dowolna

Mieszkania wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i wynajmu

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigród

Śródmieście,Lublin

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy przy ul. Żmigród w Lublinie. Nieruchomość to: kuchnia w ładnej zabudowie z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

469 000 zł58 m² 8 084,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58,10m2 na IV piętrze w pięciokondygnacyjnym bloku z 2022 r. przy ul. Kryształowej w dzielnicy Węglinek. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

390 000 zł29 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ciekawa oferta klimatycznego, komfortowego mieszkania idealnego pod inwestycję. Położone blisko ścisłego centrum miasta kilka minut od kompleksu Szpitali przy jaczewskiego/chodźki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

2 500 zł58 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowo atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Węglinek w Lublinie. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watykańska

Czuby,Lublin

460 000 zł50 m² 9 292,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dwa pokoje do wejścia w bloku z windą! Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Watykańskiej w Lublinie. Lokal po generalnym remoncie wykonanym z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglin

Węglin,Lublin

415 000 zł42 m² 9 850,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne, dwustronne mieszkanie w nowoczesnym budownictwie na Węglinie. Atrakcyjna oferta do zamieszkania dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. Dwa balkony. W cenie sprzedaży wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Wieniawa,Lublin

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w samym centrum miasteczka akademickiego przy ul. Sowińskiego 1a. Nieruchomość jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawaleryjska

Czuby Północne,Lublin

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czuby Północne. Składa się z trzech pokoi w tym jednym połączonym z kuchnią. W przedpokoju i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watykańska

Czuby,Lublin

460 000 zł52 m² 8 932,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Lublin w dzielnicy Czuby, przy ul. Watykańskiej 6 Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatary

Tatary,Lublin

389 000 zł45 m² 8 625,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na os. Przyjaźni w dzielnicy Tatary. Do mieszkania przynależą: -dwa nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czechów

Czechów,Lublin

494 000 zł58 m² 8 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Czechów Dolny, polecane dla rodziny lub pod wynajem. Bliska odległość do centrum (1,2 km pieszo - Plac Litewski) i budynków Akademii Medycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

339 999 zł36 m² 9 361,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie w centrum po generalnym remoncie w w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Lubartowskiej. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szerokie

Szerokie,Lublin

690 000 zł62 m² 11 115 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy, nietuzinkowy apartament w zielonej części Lublina na Szerokim. Usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z windą z 2020r. Nowoczesny, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle Słoneczna Dąbrowa - atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Wrotkowie. Ekonomiczne w ekspolatacji. Bez pieca gazowego. Odległość do Zalewu Zemborzyckiego ok 1500 metrów. Obligatoryjny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bronowice

Bronowice,Lublin

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice o powierzchni 60 m2. Świeżo po generalnym remoncie , idealne do zamieszkania dla rodziny. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poligonowa

Botanik,Lublin

613 300 zł64 m² 9 533,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania ładne i słoneczne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Poligonowej w Lublinie. Mieszkanie nowoczesne i komfortowe. Nieruchomość to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Lublin

Kośminek,Lublin

210 000 zł21 m² 10 076,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Super oferta, gotowa inwestycja! Klimatyczne, przestronne 1-pokojowe mieszkanie do wejścia z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Położone na 3 piętrze niskiego bloku. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

327 195 zł33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowy lokal usługowy z funkcja mieszkalną o powierzchni projektowej 33,05 m2 na parterze w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: kuchnia o pow. 10,41 m2 Pokój dzienny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bronowice

Bronowice,Lublin

589 000 zł104 m² 5 689,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjna nieruchomość. Klimatyczne, indywidualne mieszkanie z kominkiem. Powstało w 1995 r jako nadbudowa bloku z 1953r. Składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

553 046 zł62 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na Czechowie w podwyższonym standardzie W inwestycji dostępne mieszkania od 31 m2 do 126 m2 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,14 m2 na parterze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wschodnia

