dowolna

Mieszkania Lublin Bronowice

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokola

Bronowice,Lublin

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Bronowicach! Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na pierwszym półpiętrze 4-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

475 000 zł43 m² 11 049,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku przy ulicy Krańcowej w Lublinie. Nieruchomość została odnowiona pod klucz i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

294 125 zł24 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Kawalerka o pow. 23,53 m2 na IV piętrze / z IV w budynku z 2016 r. w Lublinie, ul. Wrońska. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane w Lublinie w dzielnicy Bronowice (w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Felicity oraz Muzeum Państwowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Droga Męczenników Majdanka! Usytuowane jest na parterze niskiego bloku. Składa się z dwóch sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

479 000 zł43 m² 11 142,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Bronowicach na spokojnym, zielonym osiedlu. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: mieszkanie po generalnym remoncie!, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łabędzia

Bronowice,Lublin

495 000 zł49 m² 10 172,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na trzecim piętrze niskiego bloku w dzielnicy Bronowice jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina. Mieszkanie jest odnowione, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ustawne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Bronowice. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód i południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Bronowice,Lublin

541 858 zł54 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 w nowej inwestycji na Wyścigowej, bardzo blisko centrum Lublina. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice,Lublin

510 692 zł42 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 41,86m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wrońskiej, na najwyższym piętrze dziewięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

305 000 zł38 m² 8 109,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,61m2 położone w Lublinie przy ulicy Droga Męczenników majdanka/bronowice. Lokal położony jest na parterze w 4piętrowym bloku. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

294 125 zł24 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

419 000 zł38 m² 11 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul. Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Bronowice,Lublin

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż kawalerka O powierzchni 37,85 m | bronowice maki Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Kręta 2 (lublin, bronowice Maki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektryczna

Bronowice,Lublin

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,10 m , położonego w dobrze skomunikowanej dzielnicy Bronowice przy ul. Elektrycznej 61 w Lublinie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

269 000 zł23 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w stanie do generalnego remontu przy ul. Droga Męczenników Majdanka 36 (bronowice, lublin). Na 22,5 m składają się (sprawdź rozkład na załączonym rzucie oraz spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Krańcowej 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sokola

Bronowice,Lublin

595 000 zł56 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje po Generalnym Remoncie | 2 Balkony | Bronowice I Piętro Marzysz o przestronnym mieszkaniu dla całej rodziny, do którego możesz wprowadzić się "na gotowo"? Szukasz inwestycji z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

649 000 zł50 m² 13 127,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe bardzo widne i przestronne mieszkanie zlokalizowane na 8 piętrze 10cio-piętrowego bloku. Jego powierzchnia to 50,20m2 , przynależy do niego komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

479 000 zł58 m² 8 321,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu gotowe mieszkanie do wprowadzenia na II piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z czterech pokoi i oddzielnej kuchni, ma oddzielną toaletę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

554 889 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,99 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

419 000 zł38 m² 11 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X w Lublinie, ul. Droga Męczenników Majdanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bronowice,Lublin

710 000 zł55 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku przy ulicy Garbarskiej 18b na osiedlu Panorama. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Lublin, bronowice - ul. Droga Męczenników Majdanka 26 Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55 m położone na 3 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

617 009 zł61 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,09 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

522 546 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,94 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

304 500 zł39 m² 7 868,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie: budynek jest docieplony i odnowiony , wszystkie instalacje wodnokanalizacyjne i elektryczne zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

660 000 zł68 m² 9 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż ładnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 67,90m2. Mieszkanie usytuowane jest na Parterze w niskim bloku z 2006r, zlokalizowanego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice,Lublin

519 000 zł45 m² 11 533,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie które przedstawiam to idealna propozycja dla młodych rodzin lub par szukających swojego pierwszego "M" do którego natychmiast można się wprowadzić. Nieruchomość jest podzielona na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skibińska

Bronowice,Lublin

1 300 zł16 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 16 m2, usytuowana na parterze kamienicy przy ul. Skibińskiej w Lublinie. Lokal przeszedł generalny remont i został w pełni wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Bronowice,Lublin

541 858 zł54 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

139 000 zł28 m² 4 915,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy bezczynszowy lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 28,28 m2, usytuowany na 1 piętrze w kamienicy z 1920 r. Układ pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordonówny

Bronowice,Lublin

515 000 zł52 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,65 m , położonego w zielonej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Bronowice - przy ulicy Hanki Ordonówny 4a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Bronowice,Lublin

587 000 zł61 m² 9 696,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Okazja! lublin - bronowice- droga męczenników majdanka 55! Na sprzedaż unikatowe 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Klatka zabezpieczona jest domofonem, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Bronowice,Lublin

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,28 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Bronowice,Lublin

499 000 zł71 m² 6 995,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż - Duże 4-pokojowe mieszkanie 71,33 m2 w Lublinie na Bronowicach Cena: 499 000 zł Biuro Nieruchomości Dream House Do sprzedania bardzo przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w Lublinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordonówny

Bronowice,Lublin

515 000 zł52 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52 m , Bronowice, ul. Hanki Ordonówny 4b. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego, zadbanego budynku , w kameralnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skibińska

Bronowice,Lublin

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 28m2 mieszkanie przy Parku Bronowice - idealne zarówno dla pracującej pary jak i studiującego singla. Nieruchomość znajduje się w kamienicy na parterze przy ul. Skibińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

399 000 zł52 m² 7 737,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,57 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku. Lokal wyróżnia się praktycznym układem pomieszczeń oraz przyjemną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesienna

Bronowice,Lublin

679 000 zł61 m² 11 082,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym 9m2 balkonem. Bardzo niski czynsz 400 zł miesięcznie za 2os. Wykończone mieszkanie w bloku z 2019 roku, położone jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice,Lublin

617 032 zł59 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 59,33m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wrońskiej, na najwyższym piętrze pięciopiętrowego bloku. i podatku.