Biuro, Aleja Kraśnicka

Aleja Kraśnicka, Lublin, lubelskie

  • 35,58 zł/m²
  • 267 m²
  • 9 500 zł

Zdjęcie

Teresa Nowak

Skontaktuj się

Biuro, Aleja Kraśnicka

Aleja Kraśnicka, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

35,58 zł/m²

267 m²

9 500 zł

Biuro, Aleja Kraśnicka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

35,58 zł/m² 267 m² 9 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 9 500 zł (35,58 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 267 m²
  •   wejście z ulicy
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0
  • Budynek: rok budowy: 1993
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: NOWAK Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 57/5065/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal Lublin al. Kraśnicka

Nieruchomość znajduje się w pobliżu skrzyżowania z ul. Zwycięską

W okolicy szpital, Luxmed, Galeria Mozaika, Galeria Orkana, Obi, stacja benzynowa,

Lokal o łącznej powierzchni 267 m², w tym:
- parter o powierzchni 196,25 m²
- piętro o powierzchni 72,95 m²

MEDIA:
- woda: wodociąg miejski
- woda ciepła: piec gazowy (kotłownia w podpiwniczeniu)
- (...)

Agent

Teresa Nowak

789 624...

789 624 638

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

789 624...

789 624 638

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy