Lokal handlowy
Śródmieście, Lublin, lubelskie
- 106,42 zł/m²
- 80 m²
- 8 514 zł
Patrycja Czarnik
Skontaktuj się
Lokal handlowy
Śródmieście, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
9 kwietnia 2026
Lokal handlowy
Zaktualizowane: 9 kwietnia 2026
106,42 zł/m² 80 m² 8 514 zł
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
handlowo-usługowe
1
podziemna hala garażowa
z ulicy
blok mieszkalny
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
1Parking:
podziemna hala garażowaRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
blok mieszkalnySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 8 514 zł (106,42 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 80 m², 1 pomieszczenie; stan: deweloperski
- winda, wejście z ulicy, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- okna: aluminiowe
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/6, jednopoziomowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024
- Media: woda; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: podziemna hala garażowa (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Franczewska Nieruchomości, zaktualizowane: 09.04.2026
- numer ogłoszenia: 443647
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Lublin, lubelskie
Opis nieruchomości
Miejsce na Twój biznes!
Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy o pow. 80 m2 z dużymi witrynami w budynku przy ul. Jasnej.
Dojście do lokalu od ul. Jasnej i ul. Wieniawskiej
Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space do własnej aranżacji.
Możliwość powiększenia lokalu o dodatkową przestrzeń.
Do zagospodarowania powierzchnie usługowe na potrzeby działalności z branży beauty, gastronomicznej, handlowej, biurowej, usługowej czy siedzibę firmy. (...)