dowolna

Lokale użytkowe Lublin ul. Nałęczowska

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

1 317 870 zł146 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kup nieruchomość bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 146,43 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Przekazanie do.