dowolna

Lokale użytkowe Lublin Węglin

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

55 zł/m²187 m² 10 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na potrzeby biura lub usług o powierzchni 187m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na III piętrze, w częściach wspólnych dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²409 m² 6 340 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 409 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca przy ul. Gęsiej w Lublinie (budynek z 2021 roku, wysoki standard). Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²100 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy. powierzchnia około 100m2, lublin. Lokal składający się z 4 pomieszczeń, holu, łazienki, pomieszczenia socjalnego i serwerowni, ogrzewanie gazowe, lokal usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²72 m² 1 116 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 72 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca przy ul. Gęsiej w Lublinie (budynek z 2021 roku, wysoki standard). Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

35 zł/m²160 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 160m2, lublin, węglin Lokal znajduje się na pierwszym pietrze, lokal typu "open space" + toaleta + łazienka + pomieszczenie gospodarcze, duże witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 282 020 zł334,90 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż w pełni zaadaptowany i gotowy do pracy lokal biurowy o łącznej powierzchni 326,77 m , usytuowany na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

25 230 880 zł3 153,86 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale na sprzedaż, powierzchnie od 289m2, lublin, czuby Możliwość zakupu pojedynczego lokalu! Lokale z najemcami! Dostępne powierzchnie: 326,64m2 - uzyskiwany czynsz najmu: 16 596,58zł netto -.

Szczegóły ogłoszenia

2 801 760 zł350,22 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 350,22m2, lublin, czuby Lokal wynajmowany - uzyskiwany czynsz najmu: około 18 000 zł netto, pięć pomieszczeń + dwie toalety + pomieszczenie socjalne/kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

71,54 zł/m²285 m² 20 389 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię / sprzedam gotowy biznes centrum rozrywki dla dzieci i młodzieży w Lublinie. Lokal został zaadaptowany od stanu deweloperskiego - to w pełni przygotowana przestrzeń do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²236 m² 12 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe o łącznej powierzchni 236m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku biurowym na Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe - Lublin, węglin Pierwsza linia zabudowy, biura typu "open space" o łącznej powierzchni około 200m2, własna toaleta, klimatzacja, oddzielne wejście do budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

12,80 €/m²300 m² 3 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany na 3 z 3 pięter nowoczesnego biurowca przy ul. Gęsiej w Lublinie (budynek z 2021 roku, wysoki standard). inne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Węglin,Lublin

31 808 903 zł3 977 m² 7 999 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do sprzedania część obiektu biurowo-usługowego o łącznej powierzchni 3 976,61 m2, w skład której wchodzi 12 samodzielnych lokali posiadających odrębne księgi wieczyste. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

499 000 zł50 m² 9 985,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 49,97 m , położony na niskim parterze nowoczesnego budynku z 2014 roku przy ul. Gęsiej w Lublinie. Lokal świetnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kryształowa

Węglin,Lublin

66,18 zł/m²68 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesne, jasne biuro o powierzchni 68 m , zlokalizowane przy ul. Kryształowej 10 w Lublinie. Lokal idealnie sprawdzi się dla kancelarii, biura rachunkowego, firmy it, agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Węglin,Lublin

55 zł/m²143 m² 7 865 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na potrzeby biura lub usług o powierzchni 143m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na III piętrze, w częściach wspólnych dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Węglin,Lublin

53,11 zł/m²350 m² 18 588 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na potrzeby biura lub usług o powierzchni 350m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na III piętrze, w częściach wspólnych dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Węglin,Lublin

3 282 020 zł335 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Węglin,Lublin

1 198 700 zł75 m² 15 914,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną - w pełni zaadaptowany i wykończony lokal gastronomiczny o powierzchni 75,23 m2, zlokalizowany w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Węglin,Lublin

560 000 zł56 m² 10 048,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż - Węglin, lublin Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 55,73 m , położony na parterze budynku wielorodzinnego w dzielnicy Węglin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Węglin,Lublin

67,12 zł/m²78 m² 5 235 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rzadka oferta! Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowo-handlowy o powierzchni 78,20m na parterze w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. To wyjątkowa okazja - lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Węglin,Lublin

35,17 zł/m²269 m² 9 469 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia piękny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 270 m2 zlokalizowany przy ulicy Kraśnickiej w Lublinie. Usytuowany na parterze, dodatkowo pomieszczenie 70m2 na piętrze. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Węglin,Lublin

52 zł/m²327 m² 16 992 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia w pełni zaadaptowany i gotowy do pracy lokal biurowy o powierzchni 326,77 m2 usytuowany na trzecim piętrze w budynku biurowo-usługowym na Węglinku w Lublinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem

Węglin,Lublin

16,05 zł/m²610 m² 9 792 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 610m2, położonej w Bychawie. Ta przestronna nieruchomość zapewni doskonałe warunki do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kryształowa

Węglin,Lublin

790 000 zł81 m² 9 702,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam atrakcyjny lokal usługowo-handlowy usytuowany w środku osiedla blisko ul. Jana Pawła. Prężnie rozbudowujące się osiedle na Węglinie. Gotowy do wejścia. Lokal obecnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Lublin

Węglin,Lublin

56,43 zł/m²140 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro z magazynem o powierzchni 140m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na I piętrze, w częściach wspólnych dostępny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Węglin,Lublin

35 zł/m²200 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 200 m2 o przeznaczeniu biurowo-usługowo. Wysoki parter (wysokość 1 piętra) -open space ( drugie wejście od strony ogrodu) - 2 gabinety - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Węglin,Lublin

34,50 zł/m²200 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 200 m2 o przeznaczeniu biurowo-usługowo. Wysoki parter: -open space - 2 gabinety - wc -przedpokój z aneksem I piętro: - open space - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Kraśnicka

Węglin,Lublin

9 469 zł269 m² 35,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Lublin

Węglin,Lublin

52 zł/m²140 m² 7 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia 140m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na I piętrze, w częściach wspólnych dostępny aneks kuchenny i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Węglin,Lublin

52 zł/m²400 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia 400m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na III piętrze, w częściach wspólnych dostępny aneks kuchenny i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Węglin,Lublin

57,63 zł/m²52 m² 2 997 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia 52m2 typu open space w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na I piętrze, w częściach wspólnych dostępny aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Koralowa

Węglin,Lublin

50 zł/m²90 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do Wynajęcia Lokal Usługowo-Handlowy w dzielnicy Węglin. Lokal o powierzchni 89,5 mkw położony jest na parterze apartamentowca oddanego do użytku na początku 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wojciechowska

Węglin,Lublin

12 €/m²148 m² 1 776 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 148 mkw, na IV piętrze w cenie 12 euro netto/mkw/m-c. Lokal znajduje się w budynku biurowo-handlowym u zbiegu al. Kraśnickiej oraz ul. Wojciechowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Węglin,Lublin

58,49 zł/m²99 m² 5 791 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ostatni wolny lokal na parterze z witrynami o powierzchni 99m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Mocnym atutem nieruchomości są duże przeszklone witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kryształowa

Węglin,Lublin

740 000 zł81 m² 9 088,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Atrakcyjna nieruchomość w dogodnej lokalizacji do sprzedaż. Nowe budownictwo okolice ulicy Kryształowej. Lokal 81,42m2 na parterze z dostępem dla osób niepełnosprawnych. 3 biura/gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Węglin,Lublin

52 zł/m²500 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia 500m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na I piętrze, w częściach wspólnych dostępny aneks kuchenny i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Węglin,Lublin

51 zł/m²750 m² 38 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia 750m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na III piętrze, w częściach wspólnych dostępny aneks kuchenny i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Lublin

Węglin,Lublin

51 zł/m²1 000 m² 51 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia 1.000m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na III piętrze, w częściach wspólnych dostępny aneks kuchenny i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

45 zł/m²300 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia pomieszczenia biurowe 306m lub 326m w prestiżowym biurowcu na ul: gęsiej. Doskonała lokalizacja Węglin Park, prężnie rozrastająca się strefa handlowo-usługowa. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

45 zł/m²1 300 m² 58 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 1300 m2 (całe piętro) w prestiżowym biurowcu na ul: gęsiej. Doskonała lokalizacja Węglin Park, prężnie rozrastająca się strefa.