dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

626 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

626 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wędrowna

Botanik,Lublin

633 944 zł58 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą na osiedlu Botanik. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

633 420 zł62 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Położenie mieszkania jest absolutnym atutem. Ul. Grażyny to spokojna, a zarazem bardzo dobrze skomunikowana część miasta. Zaledwie kilka minut dzieli Cię od centrum, a w okolicy znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice,Lublin

749 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo przestronnego dwupoziomowego, 3-pokojowego mieszkania wraz z komórką lokatorską o powierzchni 100 m2 położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyżynna

Czuby Południowe,Lublin

900 000 zł72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament dla wymagających. Podstawowe atuty: dwa balkony z widokiem na tereny zielone Dwa miejsca postojowe (dodatkowo płatne) Wysoka klasa materiałów wykończeniowych Bardzo duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

685 000 zł55 m² 12 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lublin, czuby, sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe komfortowo wykończone mieszkanie 55 m2, w bloku z 2024 r. ulica Jemiołuszki. Cena 685 000 zł Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Śródmieście,Lublin

1 050 000 zł88 m² 11 887,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie w kamienicy położone przy spokojnej, zamkniętej ulicy z dużą ilością drzew, zlokalizowanej w prestiżowej dzielnicy Wieniawa, nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociania

Czuby,Lublin

509 000 zł49 m² 10 409 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Bocianiej. Dwustronne, rozkładowe. Gotowe do zamieszkania. Układ to : salon, 2 sypialnie ( 1 z wyjściem na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Bronowice,Lublin

649 000 zł61 m² 10 637,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Kościelnej - blisko centrum!. Mieszkanie o łącznej powierzchni 61.01m2 usytuowane jest na 2-piętrze w 3-piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

571 000 zł50 m² 11 491,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Zadzwoń i zapytaj o możliwość uzyskania dodatkowego rabatu. i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 49,69 mkw. zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Śródmieście,Lublin

950 000 zł67 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ten apartament o powierzchni 67 m2 to połączenie luksusu, nowoczesności i funkcjonalności, idealny dla osób ceniących wygodę i elegancję w samym sercu Lublina. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

672 210 zł68 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herberta

Dziesiąta,Lublin

484 000 zł48 m² 9 979,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie przy ul. Herberta w Lublinie. Nieruchomość o powierzchni 48,5 m2 z lat 80 -tych położone jest na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

619 000 zł56 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie, o pow. 56m2 Klimatyczne, trójstronne mieszkanie w Lublinie w dzielnicy lsm, ul. Grażyny. Zielona, spokojna i bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

945 000 zł62 m² 15 241,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy lsm w prestiżowym apartamentowcu. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze budynku wyposażonego w dwie cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Sławin,Lublin

674 371 zł64 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,68 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na Sławinie. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 27,48 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

850 000 zł77 m² 11 014,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne, nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie na Botaniku - ul. Relaksowa (77,17 m2) Na nieruchomość składają się: ustawny salon z aneksem kuchennym o pow. 38,90 m2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

717 000 zł56 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy czuby/węglinek! Mieszkanie idealne dla rodziny, posiada dwa duże balkony- jeden od strony południowej drugi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Dziesiąta,Lublin

599 000 zł69 m² 8 688,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprezentować gotowe do wejścia mieszkanie (idealne dla pary z dzieckiem!) o powierzchni 68,94 m2, znajdujące się przy ulicy Kwiatowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Lublina

Kośminek,Lublin

510 000 zł54 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Obrońców Lublina (kośminek, lublin). Mieszkanie składa się z (sprawdź rozkład na załączonym planie): salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

598 472 zł57 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Rury,Lublin

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm, położone na 3 piętrze w budynku z wybudowanym z cegły. Prezentowane mieszkanie to 61 metrowa powierzchnia, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

2 400 zł57 m² 41,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do wynajęcia mieszkanie w niskim budownictwie w rejonie ul. Sowińskiego i Weteranów. Lokal mieszkalny posiada 3 pokoje (największy przejściowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sekutowicza

Ponikwoda,Lublin

505 000 zł68 m² 7 448,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja do 04.01.2025 ul. Sekutowicza 5 Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku z 1994 r. - bez windy. Mieszkanie do własnej aranżacji, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wieniawa,Lublin

375 000 zł44 m² 8 484,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! lublin - wieniawa - ks. Popiełuszki 35 Idealne mieszkanie pod wynajem jak również do zamieszkania. Na sprzedaż unikatowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wieniawa,Lublin

375 000 zł44 m² 8 484,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Węglinek,Lublin

699 000 zł60 m² 11 628,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bez prowizji od kupującego Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Onyksowej w Lublinie. To 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Sławin,Lublin

599 000 zł55 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie, znajdujące się na Sławinie, które składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch oddzielnych sypialni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomkowskiego

Wrotków,Lublin

669 000 zł55 m² 12 150,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Słomkowskiego w Lublinie. Nieruchomość o powierzchni 55,06 m2 to idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

638 900 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,89 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

666 369 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 72,90 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Watykańska

Czuby,Lublin

590 000 zł63 m² 9 409,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 62,70 m , zlokalizowanego przy ulicy Watykańskiej w Lublinie. Mieszkanie usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Tatary,Lublin

463 000 zł43 m² 10 767,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. użytkowej 43 m2, położonego na parterze 4-pietrowego bloku przy ul. Przyjaźni w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Tylko u nas! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Głębokiej! Bardzo blisko Politechniki, uniwersytetu Przyrodniczego i umcs. Do mieszkania przynależy piwnica. Idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

543 000 zł64 m² 8 497,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Zygmunta Krasińskiego w dzielnicy lsm w Lublinie. Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fulmana

Wrotków,Lublin

698 000 zł63 m² 10 993,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam bez pośredników nasze 3-pokojowe mieszkanie w Lublinie, ul. Fulmana, dzielnica Wrotków. Jest bardzo wygodne, ciepłe, przestronne i funkcjonalne- idealne dla rodziny i pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

545 000 zł62 m² 8 861,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji (5 minut pieszo do Politechniki Lubelskiej) przy ul. Nadbystrzyckiej 99 (rury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

515 700 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 5 mieszkanie numer 2 - południowy wschód Idealny rozkład pomieszczeń! Osiedle znajdować się będzie tuż przy granicach Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

515 700 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 5 mieszkanie numer 9 - południowy wschód i jeszcze 2 takie same mieszkania na grudzień 2024 rok! Idealny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymwida

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

475 735 zł56 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie położone w wieżowcu na osiedlu A. Mickiewicza, w Lublinie. Mieszkanie jest na 8 piętrze, w stanie do remontu, bez umeblowania. Ogrzewanie miejskie, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zelwerowicza

Czechów,Lublin

600 000 zł65 m² 9 250,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowej inwestycji realizowanej przy ul. Zelwerowicza, dzielnica Czechów Metraż o powierzchni 64,86 m2, składa się z: salonu.