dowolna

Mieszkania dla studentów Lublin - Oferty najmu mieszkań

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

499 000 zł72,50 m² 6 882,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1975 roku, bez windy, na cichym i zielonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone na 4 piętrze w nowym bloku przy ulicy Lesława Pagi 9. Budynek wyposażony jest w windę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 2-osobowe - 25m2 Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m2 dwupokojowe Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

659 500 zł61,77 m² 10 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! W strefie ciszy - komfort i relaks każdego dnia! cena aktualna tylko do 13 Maja 2026r. Włącznie! okazja! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Czubach! Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł48,44 m² 9 991,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferuję 4-pokojowe przepiękne mieszkanie w topowej lokalizacji Lublina! Znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Jego powierzchnia to 48,44 m2. Mieszkanie jest dwustronne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,14 m² 11 648,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie komfort i wygodę w prestiżowej lokalizacji. To mieszkanie to prawdziwy skarb w ścisłym centrum, gdzie puls życia miasta spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54,90 m² 8 743,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z miejscem postojowym w centrum Lublina Nieruchomość: homfi zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 54,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,70 m² 10 603,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o ogromnym potencjale, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic lsm, ul. Skierki. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prestiżowy lokal w ścisłym centrum przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie. Bezpośrednie wyjście na Plac Litewski. Położony na 2 piętrze. Lokal o pow. 45 m2 -. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,30 m² 11 205,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Prezentuję funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 m2 mieszczące się na Ponikwodzie, usytuowane na 2 piętrze w trzypiętrowym bloku. Położone w cichej i spokojnej okolicy, dla.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł68 m² 10 264,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,14 m , składające się z: - dużego salonu - dwóch sypialni - oddzielnej kuchni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie naszego biura posiadamy apartament na wynajem na ul. Lubartowskiej o powierzchni 36 mkw. w odremontowanej kamienicy na Starym Mieście Mieszkanie typu studio znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 27 m2 położoną na 4 piętrze w bloku przy ulicy Przyjaźni w Lublinie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni , przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą przy ul. Nadbystrzyckiej jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł68,59 m² 7 799,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Jana Samsonowicza. To doskonała okazja dla osób, które poszukują komfortowego lokum w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z klimatem I ogromnym potencjałem inwestycyjnym | śródmieście, ul. Narutowicza 80a Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Śródmieścia Lublina przy.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł56 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na lsm, os. Mickiewicza Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Atrakcyjne mieszkanie ul. Głęboka Oferuję do sprzedaży mieszkanie 59 m2 trzy pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Śródmieście przy ulicy Głębokiej , idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała inwestycja! 2-pokojowe mieszkanie 51 m na 2. piętrze w ogrodzonym bloku z miejscami postojowymi zlokalizowane przy ul. Legionowej 21 (wieniawa, lublin). Na 51 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł60,50 m² 9 089,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie na sprzedaż: 60,5 m , 2 pokoje, śródmieście, lublin Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, idealne dla studentów Uniwersytetu Medycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni około 45 m , które czeka właśnie na Ciebie. To świetna opcja dla studentów i młodych pracujących, którzy cenią sobie bliskość uczelni, dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,05 m² 7 942,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie na czwartym, najwyższym piętrze bloku na Kalinowszczyznie. Os. Kolejarz - rejon ul. Dembowskiego. Na powierzchnię 59,05m2 składają się 4 pokoje, osobna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł34,85 m² 11 994,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na lsm - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,25 m² 53,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin*** Oferujemy do natychmiastowego wynajmu kawalerkę na Czubach, os.Poręba. Osiedle jest w pełni zurbanizowane z rozwiniętą infrastrukturą i wszelkimi niezbędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31,50 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | ul. Probostwo | blisko um, śródmieścia i Starego Miasta Na wynajem mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Probostwo w Lublinie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka zlokalizowana na parterze niskiego bloku przy ul. Relaksowej. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu pełniącego jednocześnie funkcję sypialnioddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł28,30 m² 4 911,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,28 m2 położone na 1. piętrze kameralnej, jednopiętrowej kamienicy. Nieruchomość stanowi pełną własność z księgą wieczystą - bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68a Mieszkanie 35m2 składa się z pokou z kuchnia lokalizacja Doskonały dostęp do infrastruktury -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Turniowej w dzielnicy Czuby Południowe. Lokalizacja z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 195 zł50,90 m² 82,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji dla studentów Uniwersytetu Medycznego. Składa się z aneksu, dwóch sypialni, łazienki z toaletą. Posiada balkon. Ma powierzchnię 50 mkw. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4-pokojowe, 62,2 m - Lublin, lsm, ul. Pozytywistów. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł120 m² 8 332,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zainwestuj w swoją przyszłość z tym niezwykle opłacalnym gotowcem inwestycyjnym. Mieszkanie o powierzchni 108,40 m2 to idealne rozwiązanie dla osób pragnących osiągnąć finansową.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie ma już nowych właścicieli. A może planujesz sprzedaż swojego mieszkania, domu lub działki? Zapraszamy do spokojnej rozmowy o Twoich planach. Chętnie pomożemy w wycenie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł83 m² 34,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość - mieszkanie 83m2 na wysokim parterze apartamentowca zlokalizowanego w samym sercu Lublina, przy ul. Niecałej. 5-piętrowy blok został wybudowany w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł31,71 m² 13 087,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie inwestycyjne śródmieście Lublin I centrum I Gotowiec inwestycyjny I Brama Krakowska 850m I Zamek Lubelski 750m I Apartament pod Airbnb I Apartament pod Booking.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odnowione mieszkanie na Miasteczku Akademickim blisko kul i umcs. Powojenny, niski blok z cegły w doskonałej lokalizacji dla studentów! Bardzo blisko są uczelnie, przystanek autobusowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł67,50 m² 11 511,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Umeblowane i wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku przy ul.Nadbystrzyckiej. Spokojna i cicha okolica. Plac Litewski ok 1800m. Idealne dla inwestorów pod wynajem - studenci, pracownicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij