dowolna

Mieszkania Lublin Kośminek

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Lublin

Kośminek,Lublin

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Duże niezależne mieszkanie (odrębna księga wieczysta) bardzo dobrze skomunikowane zarówno z obwodnicą jak i z Centrum miasta. Doskonale nadaje się dla rodziny, prowadzących działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Kośminek,Lublin

535 040 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji. Ostatnie dostępne mieszkania z terminem realizacji 31.12 2024 Oferta dotyczy lokalu nr B3.M.12. Mam do zaoferowania mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Kośminek,Lublin

370 855 zł44 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji. Ostatnie dostępne mieszkania z terminem realizacji 31.12 2024 Oferta dotyczy lokalu nr B3.M.31. Mam do zaoferowania mieszkanie na parterze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Lublina

Kośminek,Lublin

669 000 zł64 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam do zaoferowania mieszkanie w podwyższonym standardzie w mieście Lublin w dzielnicy Kośminek, przy ul.Obrońców Lublina 32. Nieruchomość znajduje się na parterze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kręta

Kośminek,Lublin

419 000 zł35 m² 13 088,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania na parterze w inwestycji Nowa Kręta zlokalizowana u zbiegu ulic Garbarskiej i Żelaznej. Jest to kameralne miejsce doskonałe dla wszystkich, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kośminek,Lublin

355 000 zł35 m² 10 212,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kośminek,Lublin

234 000 zł43 m² 5 627,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania w Lublinie, w dzielnicy Kośminek, przy ulicy Topolowej. Mieszkanie w którym można poczuć się jak w domu posiada 43 m, w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Kośminek,Lublin

150 000 zł19 m² 7 857,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

nieruchomości Lublin * Do sprzedaży wolna od zaraz odnowiona kawalerka o powierzchni 19,09 m2 w kamienicy na Kośminku. Dodatkowo do mieszkania przynależna jest komórka na zapleczu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbarska

Kośminek,Lublin

1 930 zł39 m² 49,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu nowego ciepłego ,słonecznego dwupokojowego mieszkania z duzym balkonem(możliwość przejścia z sypialni do salonu przez balkon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kośminek,Lublin

517 125 zł69 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 68,95 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kośminek,Lublin

295 000 zł31 m² 9 665,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 30,52m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku mieszkalnego. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia, łazienka wraz z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Kośminek,Lublin

303 946 zł37 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc. Bezpłatna rezerwacja do 7 dni. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Lublin w dzielnicy Kośminek o powierzchni 36.62 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kośminek,Lublin

516 975 zł69 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 68,93 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Maki,Lublin

499 900 zł62 m² 8 062,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Słoneczne, dwustronne mieszkanie na zorganizowanym osiedlu. Doskonałe miejsce dla rodziny. Mieszkanie położone na dogodnym, drugim piętrze bloku o niskiej zabudowie. W sąsiedztwie bloku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Kośminek,Lublin

311 270 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 36,62 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kośminek

Kośminek,Lublin

366 990 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc. Bezpłatna rezerwacja do 7 dni. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Lublin w dzielnicy Kośminek o powierzchni 47,05 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Kośminek,Lublin

311 270 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Kośminek,Lublin

311 270 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Majdanek,Lublin

449 000 zł73 m² 6 184,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest trójstronne, rozkładowe, a przede wszystkim bardzo ciepłe mieszkanie, które składa się z: - przestronnego salonu, z którego można wydzielić dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Maki,Lublin

520 000 zł49 m² 10 560,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękne, przestronne i komfortowe mieszkanie, w bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy wykończone wysokiej jakości materiałami i z dbałością o każdy szczegół mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kośminek

Kośminek,Lublin

366 132 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 46,94 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Męczenników Majdanka

Majdanek,Lublin

430 000 zł65 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę rozkładowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej dzielnicy, przy ul. Męczenników Majdanka. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kośminek

Kośminek,Lublin

356 744 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Kośminek,Lublin

266 805 zł35 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc. Bezpłatna rezerwacja do 7 dni. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Lublin w dzielnicy Kośminek o powierzchni 34.65 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Kośminek,Lublin

347 356 zł47 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc. Bezpłatna rezerwacja do 7 dni. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Lublin w dzielnicy Kośminek o powierzchni 46,94 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Kośminek,Lublin

348 170 zł47 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie (47,05m2) w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Nowa Kręta. Teren inwestycji zlokalizowany jest w sąsiedztwie marketów spożywczych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kośminek

Kośminek,Lublin

352 875 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 47,05 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kośminek

Kośminek,Lublin

366 520 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc. Bezpłatna rezerwacja do 7 dni. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Lublin w dzielnicy Kośminek o powierzchni 47,6 mkw, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kośminek

Kośminek,Lublin

264 176 zł35 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc. Bezpłatna rezerwacja do 7 dni. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Lublin w dzielnicy Kośminek o powierzchni 34,76 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Kośminek,Lublin

347 356 zł47 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc. Bezpłatna rezerwacja do 7 dni. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Lublin w dzielnicy Kośminek o powierzchni 46.94 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Kośminek,Lublin

361 760 zł48 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Bez pcc! Bezpłatna rezerwacja na 7 dni! Absoultny hit 7400zł/m2! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,60 + 6,06m2 balkon. W tym metrażu i ustawieniu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Kośminek,Lublin

369 630 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc. Bezpłatna rezerwacja do 7 dni. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Lublin w dzielnicy Kośminek o powierzchni 49,95 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Kośminek,Lublin

352 240 zł48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kośminek,Lublin

271 650 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Bez pcc! Bezpłatna rezerwacja na 7 dni! 7700zł/m2! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 1 pokojowe o pow. 36,22+ 7,09m2 balkon. W tym metrażu i ustawieniu mamy jeszcze dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Kośminek,Lublin

266 805 zł35 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Bez pcc! Bezpłatna rezerwacja na 7 dni! Absoultny hit 7700zł/m2! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 1 pokojowe o pow. 34,65 + 6,09m2 balkon , skierowane na południową stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kośminek,Lublin

356 744 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Bez pcc! Bezpłatna rezerwacja na 7 dni! Absoultny hit 7400zł/m2! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,94 + 5,49m2 balkon. W tym metrażu i ustawieniu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kośminek,Lublin

352 875 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Bez pcc! Bezpłatna rezerwacja na 7 dni! 7300zł/m2! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 1 pokojowe o pow. 47,05 + 24,50m2 ogródek, skierowane na południową stronę. (na rzucie brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Kośminek,Lublin

273 735 zł35 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Kośminek,Lublin

440 123 zł66 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie (65,69m2) w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Nowa Kręta. Teren inwestycji zlokalizowany jest w sąsiedztwie marketów spożywczych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maki

Maki,Lublin

325 000 zł41 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 41m 2 usytuowane na 10 piętrze 11-piętrowego wieżowca z lat 70-tych (z 2 windami na klatce) na zielonych Bronowicach. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kośminek

Kośminek,Lublin

459 000 zł73 m² 6 322,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij