dowolna

Lokale w centrum Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

313 ogłoszeń

70 zł/m²142,63 m² 9 984 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal do wynajęcia w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu w Litevski Art Residence o powierzchni 142,63 m2. Litevski Art Residence znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł137,60 m² 5 450,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwupoziomowy lokal usługowo-handlowy w doskonałej lokalizacji - Czechów Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł114,50 m² 12 663,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiż I elegancja Lokal 114,5 m w sercu Lublina (ul. Narutowicza) Zainwestuj w nieruchomość, która jest wizytówką samą w sobie. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł16,26 m² 11,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokój hotelowy (lok. niemieszkalny) o pow. 16,26 m2 z przeznaczeniem inwestycyjnym znajdujący się w budynku hotelu arche w Śródmieściu w samym centrum Lublina Pokój hotelowy :.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

855 140 zł38,87 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - prestiżowa lokalizacja, al. Racławickie | Unia Residence | Lublin Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

62 zł/m²18,85 m² 1 169 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe - Lublin, centrum okolice Placu Litewskiego Biura zlokalizowane na 1 i 2 piętrze budynku, pokoje na 1 piętrze o powierzchni: 14,85m2; 18,85m2; 18,86m2; 16,78m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 40m2 - Lublin, ścisłe Centrum Pierwsze piętro - winda w budynku, ogrzewanie własne dla budynku, nadmuchowe. W lokalu przyłącze internetu.

Szczegóły ogłoszenia

48,08 zł/m²104 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny, ustawny lokal usługowy o powierzchni 104 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Garbarskiej w Lublinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

814 000 zł107 m² 7 607,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy pod działalność gastronomiczną lub inny rodzaj działalności. Lublin Centrum ul.Głęboka 10 107 m2: duża sala konsumpcyjna, bar, kuchnia, zmywalnia, obieralnia, 2 toalety, część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem reprezentacyjny lokal o pow. ok. 273 m2 zlokalizowany na parterze bezpośrednio przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie - w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojego biznesu w sercu Śródmieścia - zacznij działać od pierwszego dnia! Wyobraź sobie miejsce, do którego klienci trafiają naturalnie - z ruchliwego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł63 m² 10 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Dzielnica lsm, ul. Krasińskiego Na sprzedaż lokal o powierzchni 62,80 m , składający się z trzech odrębnych pomieszczeń. Do lokalu przynależny łazienka, magazynek, pomieszczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

74,56 zł/m²228 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przepiękny lokal położony w Centrum Lublina na ostatnim piętrze, możliwość dowolnej adaptacji, zostanie oddany w stanie deweloperskim, klimatyzowany, w budynku winda, położony na 5.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²10 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

136,67 zł/m²15 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²5 m² 565 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

118 zł/m²30 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

160,67 zł/m²45 m² 7 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale.

Szczegóły ogłoszenia

186,25 zł/m²8 m² 1 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²16,46 m² 1 004 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Centrum Lublina. Elegancki budynek. Dobry standard. Pomieszczenie socjalne do użytku Najemców. Lokalizacja Centrum, niedaleko Placu Litewskiego. Informacje O nieruchomości Oferujemy do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

75 zł/m²75 m² 5 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 75m2 - Lublin, ścisłe Centrum - okolice ul. Wieniawska Lokal będzie wykończony na koszt wynajmującego! Obecnie stan deweloperski - nowe budownictwo, drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

72,50 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 40m2 - Lublin, centrum Ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu, lokal z wejściem z ulicy, parter, duże witryny wystawowe, dwa pomieszczenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

39 900 zł26 m² 1 534,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowe. Monitorowane miejsca garażowe W nowoczesnym, bardzo przestronnym garażu podziemnym W super lokalizacji, najniższa cena W lublinie, czynsz: 61,75pln uwaga! - mogę sprzedaż też.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł74 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna skierowana bezpośrednio do kupującego. Pośrednikom serdecznie dziękuję! Podana cena jest ceną netto sprzedaż na fakturę vat trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lublin

Śródmieście,Lublin

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal położony w centrum miasta o powierzchni 50 m2. Lokal mieści się na piętrze i składa się z dwóch pokoi oraz wc. Lokal idealny do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Czechów,Lublin

55 zł/m²73 m² 4 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu biurowego do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Nieruchomość mieści się w budynku biurowo-usługowym, który ma 2 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Czechów,Lublin

35 zł/m²540 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu biurowego do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Nieruchomość mieści się w budynku biurowym, na 1 piętrze a łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Sławinek,Lublin

319 000 zł60 m² 5 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę sprzedaży 61-metrowego lokalu użytkowego na osiedlu Sławinek ul. Kolorowa. Lokal posiada urządzoną księgę wieczystą. Dotychczas wynajmowany był pod najem krótkoterminowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

44,60 zł/m²44 m² 1 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy wyjątkową możliwość wynajęcia przestrzeni 43,5 m2 w samym centrum Lublina, idealnej na biuro, kancelarię lub lokal usługowy. Lokalizacja: lokal znajduje się na parterze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Curie-Skłodowskiej

Lublin,lubelskie

950 000 zł70 m² 13 571,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Gruntownie wyremontowany lokal, w samym centrum Lublina, z miejscami parkingowymi. W lokalu znajdują się 3 gabinety lekarskie ,pokój socjalny, recepcja, poczekalnia, toaleta , brudownik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Lublin

36 zł/m²845 m² 30 420 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem zabytkowa kamienica w sercu Starego Miasta, przy ul. Grodzkiej 15, z Browarem Grodzkim - pierwszym browarem restauracyjnym Lublina (od 2009). Położona 200m od Zamku Lubelskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Biernackiego

Śródmieście,Lublin

938 000 zł72 m² 12 986,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny w centrum Lublina o wysokim potencjale najmu. Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy 72,23 m2 na parterze nowego budynku przy ul. Biernackiego 17. Ścisłe centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Tatary,Lublin

30 zł/m²5 450 m² 163 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajęcia hali produkcyjno-magazynowej o łącznej powierzchni 5.450 m2, zlokalizowanej w Lublinie na Tatarach. Hala składa się z dwóch hal o powierzchni 2.740m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

40 zł/m²587 m² 23 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia przestronna powierzchnia open space o powierzchni 587 m na I piętrze w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy lsm w Lublinie. Lokal oferuje pełną elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Narcyzowa

Bazylianówka,Lublin

651 360 zł54 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż lokal usługowy o projektowanej powierzchni 52,57 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja zrealizowana. Dodatkowe informacje: - dodatkowo płatny vat, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tatary,Lublin

30 zł/m²2 740 m² 82 200 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajęcia hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 2.740 m2, zlokalizowanej w Lublinie na Tatarach. Hala jest częścią kompleksu o powierzchni składającego się z 4 hal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Śródmieście,Lublin

2 355 750 zł174 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż komfortowe i przestronne biuro w stylu loftowym o powierzchni 174,5m2, zlokalizowane na I piętrze w budynku z garażem podziemnym. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Hajdów-Zadębie,Lublin

28 zł/m²4 030 m² 112 840 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dla Liderów Logistyki i Produkcji: oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy S-klasy zlokalizowany w strategicznej strefie przemysłowej Lublina (zadębie), tuż przy Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Lublin

470 000 zł72 m² 6 527,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni 72m , położony na parterze budynku mieszkalnego w ścisłym centrum Lublina. To genialna propozycja dla przedsiębiorców szukających.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij