Biuro Lublin
Czuby Północne, Lublin, lubelskie
- 60 zł/m²
- 112 m²
- 6 720 zł
Daniel Wójcik
Skontaktuj się
Biuro Lublin
Czuby Północne, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
10 kwietnia 2026
Biuro Lublin
Zaktualizowane: 10 kwietnia 2026
60 zł/m² 112 m² 6 720 zł
-Parking:
parking publiczny / na ulicyRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 6 720 zł (60 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 112 m²; stan: do remontu
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 2
- Budynek: biurowiec
- Opłaty uzupełniające: kaucja: do uzgodnienia
- Media: ogrzewanie: gazowe, piec
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: alarm, ochrona
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Lubelskie Nieruchomości - Drabik, zaktualizowane: 10.04.2026
- numer ogłoszenia: LND-LW-6224
Lokalizacja
- Adres: Czuby Północne, Lublin, lubelskie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia lokale biurowe od 112m2 - Lublin, Czuby
Lokale zlokalizowane na drugim piętrze,
Sześć pomieszczeń biurowych + kuchnia + łazienka - adaptacja według potrzeb najemcy,
Dodatkowo toaleta oraz pomieszczenie socjalne w częściach wspólnych budynku,
Miejsce o dużym natężeniu ruchu,
Budynek w pierwszej linia zabudowy,
Klimatyzacja,
Ogrzewanie - pompa ciepła,
Winda, (...)
722 204...
722 204 044
81 475 48 89