Lokal gastronomiczny, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin, lubelskie

  • 82,14 zł/m²
  • 140 m²
  • 11 500 zł

Zdjęcie

Konrad Drabik

Skontaktuj się

Lokal gastronomiczny, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

82,14 zł/m²

140 m²

11 500 zł

Lokal gastronomiczny, ul. Krakowskie Przedmieście

Zaktualizowane: 13 maja 2026

82,14 zł/m² 140 m² 11 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 11 500 zł (82,14 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 140 m²
  •   przeznaczenie gastronomiczne
  • Rozkład lokalu: piętro 0
  • Budynek: kamienica
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: do uzgodnienia
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal o powierzchni łącznej około 140m2 - Lublin, Centrum
najbliższe okolice ul. Krakowskie Przedmieście

Lokal doskonały pod każdy rodzaj działalności - przystosowany pod działalność gastronomiczną z odbiorem sanepidu!

W lokalu został wykonany system wentylacyjny,

Wejście bezpośrednio z ulicy,

Stan deweloperski - możliwość dowolnej aranżacji,

Lokal dwupoziomowy:

Parter o powierzchni (...)

Agent

Konrad Drabik

722 204...

722 204 044

81 475 48 89

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Konrad Drabik

722 204...

722 204 044

81 475 48 89

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości