dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

626 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

626 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin

419 900 zł62 m² 6 750,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sprzedam mieszkanie o powierzchni 62,2 m2, które znajduje się na 4 piętrze, czterokondygnacyjnego bloku na osiedlu Nałkowskich (dzielnica Wrotków). W jego skład wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

487 875 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M59 piękne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 65,05 m2 + Ogródek 176m2 Istnieje możliwość uzyskania 4 pokoi z aneksem kuchennym. Bronowice - 4 minuty do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

459 928 zł53 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m53 - mieszkanie usytuowane na 2-gim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Konstantynów,Lublin

753 875 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nietuzinkowe, trzypokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z windą. W pełni rozkładowe, wykończone nowocześnie o wysokim standardzie. Ciekawa aranżacja z panoramicznymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

415 200 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! M0.8 - jednostronne środkowe od południa! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM SZYBKI TERMIN REALIZACJI -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

265 300 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 14b ( Salon z aneksem kuchennym ) usytuowane na 3-cim piętrze - okna wychodzą w kierunku zachodu. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

528 986 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wakacyjna promocja: rabat 10 000 złotych na miejsce postojowe i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Piastowskie,Lublin

359 000 zł53 m² 6 799,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie przy ul. Kazimierza Wielkiego na 10 piętrze wieżowca. Os. Piastowskie w dzielnicy lsm, tuż przy Hali globus. Świetna cena , ponieważ mieszkanie wymaga generalnego remontu. 3 osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

474 600 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! M2.9 - środkowe dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młodzieżowa

Dziesiąta,Lublin

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na 4 piętrze w bloku przy ulicy Młodzieżowej 6. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

413 400 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! bez prowizji - bez opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

437 157 zł54 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin dziesiąta park! lato 2023 - klucze! M24 B4 bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem Wszystkie szczegółowe informacje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pozytywistów

Prusa,Lublin

2 000 zł48 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,2 m2 położone na 8 piętrze w wieżowcu przy ulicy Pozytywistów 4. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych, zamykanych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

490 275 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M40 piękne słoneczne mieszkanie 3 lub 4 pokojowe O powierzchni 65,37 m2 + 2 balkony! Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowicza

Felin,Lublin

539 000 zł50 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Felin, usytuowane na wysokim parterze w budynku z 2017r wyposażonego w cichobieżną windę. Mieszkanie gotowe do wejścia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

522 750 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 3 ( Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie ) usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

341 877 zł41 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

265 300 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 2b ( Salon z aneksem kuchennym ) usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku zachodu. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

409 000 zł48 m² 8 538,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przytulne, rozkładowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod wynajem. Idealne pod wynajem. Dobre miejsce do zamieszkania dla rodziny. W cenie pozostaje pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Węglinek,Lublin

589 000 zł58 m² 10 199,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Świetnie rozwinięta dzielnica - Węglinek Nowoczesne budownictwo z 2017 roku z windą. Przestronne, rozkładowe mieszkanie. Praktyczny metraż użytkowy. Prezentuję mieszakanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skołuby

Czechów,Lublin

439 000 zł48 m² 9 126,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować super mieszkanie na Czechowie - dzielnicy idealnej dla rodzin i pod inwestycję. Mieszkanie to 48.10 m2: - salon - 2 sypialnie - przedpokój - łazienka - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierska

Lublin,lubelskie

1 150 000 zł95 m² 12 127 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wykończony z największą dbałością o detale apartament zlokalizowany w centrum Lublina. Mieszkanie o powierzchni 94,83 m2 z dwoma balkonami/loggiami położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Kompozytorów Polskich

Lublin,lubelskie

3 400 zł500 m² 6,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania Państwu nowy apartament na wynajem przy ul. Kompozytorów Polskich. Świetna lokalizacja w pobliżu um, centrum oraz dróg wyjazdowych z Lublina. Budynek monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

413 400 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

440 000 zł53 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży ostatnie mieszkania 3 pokojowe z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim. Termin zakończenia robót budowlanych planowany na III kwartał 2023 r. Inwestycja przy ul. Daliowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

457 725 zł61 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! M3.7 dwustronne środkowe 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

489 000 zł55 m² 8 939,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Lsm os. Słowackiego - jasne, rozkładowe mieszkanie na pierwszym piętrze bloku w niskiej zabudowie. Bez piecyka gazowego. W pobliżu uczelnie ; kul, uniwersytet Przyrodniczy, umcs, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

370 000 zł47 m² 7 889,13 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie w lokalizacji idealnej pod wynajem. W bliskiej odlegości ok 600 metrów umcs, up, kul, politechnika. Nieruchomość położona w 11 piętrowym bloku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bazylianówka

Bazylianówka,Lublin

350 000 zł45 m² 7 819,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży wygodne mieszkanie w nowym budownictwie na Bazylianówce. Mieszkanie składa się z 2 sypialni,łazienki z wc oraz saloniku połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

385 074 zł51 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! M0.7 DZIESIĄTA PARK! BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyżynna

Czuby,Lublin

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ofertę sprzedaży stanowi 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w bloku przy ul. Wyżynnej w dzielnicy Czuby w Lublinie. Na powierzchnię użytkową 60,74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

535 050 zł62 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 7 ( Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie ) usytuowane na 1-wszym piętrze - okna wychodzą w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

568 000 zł65 m² 8 722,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Tylko U nas! Poręba - przestronne, rozkładowe mieszkanie położone w najbardziej atrakcyjnej części osiedla. Idealna lokalizacja dla rodziny z dziećmi. Budynek z końca lat 90-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

599 000 zł79 m² 7 601,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 78,8 m2 w bezpiecznej dzielnicy Czechów Dolny na osiedlu Nowowiejskiego. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze z 4. - salon o pow. 21,95 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

467 000 zł53 m² 8 878,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,6m2 przy ul. Bolesława Śmiałego, rury. W jego skład wchodzą trzy samodzielne pokoje, z czego największy pokój posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

538 000 zł60 m² 8 981,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,90m2 na parterze / z IV w bloku z 1990 r. na Czubach - os. Błonie ul. Ułanów. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. ok. 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wieniawa na rodzinnym, zielonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na kameralnym ogrodzonym osiedlu, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

415 686 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 1 ( 2 pokoje z aneksem kuchennym ) usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Czuby,Lublin

545 000 zł64 m² 8 515,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż przy ul. Jantarowej w bloku z 2012 roku. Świetna lokalizacja, bogata infrastruktura w sąsiedztwie, liczne sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Czuby,Lublin

569 000 zł58 m² 9 736,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czuby, salon z aneksem plus dwie sypialnie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

409 000 zł54 m² 7 518,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,4 m2 na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych. Do mieszkania przypisana jest piwnica. Mieszkanie Spółdzielcze-własnościowe z kw,.