dowolna

Mieszkania dla studentów Lublin - Oferty najmu mieszkań

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Lublina

Abramowice,Lublin

1 200 zł12 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia studio mieszkalne o powierzchni 12 m2 położone na 1 piętrze w 2-piętrowym segmencie przy ulicy Obrońców Lublina. Mieszkanie składa się z otwartej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

469 500 zł47 m² 9 989,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 46,5 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

575 000 zł48 m² 12 004,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 z przynależną piwnicą (1,8 m2), położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Pana Balcera 1. Idealne do wynajmowania dla studentów (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bursaki,Lublin

1 950 zł21 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalno-użytkowy do wynajęcia z fakturą vat Do wynajęcia nowoczesna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni niespełna 21 m2 z dużym balkonem i klimatyzacją. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kisielewskiego

Czechów,Lublin

799 000 zł86 m² 9 335,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 85,59m2 na II piętrze z III w bloku z 2001 r. - czechów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skibińska

Bronowice,Lublin

1 300 zł16 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 16 m2, usytuowana na parterze kamienicy przy ul. Skibińskiej w Lublinie. Lokal przeszedł generalny remont i został w pełni wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jasna

Śródmieście,Lublin

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o powierzchni około 30 m znajduje się na 2 piętrze w nowym bloku (2024). Posiada oddzielną sypialnię i salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Lublin

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.03.2026 r. Przestronny apartament do wynajęcia - ul. Krakowskie Przedmieście, centrum miasta. Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Paderewskiego,Lublin

305 000 zł26 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka typu studio o powierzchni 26m2, w os. Paderewskiego na Północnym Czechowie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont i jest gotowe do wprowadzenia! Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowskiego

Czechów,Lublin

505 000 zł42 m² 11 952,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertę sprzedaży stanowi lokal inwestycyjny o powierzchni 42.25 m2, usytuowany na II piętrze budynku apartamentowego z 2024 roku. Stan deweloperski, do własnej adaptacji. Powierzchnia obejmuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morwowa

Konstantynów,Lublin

686 340 zł62 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne lokale inwestycyjne - Morwowa, lublin | 1-3 pokoje | od 29 do 66 m | Idealne pod wynajem, biuro, usługi lub zamieszkanie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne lokale inwestycyjne zbiorowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

anma lublin *** Oferujemy do wynajmu zadbane 3 -pokojowe mieszkanie z garażem na Rogatce Warszawskiej. *Świetna lokalizacja do zamieszkania, z dobrym dostępem do wyższych uczelni (umcs, kul) jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Rury,Lublin

479 000 zł48 m² 10 063 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne Lokalizacja: lublin, lsm, ul. Balladyny 2 Metraż: 47,60 m2 Piętro: 1/4 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Cena: 479 999 zł opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Czechów,Lublin

535 438 zł42 m² 12 782 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone w nowej inwestycji na Czechowie. Lokal posiada funkcjonalny układ, który doskonale sprawdzi się zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

649 000 zł74 m² 8 829,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne 4 pokojowe przy Alejach Racławickich w Lublinie, tuż obok miasteczka akademickiego. Nieruchomość o powierzchni 73,5m2 znajduje się na drugim piętrze, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Araszkiewicza

Sławin,Lublin

2 500 zł56 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,5 m2 położone na wysokim parterze w 2-piętrowym współdomu przy ulicy Araszkiewicza. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

486 000 zł49 m² 9 997,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lublin - Dziesiąta | 2 pokoje | balkon 8 m | niski blok 2015 r. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,61 m , położone przy ul. Nowy Świat w lubelskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radości

Czuby Północne,Lublin

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia, od zaraz, mieszkanie mieszczące się na lubelskim osiedlu Czuby Północne przy ul. Radości 1. Bez zbędnych opisów-dlaczego warto? -bardzo dobra lokalizacja. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przyjaźni

Bronowice,Lublin

1 600 zł25 m² 64,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz taniego i przytulnego mieszkania na wynajem z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjny? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie! opis nieruchomości Ofertę wynajęcia stanowi przytulna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Wrotków,Lublin

1 700 zł32 m² 52,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,10 m2 w bloku z 1995 roku usytuowane w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

452 000 zł56 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na lsm, os. Mickiewicza Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

539 000 zł62 m² 8 665,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 62,20m2 na VIII piętrze z X w bloku z 1977 r. - czechów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronnej kawalerki po remoncie przy ulicy Grażyny w Lublinie o powierzchni 28m2, (dzielnica lsm) zlokalizowanej pobliżu licznych uniwersytetów. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

692 340 zł66 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchonosci! Bez Podatku pcc! Możliwość skorzystania z kredytu bez wkładu własnego! zysk przy dalszej odsprzedaży na każdym mieszkaniu to minimum 100 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

673 826 zł65 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | 39 m | ul. Probostwo, lublin Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeska

Dziesiąta,Lublin

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 2-pokojowego - ul. Czeska, lublin Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

472 000 zł47 m² 10 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 47 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Lublin

950 000 zł91 m² 10 459,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż trzy wynajęte mieszkania w ścisłym centrum Lublina. Bardzo blisko Placu Litewskiego i Krakowskiego Przedmieścia. Mieszkania są na jednej księdze wieczystej, są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Lublin

1 200 000 zł100 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferuję pięciopokojowe mieszkanie idealne do wynajmowania. Nieruchomość znajduje się w sercu miasteczka akademickiego, przy rektoracie umcs. W skład inwestycji wchodzą 3 pokoje jednoosobowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

1 500 zł28 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa i słoneczna kawalerka na parterze w wieżowcu przy ul. Okrzei. Obok wąwóz z miejscem do rekreacji z alejkami do spacerowania oraz ścieżkami rowerowymi. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

1 200 zł46 m² 26,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: 2 osobne pokoje tuż obok uniwersytetu medycznego W lublinie - cena: 1 200 zł/mc za jeden pokój lub 2 300 zł/mc gdy zdecydujecie się wynająć od razu 2 pokoje! - dodatkowe koszty: media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Czuby,Lublin

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Czuby przy ulicy Husarskiej 8. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Jest dwustronny, o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy Jana Sawy na osiedlu lsm. Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie jest bardzo ciepłe i przytulne, położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wieniawa,Lublin

1 056 000 zł88 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w prestiżowym centrum miasteczka akademickiego, przy ul. Sowińskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie umcs. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

379 000 zł46 m² 8 329,67 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 45,5 m2 - lsm, lublin Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, zlokalizowane na cenionym osiedlu lsm w Lublinie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, aleje Racławickie

Śródmieście,Lublin

3 200 zł39 m² 81,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** tylko U nas *** Mam do zaoferowania jednopokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 39,41m2 , przy al.Racławickich 10, w prestiżowej inwestycji Unia Art Residence w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wieniawa,Lublin

598 000 zł71 m² 8 466,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

1 540 zł25 m² 61,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna, ciepła kawalerka przy ul. Puchacza w Lublinie. Nieruchomość: powierzchnia 24,52 m2. Pietro 1 z 2. Ogrzewanie miejskie. Brak gazu w lokalu. Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

364 000 zł33 m² 11 175,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji dla siebie lub inwestycyjnie? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie. Opis nieruchomości Ofertę stanowi mieszkanie o powierzchni 32,57 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4