dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Osiedle Konopnickiej

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Konopnickiej,Lublin

399 000 zł48 m² 8 329,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze 4-piętrowego budynku w dzielnicy lsm (os. Konopnickiej). Budynek po termomodernizacji z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pierwotnie lokal w amfiladzie składający się z 5 pomieszczeń oraz tarasu ok 10 mkw - obecnie podzielony na 2 części z 2 niezależnymi wejściami oraz 2 sanitariatami - 50 mkw. ( obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Konopnickiej,Lublin

278 000 zł32 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży ekonomiczne w utrzymaniu 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Konopnickiej- dzielnica lsm (bliskie okolice ul. Filaretów i Zana). W skład oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

462 000 zł58 m² 7 979,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

nieruchomości Lublin * cena do negocjacji! Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim budownictwie na osiedlu Konopnickiej- lsm. Atrakcyjne położenia budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pierwotnie lokal w amfiladzie składający się z 5 pomieszczeń oraz tarasu ok 10 mkw - obecnie podzielony na 2 części z 2 niezależnymi wejściami oraz 2 sanitariatami - 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

800 000 zł550 m² 1 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 2 poziomowy ( piętro -1 i -2 ) pod nowoczesnym budynkiem ( okolica hipermarketów). Obecnie lokal jest wynajęty (najem długoterminowy). :link do strony Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Balcera

Konopnickiej,Lublin

450 000 zł62 m² 7 269,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie z fantastycznym widokiem! Oferujemy Państwu do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Pana Balcera.Lokal przeszedł gruntowny remont 10 lat temu i jest utrzymany w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, znakomicie wyposażone mieszkanie ze słonecznym tarasem o powierzchni 50m2, w pięknym otoczeniu. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym i jadalnią sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Konopnickiej,Lublin

269 000 zł33 m² 8 176,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Żarnowieckiej na parterze wysokiego bloku. Świetna lokalizacja w cichym, zielonym osiedlu im. Konopnickiej. Wygodne miejsce do zamieszkania, ale także inwestujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Konopnickiej,Lublin

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem W ofercie mamy przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Lubelskiej, umcs, kul, up. Na powierzchnię 34 m 2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

560 000 zł89 m² 6 278,03 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warunki sprzedaży: a). Umowa przedwstępna w 2020 r a Akt Notarialny grudzień 2021r. b). Akt Notarialny w 2020 r i wynajem mieszkania sprzedającym do grudnia 2021r. Lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sawy

Konopnickiej,Lublin

3 500 zł76 m² 45,75 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia luksusowy apartament w bezpośredniej okolicy Centrum. Czynsz najmu 3500 zł + opłaty ( czynsz administracyjny z garażem ok 600 zł + prąd) ( Możliwość zakupu tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sawy

Konopnickiej,Lublin

499 000 zł76 m² 6 522,88 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76,50 m 9 piętro w 9-piętrowym apartamentowcu z windą z 2012 roku Lublin, lsm, ul. Jana Sawy Miejsce w hali garażowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, znakomicie wyposażone mieszkanie z 40 metrowym, słonecznym tarasem, w sąsiedztwie parku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią oraz sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

395 000 zł54 m² 7 347,47 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży komfortowy apartament 2 pokojowy 53,76m2 Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie w reprezentacyjnym apartamentowcu z 2015 r. znajdującym się w centrum finansowym Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

1 400 zł39 m² 36,18 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem W ofercie mamy przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Lubelskiej, umcs, kul, up. Na powierzchnię 38,7 m 2 składa się: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

41,54 zł/m²65 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 65m2, składający się z: pomieszczenia o pow. 52m2, zaplecza sanitarno-magazynowego o pow. 13m2. Lokal na parterze pasażu handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

2 000 zł57 m² 35,15 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe w pełni wyposażone mieszkanie na VI piętrze apartamentowca w dzielnicy lsm. Salon z wyjściem na balkon (szafka rtv, telewizor, sofa, fotel), sypialnia (łóżko, szafa, nocne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

1 550 zł38 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na 1 piętrze, lsm - pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - sypialnia - łazienka razem z wc i wanną media: czynsz najmu 1550.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sawy

Konopnickiej,Lublin

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jana Sawy os. Konopnickiej. Dobra komunikacja z miastem 5 min do przystanku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi jednoosobowych i jednego 2 osobowego kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Balcera

Konopnickiej,Lublin

2 300 zł54 m² 42,47 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul.Pana Balcera, w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z salonu częściowo otwartego na kuchnię, sypialni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Balcera

Konopnickiej,Lublin

415 000 zł54 m² 7 663,90 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie przy ul.Pana Balcera, w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z salonu częściowo otwartego na kuchnię, sypialni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

468 552 zł112 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferta 0% prowizji od kupującego! Lokal użytkowy o powierzchni około 111,56 m 2 - Lublin, lsm - os. Konopnickiej Lokal usytuowany na parterze w 6 piętrowym bloku z 2015 r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

59,65 zł/m²92 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal usługowy, w którym można prowadzić różnego rodzaju działalność. Lokal położony w pobliżu biurowców oraz usług finansowych. Możliwość przystosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne mieszkanie w nowym budynku na osiedlu lsm. W środku mamy sypialnie z wyjściem na loggie, kuchnie na planie otwartym z salonem, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

337 000 zł73 m² 4 635,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 72,7m 2 - lsm, os. Konopnickiej. Doskonała inwestycja na wynajem, mieszkanie wynajmowane - 450 zł / pokój + media. Bardzo dobra lokalizacja - łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

385 000 zł86 m² 4 476,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Jeżeli szukasz mieszkania 4 pokojowego na os. Lsm w dobrej cenie i lokalizacji, to mam dla Ciebie świetną ofertę. Mieszkanie do własnej aranżacji. Idealne dla rodziny 4-5 osobowej oraz pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

298 000 zł49 m² 6 079,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy lsm (os. Konopnickiej). Wewnątrz salon na planie otwartym z przedpokojem i kuchnią, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania: mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem na wąwóz. Remont kuchni i przedpokoju w 2014r. Parkiet w pokojach cyklinowany w 2014r. Łazienka nowa nie używana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

439 000 zł450 m² 975,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 2 poziomowy ( piętro -1 i -2 ) pod nowoczesnym budynkiem ( okolica hipermarketów). Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

1 650 zł54 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 54m2, położone w dzielnicy lsm. Lokal znajduje się na 2 piętrze sześciopiętrowego bloku, z windą. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na os. Konopnickiej (lsm) składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i toalety. Przynależy do niego balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Konopnickiej,Lublin

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, świetnie urządzone mieszkanie w apartamentowcu na os. Konopnickiej. Blisko ul. Zana, siedziby: zus, sądu, banków i przedstawicielstw licznych firm. 2 pokoje: dzienny z sofą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sawy

Konopnickiej,Lublin

26,67 zł/m²120 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na parterze bloku przy ul. Jana Sawy. 120m2, bezpośrednie wejście z chodnika, w sąsiedztwie innych lokali usługowych. 3 pomieszczenia biurowe + toaleta. Czynsz najmu 3200zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

43,27 zł/m²104 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyeksponowany lokal usługowy w os. Konopnickiej. Dobry standard wykończenia, doskonałe miejsce na każdego rodzaju działalność komercyjną: biuro, oddział banku, gabinety lekarskie, usługi urody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w apartamentowcu Sunhill. Wewnątrz salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą, hol i łazienka z wc. Całość dopełnia bardzo duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

289 000 zł61 m² 4 737,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy do sprzedaży lokal położony na lsm-ach, os. Konopnickiej. Lokal położony na parterze, 61 m 2. Odrębna własność z kw. Przygotowany pod działalność gastronomiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Konopnickiej

Konopnickiej,Lublin

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny i wyjątkowy apartament położony w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Lublinie. Wewnątrz przestronny salon połączony z dobrze wyposażoną.