dowolna

Luksusowe mieszkania Lublin - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

379 000 zł29 m² 13 251,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przedmiot sprzedaży stanowi rozkładowa kawalerka o powierzchni 28,60 m , położona na trzecim piętrze niskiego bloku przy ul. Wallenroda 8. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

413 685 zł36 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

525 000 zł48 m² 10 898,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalinowszczyzna,Lublin

449 000 zł46 m² 9 829,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna-ul. Okrzei. Nieruchomość idealna na wynajem, bądź dla pary/singla, salon z aneksem, 1 sypialnia. Lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zalewskiego

Wrotków,Lublin

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 37 m2 na wynajem - Wrotków, ul. Zalewskiego Oferujemy na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zalewskiego w dzielnicy Wrotków, w budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Węglin,Lublin

709 000 zł55 m² 12 971,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest jasne i przestronne mieszkanie z ponad 42-metrowym tarasem, położone w nowym budynku przy ulicy Gęsiej 31 na Węglinie dzielnicy o doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

619 000 zł56 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w topowej lokalizacji inwestycyjnej lsm. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Grażyny. Piękna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

499 192 zł51 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Felin,Lublin

433 960 zł31 m² 13 989,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31.02 m , usytuowane przy ul. Królowej Jadwigi 14. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Kalinowszczyzna,Lublin

569 000 zł59 m² 9 635,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przedmiot sprzedaży stanowi czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 59,05 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku z 1975r. przy ul. Krzemienieckiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglinek,Lublin

830 000 zł67 m² 12 388,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ofertą sprzedaży jest komfortowe , przestronne , klimatyzowane mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Węglinek Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze bloku przy ul. Kwarcowej. W promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Śródmieście,Lublin

435 000 zł31 m² 13 937,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkanie z Tarasem na Stary Gaj i Miejscem Parkingowym Komfort w Sercu Węglinka Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone przy ul. Kwarcowej 14 w Lublinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

480 219 zł48 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wrotków, 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie z balkonem na prestiżowym osiedlu Diamentowe Wzgórze. To przytulne mieszkanie o powierzchni 50,52m2 składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

506 068 zł55 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

475 893 zł44 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

509 404 zł55 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kośminek,Lublin

2 200 zł50 m² 43,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone na 2 piętrze w budynku z windą przy ulicy Urbanowicza 10 wraz przypisanym miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rury,Lublin

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy lsm. Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Idealne pod wynajem, jak i dla rodziny. *Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbowa

Błonie,Lublin

719 000 zł70 m² 10 271,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na zakup pięknie położone i znakomicie wykończone mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie 10 lat temu. Os. Błonie na Czubach powstało w latach 80-tych i znane jest z zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Felin,Lublin

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 8 piętrze w bloku z windą przy ulicy Królowej Jadwigi. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym (20m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Bronowice,Lublin

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku przy ul. Przyjaźni. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym: sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granata

Wrotków,Lublin

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z 2024r. przy ulicy ks. Wincentego Granata. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin Południowy,Lublin

639 000 zł53 m² 12 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro vesta przedstawia piękną nieruchomość znajdującą się w bliskiej odległości od Starego Gaju, w dzielnicy Węglin Południowy. Mieszkanie: mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie przy ulicy Wallenroda w Lublinie (dzielnica lsm). Mieszkanie mieści się na 3 piętrze z 10. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, gotowa do wejścia. Ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Botanik,Lublin

689 000 zł55 m² 12 527,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro vesta przedstawia piękną nieruchomość znajdującą się na os. Ruczaj w dzielnicy Sławin, jednej z bardziej pożądanych dzielnic w Lublinie. Mieszkanie: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszetyckiego

Czechów,Lublin

535 000 zł60 m² 8 857,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 60,40 m Czechów, lublin Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji na osiedlu Czechów w Lublinie. Znajduje się ono na 6. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

498 999 zł39 m² 12 710,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Niesamowita okazja! bez prowizji! lublin - centrum ul. Gliniana! Na sprzedaż unikatowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, usytuowane na 10 piętrze w wieżowcu 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesienna

Bronowice,Lublin

579 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Bronowice, lublin. Oferujemy trzypokojowe mieszkanie w bloku z 2018 roku, położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Prusa,Lublin

558 000 zł62 m² 8 971,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na osiedlu Prusa, blisko lubelskich Uczelnii. Mieszkanie: cała nieruchomość składa się z salonu z dostępem do przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cyprysowa

Ponikwoda,Lublin

640 000 zł61 m² 10 514,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Chciałbym Państwu zaproponować bardzo atrakcyjne mieszkanie, na dzielnicy która ostatnio przeżywa bum budowlany i bardzo szybko się rozrasta i rozwija! Ponikwoda i ulica Cyprysowa, bo tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszetyckiego

Paderewskiego,Lublin

1 950 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na 1 piętrze w bloku przy ulicy Leszetyckiego 5 , miejsca parkingowe osiedlowe. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

507 000 zł40 m² 12 615,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy czuby/węglinek! Mieszkanie idealne dla singla bądź młodego małżeństwa, duży balkon. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niezwykle urokliwa kawalerka położona w kamienicy przy ul.M.Konopnickiej w Lublinie.Mieszkanie po kapitalnym remoncie składa się z pokoju z wyjściem na balkon,w pełni umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

499 000 zł45 m² 11 188,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament na Wrotkowie komfort, przestrzeń, styl! Przestronne, nowoczesne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie czeka na nowego właściciela. Zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

499 000 zł45 m² 11 198,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***oferta na wyłączność, tylko w Imperium Nieruchomości*** Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Wrotków! Mieszkanie idealne dla singla bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Wieniawa,Lublin

750 000 zł69 m² 10 863,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niesamowita okazja! lublin - wieniawa- ul. Legionowa! miasteczko akademickie! Na sprzedaż unikatowe dwustronne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w zadbanej prestiżowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Onyksowa

Węglin,Lublin

439 000 zł35 m² 12 457,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na Węglinie, które Państwu przedstawiam, jest doskonałym miejscem zarówno dla singla, pary, jak i inwestorów. Oto kluczowe aspekty, które mogą zainteresować potencjalnych nabywców:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Montażowa

Tatary,Lublin

357 700 zł37 m² 9 670,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o metrażu 36,99 m2 znajdujące się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły przy ul. Montażowej. W skład nieruchomości wchodzą: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Bronowice,Lublin

546 000 zł42 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesienna

Bronowice,Lublin

578 999 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Niesamowita okazja! bez prowizji! lublin - bronowice- ul. Jesienna! Na sprzedaż unikatowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym z cichobieżną windą, garażem.