dowolna

Lokale użytkowe Lublin Osiedle Helenów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

46,74 zł/m²80 m² 3 739 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 80 m2 położonego przy Rogatce Warszawskiej, nieopodal centrum Lublina. Kilka szczegółów dotyczących nieruchomości Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Helenów

Helenów,Lublin

55 zł/m²76 m² 4 170 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowy lokal w stanie deweloperskim - w podanej cenie możesz mieć wykonane m.in. podłogi, ściany, sufity wg Twoich potrzeb - do lokalu wchodzisz bezpośrednio z chodnika, lokal masz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Helenów

Helenów,Lublin

52 zł/m²145 m² 7 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni około 145m 2 - Lublin, konstantynów Wejście z ulicy, duże witryny wystawowe. Lokal obecnie jest w stanie deweloperskim - właściciel wykończy lokal pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Helenów,Lublin

135 000 zł20 m² 6 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania komfortowy lokal w dobrej lokalizacji składający się z jednego przestronnego pomieszczenia, niewielkiego zaplecza oraz toalety. Lokal przeszedł generalny remont (gładzie gipsowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

33,33 zł/m²36 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na Rogatce Warszawskiej na parterze, wejście od klatki schodowej. Trzy pomieszczenia: poczekalnia 6mkw., dwa oddzielne pokoje o pow. 14 i 16mkw., łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

312 700 zł59 m² 5 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający, gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie transakcji, oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Lokal użytkowy o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

16,22 zł/m²34 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal na parterze, wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika, 2 oddzielne pomieszczenia, łazienka z wc, korytarz. Lokalizacja: rogatka Warszawska Ogrzewanie elektryczne. Czynsz 550 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

67,44 zł/m²430 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowe na wynajem - czechów północny! Wynajem pow. biurowych w nowatorskim, czteropiętrowym budynku o bryle łączącej minimalizm z futuryzmem przy wykorzystaniu najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

23,81 zł/m²420 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Proponujemy do wynajęcia budynek pod działalność gospodarczą, składający się z 3 pieter o łącznej powierzchni 420 mkw ( ok 12 pomieszczeń dostosowanych pod wymogi obecnego najemcy ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

452 000 zł78 m² 5 791,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:44

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy W centrum lublina W nowo powstającym apartamentowcu Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o dowolnym przeznaczeniu. Lokal idealnie nadaję się pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

54 zł/m²829 m² 44 780 zł

 

 

 

Rogatka Warszawska,Lublin

33,96 zł/m²53 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy Państwu lokal na wynajem - lokalizacja Rogatka Warszawska. Przeznaczenie: usługowy lub biurowy w zależności od zapotrzebowania najemcy. Lokal spełnia wymogi sanitarne. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

54 zł/m²829 m² 44 780 zł

 

 

 

Rogatka Warszawska,Lublin

25 zł/m²24 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 24 mkw na parterze bloku na Rogatce Warszawskiej. Wejście z boku budynku. Wcześniej przez wiele lat z powodzeniem funkcjonował tu fryzjer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

33,33 zł/m²36 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w bloku na parterze, na Rogatce Warszawskiej. Lokal idealnie nadaje się do prowadzenia w nim działalności typu gabinety medyczne. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

355 000 zł59 m² 6 016,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do sprzedania lokal w kameralnym apartamentowcu w doskonałej lokalizacji u zbiegu Alei: racławickich, kraśnickich, sikorskiego oraz Warszawskiej. Lokal na parterze z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

200 000 zł33 m² 6 060,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedania lokal w kameralnym apartamentowcu w doskonałej lokalizacji u zbiegu Alei: racławickiej, kraśnickiej, sikorskiego oraz Warszawskiej. Lokal na parterze z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Helenów

Helenów,Lublin

33,68 zł/m²95 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal przeznaczony do działalności biurowo-usługowej. Cały lokal podzielony jest na 4 mniejsze pomieszczenia o pow. ok 10 m2 oraz jedno duże o pow. około 40 m2 (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

79 000 zł10 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jest to samodzielny lokal o powierzchni 10 m kw z zapleczem sanitarnym i witryną.Prezentowane dane mają charakter informacyjno- reklamowy i nie stanowią oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

32,43 zł/m²37 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wolny od zaraz. Rogatka Warszawska. Boczna ulicy Władysława Sikorskiego. Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 37 mkw. Dwa pomieszczenia o pow. 16 i 14 mkw, poczekalnia - 6 mkw, toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Helenów

Helenów,Lublin

25 zł/m²160 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w stanie do zaadaptowania o powierzchni ok 160 mkw, na parterze. Lokal: - powierzchnia: 160 mkw, - drzwi antywłamaniowe, - okna pcv, - ogrzewanie gazowe, - dwa pomieszczenia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Helenów

Helenów,Lublin

25 zł/m²160 m² 4 000 zł

 

 

 

Helenów,Lublin

20 zł/m²110 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking