Lokal handlowy, ul. Chopina
Chopina, Śródmieście, Lublin, lubelskie
- 723 120 zł
- 104,80 m²
- 6 900 zł/m²
Łukasz Mączka
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Chopina
Chopina, Śródmieście, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Chopina
Zaktualizowane: 22 maja 2026
723 120 zł 104,80 m² 6 900 zł/m²
handlowo-usługowe
3
miejsca postojowe naziemne
-
kamienica
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
3Parking:
miejsca postojowe naziemneRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
kamienicaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 723 120 zł (6 900 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 104,80 m², 3 pomieszczenia; stan: do odświeżenia
- okna: drewniane
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1911
- Czynsz: 500 zł
- Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm
- Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Big City Broker, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 836154
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Chopina, Śródmieście, Lublin, lubelskie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
NOWA NIŻSZA CENA!
Oferta dotyczy sprzedaży świetnie zlokalizowanego lokalu w kamienicy na rogu ulic Frederika Chopina i Solna, położonego w samym sercu Lublina, w dzielnicy Śródmieście.
Lokum 104,80 m2 podzielone jest na kilka pomieszczeń biurowych. Doskonale nadaje się na kancelarię prawną czy też inny lokal usługowy w centrum Lublina. (...)
535 243...
535 243 203