dowolna

Mieszkania dla studentów Lublin - Oferty najmu mieszkań

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szarych Szeregów

Wieniawa,Lublin

1 350 zł19 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu kawalerkę w centrum miasta do wynajęcia mieszczącą się na 1 piętrze przy ulicy Szarych Szeregów 2 w Lublinie. Idealna dla osoby pracującej bądź studiującej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Piastowskie,Lublin

2 200 zł53 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajmu 2- pokojowe mieszkanie na lsm-ie os. Piastowskie. Budynek jest pięknie otoczony bujną zielenią osiedlową a mieszkańcy bloku wykazują się niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lublin

Śródmieście,Lublin

1 950 zł29 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament położny w ścisłym centrum w Sowińskiego Apartments. Na powierzchnię 29 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc Bardzo dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koryznowej

Kalinowszczyzna,Lublin

2 300 zł48 m² 47,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Mieszkania: zapraszamy do wynajęcia komfortowego i nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,33 m , usytuowanego na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga studenci! mieszkanie do wynajęcia znakomita lokalizacja umcs Politechnika Lubelska kul Uniwerstytet Przyrodniczy Lublin lsm Grażyny 3 pokoje piętro pierwsze umeblowane do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lublin

Węglin Południowy,Lublin

1 300 zł28 m² 46,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. ok. 28 m2, położone na 1. piętrze niskiego bloku, na nowym osiedlu w dzielnicy Węglin Południowy. Duży pokój z wyjściem na balkon (pow. ok. 7 m2), aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanny

Czuby Północne,Lublin

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55 m2 położone na 2 piętrze w bloku 6-piętrowym z roku 2012 przy ulicy Dziewanny 27 na ogrodzonym osiedlu Wiśniowy Sad przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Wieniawa,Lublin

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 20m2 składające z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą. Mieszkanie niedawno przeszło generalny remont. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dziesiąta,Lublin

1 700 zł27 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz kawalerki do wynajęcia? Kawalerka o pow. 27,4m2 w pełni umeblowane i wyposażone w meble i sprzęt agd, mieszkanie posiada bardzo wygodny balkon. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Czuby,Lublin

1 400 zł31 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne 1 pokojowe mieszkanie na Czubach w bloku. 8 piętrowy budynek z wielkiej płyty. Nieruchomość składa się z jednego pokoju z wyjściem na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

550 000 zł62 m² 8 896,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy, na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Nadbystrzyckiej 97 w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku wybudowanym w 1993 roku. Na powierzchnie 61,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Czechów,Lublin

399 900 zł45 m² 8 886,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, idealne zarówno jako inwestycja pod wynajem dla studentów Uniwersytetu Medycznego, jak i dla rodzin z dziećmi, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Lublin,lubelskie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się w gruntownie wyremontowanym budynku, w centrum miasta,a jednocześnie na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Dziesiąta,Lublin

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Najmu Mieszkania - Lublin, ul. Nowy Świat Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 30 m2, położoną w doskonałej lokalizacji przy ulicy Nowy Świat w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

515 000 zł48 m² 10 729,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży jest duże i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w cichej i zielonej dzielnicy lsm w pełni rozkładowe. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze, 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ulicy Głębokiej w Lublinie. Na powierzchni 31 m2 znajdują się : - przestronny pokój o pow. 21,79 m2 ( kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

1 290 zł13 m² 99,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum; stare Miasto 15 minut spacerem, politechnika Lubelska 850m, uniwersytet Przyrodniczy 1000m, uniwersytet Medyczny Stomatologia 1300m, kul 1400m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harnasie

Czechów,Lublin

549 000 zł61 m² 8 985,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy przestronne mieszkanie na lubelskim Czechowie, idealne dla rodziny lub osób chcących mieć więcej miejsca do życia. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pagi

Wieniawa,Lublin

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania apartament w nowym budynku przy ul. Pagi, w pełni urządzony, z pięknym widokiem. Budynek z windą, oddany w 2023 roku. Świetna lokalizacja - bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

1 690 zł43 m² 39,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ciche, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na ulicy Aleje Racławickie 11. *Lokal mieści się w samym centrum. *Powierzchnia: 42,75m2. *Idealne dla rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodźki

Choiny,Lublin

4 195 zł51 m² 82,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji dla studentów Uniwersytetu Medycznego. Składa się z aneksu, dwóch sypialni, łazienki z toaletą. Posiada balkon. Ma powierzchnię 50 mkw. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczyńska

Tatary,Lublin

379 000 zł34 m² 11 213 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Serdecznie polecam mieszkanie po remoncie znajdujące się przy ul. Łęczyńskiej 57. Lokalizacja: bliskość do centrum miasta i dobre połącznia komunikacyjne sprawiają, że mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Czechów,Lublin

399 900 zł45 m² 8 886,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Dziesiąta,Lublin

1 400 zł32 m² 43,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni prawie 32 m2 położoną na I piętrze budynku przy ulicy 1 - go Maja w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie, tuż przy samym Metropolitarnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Wieniawa,Lublin

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie o pow. 26m2, mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze przy ulicy Popiełuszki w Lublinie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

565 000 zł58 m² 9 741,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gotowiec inwestycyjny znajdujący się na czwartym piętrze w bloku przy ul. Glinianej. Lokal składa się z (sprawdź rozkład na załączonym planie): kuchni Salonu z balkonem Dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koryznowej

Kalinowszczyzna,Lublin

499 000 zł48 m² 10 324,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Marii Koryznowej w Lublinie. To piękne mieszkanie o powierzchni 48,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

1 800 zł34 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa do wprowadzenia się kawalerka na Wrotkowie. Na powierzchni 34,5 m2 znajduje się: - pokój ogólny z kuchnią oraz z wyjściem na przestronny taras. - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 280 zł28 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ciepła i słoneczna kawalerka z balkonem *zielone osiedle *wokół sklepy i punkty usługowe, szkoła, przedszkole, żłobek *umcs, up, kul w zasięgu spaceru, miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

599 000 zł74 m² 8 127,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Trzypokojowe Mieszkanie w Centrum Lublina - Doskonała Lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,7m2 w samym sercu Lublina - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyżynna

Widok,Lublin

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone. Czynsz 2500pln plus prąd,woda,gaz(ogrzewanie w cenie). Wynajem dla max.4 osób-mile widziani studenci.Właściciel akceptuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

598 500 zł63 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie na sprzedaż, idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na bliskość szkoły i zielone przestrzenie, jak i jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Śródmieście,Lublin

1 700 zł31 m² 54,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w ścisłym centrum Lublina przy ulicy Strażackiej o powierzchni 31.10 m2 ( 700 m od Politechniki Lubelskiej) Powierzchnia nieruchomości 31.10 m2: -Pokój 14.00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lublin

Lublin,lubelskie

2 200 zł27 m² 80,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowane mieszkanie na 2 piętrze kamienicy przy ul. Chopina. Najemcy będą jego pierwszymi użytkownikami! Kawalerka o powierzchni 27,33m2 podzielona jest na pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedwiośnie

Czuby,Lublin

439 000 zł37 m² 11 832,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, zlokalizowane przy ulicy Przedwiośnie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Bronowice,Lublin

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka na ul.Grabskiego, o pow. 32 m2. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z 2 w bliżniaku. - pokój dzienny z anekesem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

533 000 zł58 m² 9 205,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Super oferta inwestycja! Czteropokojowe dwustronne i ustawne mieszkanie na lubelskim osiedlu lsm przy ul. Krasińskiego. Położone na 3 piętrze niskiego bloku. Na 57,9 metrową powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Lublin,lubelskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerkę do wynajęcia, powierzchnia 34 m kw, kompletnie wyposażona i umeblowana, oddzielna widna kuchnia, gładź, panele, terakota, duży wygodny taras,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

539 000 zł57 m² 9 506,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 56,7 m2, zlokalizowanego przy ulicy Strzembosza. W tej lokalizacji liczne udogodnienia są dosłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sawy

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

322 000 zł32 m² 10 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie położone tuż nad zielonym wąwozem. Idealne miejsce dla pary, rodziny czy jako inwestycja pod wynajem (cisza do nauki i pracy). Układ mieszkania to: salon , sypialnia , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odlewnicza

Tatary,Lublin

1 600 zł33 m² 48,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Polecam na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie położone na 2 piętrze budynku przy ul. Odlewniczej. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.