dowolna

Mieszkania Lublin Czuby

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

519 000 zł48,97 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2 pokoje z widokiem na las - Czuby Południowe - Poręba Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne mieszkanie o powierzchni 48,97 m2, położone na II piętrze (z III).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100,60 m² 7 942,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie, zlokalizowane w bloku z 1999r. na Czubach Północnych (ul. Jutrzenki) w pobliżu obu wąwozów. Nieruchomość znajduje się na 3-ciej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł86,25 m² 6 840,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie mieszczące na Czubach na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni całkowitej 86.25 m2 - użytkowej 83,99 m2 zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł64 m² 7 484,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na lubelskich Czubach. Mieszkanie do remontu, na poddaszu 4-piętrowego budynku. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami poniżej:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł87,87 m² 7 954,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu unikalne mieszkanie w sercu lubelskich Czubów - gotowe do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja: ul. Ułanów, dzielnica Czuby - spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł68,11 m² 9 675,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,11 m2 mieszczące się na Czubach, usytuowane na parterze w wieżowcu. Położone w cichej i spokojnej okolicy, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Czuby,Lublin

474 000 zł60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Szmaragdowej 36 w Lublinie, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby,Lublin

627 000 zł70 m² 8 957,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Czuby Północne w Lublinie. 3-pokojowe mieszkanie położone jest na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

660 000 zł68 m² 9 691,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,11 m , położone na parterze w bloku z windą przy ul. Bursztynowej 6 na osiedlu Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

433 300 zł48 m² 8 989,63 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na parterze w zadbanym bloku przy ul. Bursztynowej w dzielnicy Czuby w Lublinie. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Czuby,Lublin

555 000 zł60 m² 9 173,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Top oferta | 3 pokoje | Czuby Północne | 60,5 m | przy wąwozie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

514 070 zł39 m² 13 104 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zapraszam! Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

523 146 zł41 m² 12 700,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń teraz! Jestem dostępny w weekendy i wieczorami Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

594 440 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostosuję się do Twoich potrzeb - kupując bezpośrednio oszczędzasz. *0% prowizji, 0% podatku pcc Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

567 433 zł41 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i 0% podatku pcc Dostępność: także wieczory i weekendy Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

595 700 zł43 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu! Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

585 893 zł43 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy -0% prowizji -0% podatku pcc Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

585 756 zł43 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoja wygoda - mój czas. Pełna dostępność - również wieczorami i w weekendy. Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czuby,Lublin

799 999 zł76 m² 10 541,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni 75,89m2 zlokalizowaną na 7 piętrze (ostatnim) w bloku z 2024 roku na Czubach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczeńcowa

Czuby,Lublin

512 000 zł65 m² 7 876,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublina Czuby Północne, ul. Kaczeńcowa 2. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

939 250 zł101 m² 9 262,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie z klimatem domu | 101,4 m | ul. Jutrzenki Komfort domu z pełnym dostępem do udogodnień miasta. Czasem potrzeba czegoś więcej niż standardowego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hetmańska

Czuby,Lublin

3 000 zł29 m² 102,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertę stanowi wynajem bardzo atrakcyjnego nowego mieszkania o pow. 29,28 m2 położnego na parterze prestiżowego apartamentowca orkana Residence z portiernią 24 h przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

534 716 zł43 m² 12 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie odkładaj decyzji - najciekawsze oferty znikają jako pierwsze! Zadzwoń i zarezerwuj prezentację w dogodnym czasie. Dopasuję się także po pracy i w weekend. Nowe mieszkanie | spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

1 139 000 zł72 m² 15 819,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość w dzielnicy Czuby, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczeńcowa

Czuby,Lublin

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej, bez pośrednika. Mieszkanie dostępne od 25 kwietnia. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2 położone na 1 piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

699 000 zł77 m² 9 093,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupoziomowe, 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,87m2 na III i IV piętrze z IV w bloku z 2001 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

675 000 zł62 m² 10 874,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,07m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2002 r. przy ul. Szafirowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Czuby,Lublin

380 000 zł38 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie położone na parterze w budynku przy ulicy Wąwozowej Lublinie. Na powierzchnię 38,40 m2 składają się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Czuby,Lublin

635 000 zł61 m² 10 392,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Gościnna 11, lublin Czuby Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 61,10 m , usytuowane na parterze w zadbanym budynku na osiedlu Czuby. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Czuby,Lublin

766 500 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w zielonej, spokojnej części Lublina na osiedlu Skarpa (czuby). Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

3 500 zł52 m² 66,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,25 m , zaprojektowane przez uznaną projektantkę wnętrz. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

499 000 zł65 m² 7 732,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,53 m2, położone na 4. piętrze w bloku z 1986 roku (bez windy) na spokojnym osiedlu przy ul. Herbowej - Lublin, czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radości

Czuby,Lublin

469 000 zł60 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie na ul. Radości , osiedle Czuby, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,30 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

499 000 zł51 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz taniego mieszkania w spokojnej części Lublina, ale z szybkim dojazdem do centrum?to 2-pokojowe mieszkanie może być idealne dla Ciebie zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

457 000 zł64 m² 7 140,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 72m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Czuby,Lublin

2 500 zł34 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Hetmańskiej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

1 140 000 zł72 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

900 000 zł124 m² 7 252,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,10 m2 na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym bloku z 1998 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

519 000 zł54 m² 9 535,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,43 m Trzecie piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1992 roku, lublin, czuby, ul. Ułanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radości

Czuby,Lublin

469 000 zł60 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990