Lublin,lubelskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 30m 2, na wyższym parterze, w ścisłym Centrum Lublina, przy ul. Wschodniej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, posiada przedpokój, duży pokój, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

439 000 zł40 m² 11 024,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nietuzinkowe, dwupokojowe mieszkanie w bloku z windą. W pełni rozkładowe, wykończone nowocześnie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Czechów,Lublin

489 000 zł68 m² 7 244,44 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej wynoszącej około 67,50 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Czechów w Lublinie, na osiedlu Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wapowskiego

Wrotków,Lublin

487 000 zł60 m² 8 184,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m2 z aneksem kuchennym, zlokalizowane na trzecim piętrze 4 piętrowego bloku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaspisowa

Węglinek,Lublin

549 000 zł66 m² 8 268,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 66,4 m2 położone na wysokim parterze w bloku przy ulicy Jaspisowej. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z wyjściem na balkon. - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatary

Tatary,Lublin

343 000 zł41 m² 8 363,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

nieruchomości Lublin* Proponujemy do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrym stanie w niskim budownictwie w budynku z cegły. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Sławinek,Lublin

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij pokój na kondygnacji w domu wolnostojącym Do wynajęcia dwa pokoje na piętrze w wolnostojącym domu z dostępem do ogrodu i miejsca parkingowego za bramą. Dom do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

459 000 zł48 m² 9 522,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,20 m2, os. Kalinowszczyzna, położone na 1 piętrze , w niskim bloku. Lokal spółdzielczo- własnościowy. Mieszkanie składa się z: -Salon 14,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

418 000 zł48 m² 8 708,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest słoneczne, przytulne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna, otwarta, widna kuchnia,2 sypialnie(jedna z wyjściem na balkon) plus salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poligonowa

Botanik,Lublin

769 000 zł86 m² 8 939,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania widne i przestronne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Poligonowej w Lublinie. Mieszkanie jest wyposażone i gotowe do zamieszkania. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Sławinek,Lublin

726 919 zł55 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne, pięknie wykończone, w pełni rozkładowe i zupełnie nowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy wykończone wysokiej jakości materiałami i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Klimatyczne z niewielkimi skosami mieszkanie położone na szczytowym piętrze niskiego bloku. Super rozkład i układ, idealny dla rodziny czy pary. Przestronne i zadbane 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Rury,Lublin

597 000 zł67 m² 8 939,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne, widne, rozkładowe mieszkanie w centrum miasta, sąsiadujące z Politechniką Lubelską. Mieszkanie o powierzchnii 66,68 mkw idealnie nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gęsia

Czuby,Lublin

2 000 zł50 m² 39,79 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe przestronne mieszkanie, położone na nowym osiedlu Czuby-Węglinek, okolice ul.Gęsiej. W pobliżu pełna infrastruktura osiedlowa sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

513 000 zł57 m² 8 937,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 4-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką z oddzielnym wc, usytuowanego w dzielnicy lsm. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 57,40 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułanów

Błonie,Lublin

649 000 zł80 m² 8 073,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 80,39 m2 znajdujące się 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2001 roku przy ulicy Ułanów w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

449 000 zł50 m² 9 050,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W sprzedaży piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,61 m2 zlokalizowane w spokojnej dzielnicy na Dziesiątej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

597 000 zł67 m² 8 939,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne, w pełni rozkładowe 3 pokoje po generalnym remoncie! Mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego, 4 piętrowego bloku zaledwie kilkaset metrów od Politechniki Lubelskiej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Wrotków,Lublin

465 608 zł63 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,92 m2 na I piętrze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,50 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czwartaków

Lublin,lubelskie

1 640 zł35 m² 46,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz dla studentów lub osób pracujących. W trzypiętrowym bloku mieszkanie na I-ym piętrze w bardzo dobrym stanie z przedpokojem, pokojem z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Sprzedam przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 86.6/104 (po podłodze) m2 przy ul. Nowy Świat w Lublinie, w niskiej zabudowie z 2001 roku (piętro 3/4). Pełna własność.