 220,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze nowoczesnego, dziesięciopiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

549 000 zł85 m² 6 458,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe (brak pokoi przechodnich) 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kalinowszczyzna,Lublin

535 000 zł48 m² 11 099,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Świetna oferta dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 48,20 m zlokalizowane przy ul. Franciszka Kleeberga. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kalinowszczyzna,Lublin

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro vesta przedstawia przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części dzielnicy Kalinowszczyzna. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze niskiego, trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

490 000 zł61 m² 8 072,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje | 60,70 m | 1. piętro | Kalinowszczyzna Idealne dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

349 830 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Uwaga Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Ponikwody i Kalinowszczyzny o powierzchni 30,42 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

459 000 zł48 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Kalinowszczyzna. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i północny zachód z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

519 371 zł59 m² 8 810,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,95m2, zlokalizowane blisko centrum Lublina, przy ulicy Lwowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Kalinowszczyzna,Lublin

489 931 zł54 m² 9 115 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,75 m położone przy ul. Krzemienieckiej w Lublinie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

539 000 zł50 m² 10 832 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Kalinowszczyzna. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podzamcze

Kalinowszczyzna,Lublin

469 000 zł38 m² 12 374,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3 pokoje po generalnym remoncie Kalinowszczyzna, ul. Podzamcze 5 Gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, w którym nie musisz martwić się o remont? Cenisz sobie wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

372 000 zł36 m² 10 219,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia, od właściciela. Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Kalinowszczyzna, przy ul. S. Okrzei. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku i ma powierzchnię 36,4 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

1 500 zł28 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa i słoneczna kawalerka na parterze w wieżowcu przy ul. Okrzei. Obok wąwóz z miejscem do rekreacji z alejkami do spacerowania oraz ścieżkami rowerowymi. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kustronia

Kalinowszczyzna,Lublin

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,9 m , położonego w zielonej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie - przy ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

475 000 zł58 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Kalinowszczyzna. Okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód z widokiem na zieleń. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

349 830 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

453 000 zł53 m² 8 617,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z antresolą - stan deweloperski premium - Kalinowszczyzna, lublin Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,57 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

535 000 zł48 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

1 500 zł28 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

279 000 zł21 m² 13 031,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Kalinowszczyzna, idealnie nadające się jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 21,41m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kalinowszczyzna,Lublin

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 przy ul. Tumidajskiego! Usytuowane jest na czwartym piętrze niskiego bloku. Układ mieszkania to: trzy sypialnie, pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

535 000 zł48 m² 11 099,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembowskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

505 000 zł46 m² 11 011,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,86 m . Lokal został wykończone pod klucz według indywidualnego projektu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

930 000 zł104 m² 8 963,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, garderobą i klimatyzacją - Kalinowszczyzna, lublin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 103,75 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

515 000 zł61 m² 8 484,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

545 000 zł68 m² 7 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 68,50m2 na I piętrze / z IV w budynku z 1975 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48.00 m2 z balkonem, położone na piątym piętrze. Mieszkanie usytuowane jest na zielonym osiedlu przy ul. Niepodległości dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 7 piętrze w wieżowcu na osiedlu Kalinowszczyzna. Na powierzchnie 48 m2 składa się : - 2 Pokoje - Kuchnia oddzielna z oknem - Przedpokój -.