dowolna

Mieszkania przy lesie Lublin - Anonse sprzedaży i wynajmu

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Węglinek,Lublin

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 50m2, nieruchomość położona na 3 piętrze w bloku przy ulicy Jantarowej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomkowskiego

Wrotków,Lublin

603 000 zł55 m² 10 951,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrotków, blisko zalewu Zemborzyckiego Marzysz o spokojnym miejscu dla swojej rodziny, w otoczeniu natury i z pełnym zapleczem usługowym?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyrkoniowa

Węglin,Lublin

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle funkcjonalne, a przede wszystkim ustawne mieszkanie, zlokalizowane na Węglinie, przy ul. Cyrkoniowej, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Czuby Południowe,Lublin

580 000 zł60 m² 9 715,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta bez pośredników! pośrednikom Z góry dziękuję za telefony! Super okazja! Serdecznie zapraszam do zakupu mieszkania własnościowego typu M-4, trzy pokoje z kuchnią. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin

319 000 zł29 m² 10 828,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Jego powierzchnia to 29,46 m2. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej kuchni - Pokoju z wyjściem na balkon - Przedpokoju - Łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin

519 000 zł48 m² 10 774,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej - 48,17 m2 - położone na 2 piętrze, kameralnego czteropiętrowego budynku w zielonej dzielnicy - Wrotków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

430 000 zł41 m² 10 565,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 40.7m2, zlokalizowane na 2 piętrze z 3, przy ulicy Ignacego Domeyki na Wrotkowie. Mieszkanie usytuowane jest na zamkniętym osiedlu, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

517 000 zł62 m² 8 325,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie z południowym balkonem, położone w dzielnicy Czuby, z dużą ilością drzew i miejsc postojowych dookoła. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

529 382 zł38 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe o wysokim standardzie wykończenia mieszkanie na 2 piętrze w niskim budownictwie z windą położone na os. Węglinek o powierzchni 37,84 m2 z balkonem. Składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

594 700 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Jemiołuszki. Termin realizacji: II kwartał 2026r. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Czechów,Lublin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Króla Rogera. W skład nieruchomości zaliczamy: - 2 oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

498 000 zł44 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania wykończonego z dbałością o detale gdzie meble i pozostałe elementy wyposażenie zawarte są w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby Północne,Lublin

689 000 zł62 m² 11 024 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czuby, ul. Sasankowa. Nieruchomość składa się z salonu z dużym balkonem z widokiem na Stary Gaj od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

685 000 zł55 m² 12 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lublin, czuby, sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe komfortowo wykończone mieszkanie 55 m2, w bloku z 2024 r. ulica Jemiołuszki. Cena 685 000 zł Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyżynna

Czuby Południowe,Lublin

900 000 zł72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament dla wymagających. Podstawowe atuty: dwa balkony z widokiem na tereny zielone Dwa miejsca postojowe (dodatkowo płatne) Wysoka klasa materiałów wykończeniowych Bardzo duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

529 000 zł41 m² 12 802,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość nie wymaga remontów, wykończone "pod klucz". Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,35 m2 znajdujące się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Węglinek,Lublin

699 000 zł60 m² 11 628,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bez prowizji od kupującego Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Onyksowej w Lublinie. To 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fulmana

Wrotków,Lublin

698 000 zł63 m² 10 993,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam bez pośredników nasze 3-pokojowe mieszkanie w Lublinie, ul. Fulmana, dzielnica Wrotków. Jest bardzo wygodne, ciepłe, przestronne i funkcjonalne- idealne dla rodziny i pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Czechów,Lublin

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem apartament dla pary umiejscowiony na 7 piętrze Akademika zeus w Lublinie przy ulicy Aleja Spółdzielczości Pracy 36 o numerze lokalu 711. Lokal posiada duży zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie przy ul. Bursztynowej ogłoszenie prywatne, bez pośrednika. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przytulnego, jasnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czuby,Lublin

624 000 zł50 m² 12 485 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,98m2 na II piętrze z VI w bloku z 2013 roku w Lublinie, czuby Ruta, oś. Wiśniowy Sad. W skład mieszkania wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne mieszkanie na os. Czuby!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

525 990 zł38 m² 13 900,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy czuby/węglinek! Mieszkanie idealne dla singla bądź młodego małżeństwa, duży balkon od strony zachodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Czuby Południowe,Lublin

760 000 zł59 m² 12 794,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu ofertę dla osób ceniących sobie spokój i urok mieszkania w miejscu zacisznym, a jednoczenie skupiającym wokól wszystko czego potrzeba. Mieszkanie usytułowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

4 200 zł70 m² 60,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o podwyższonym standardzie, idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i wygodę. Mieszkanie o powierzchni 69,8 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skowronkowa

Sławin,Lublin

564 375 zł54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przygotowałem dla Państwa wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym bloku przy ul. Skowronkowej w Lublinie. Mieszkanie ma wspólny ogródek do dyspozycji i znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

2 300 zł31 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku przy ul. Wolińskiego 12 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

579 998 zł45 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w malowniczej części Lublina, w dzielnicy Ponikwoda. Mieszkanie idealne dla pary lub singla jak i inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

649 000 zł56 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ofertą sprzedaży jest przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,57m2 przy ul. Gęsiej. 3 piętrowy budynek oddany do użytku w 2013 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Poręba,Lublin

462 000 zł60 m² 7 751 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu mieszkanie na osiedlu Poręba o powierzchni 59,6m2, w skład którego wchodzą 3 pokoje, oddzielna kuchnia, schowek, przedpokój, łazienka, wc oraz balkon. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrotków,Lublin

490 000 zł39 m² 12 548 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z wc. Do mieszkania przynależy loggia i duży ogródek. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaspisowa

Czuby,Lublin

2 770 zł50 m² 55,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe, otwarte mieszkanie, położone W pobliżu starego gaju, w sąsiedztwie O świetnej infrastrukturze. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu, na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Węglin Południowy,Lublin

649 000 zł51 m² 12 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe, przytulne mieszkanie z dużym balkonem od strony zachodniej -lokalizacja- dzielnicy Czuby, ul. Kryształowa. Nieruchomość idealna dla Pary bądź singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Wrotków,Lublin

539 000 zł39 m² 13 795,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc! Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,07 m2 znajdujące się w budynku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

680 000 zł52 m² 12 977,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy czuby/węglinek! Mieszkanie idealne dla rodziny z dużym balkonem od strony wschodniej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawaleryjska

Czuby,Lublin

499 000 zł48 m² 10 439,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kawaleryjskiej na Czubach. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w niskim bloku. Na powierzchnie mieszkania składają się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

510 000 zł56 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 1 piętro! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55m2 na ul. Bursztynowej na Czubach. Okolica jest bardzo spokojna, wokół znajduje się dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów Północny,Lublin

427 280 zł39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! możliwość wejścia na budowę od godziny 8:00 do 16:00! Budynek B1 mieszkanie numer 23 ( Salon z aneksem kuchennym + sypialnia ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewskiego

Marina,Lublin

755 000 zł61 m² 12 407,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wymarzone mieszkanie przy Zalewie Zemborzyckim gotowe do zamieszkania od zaraz! Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z łatwym dostępem do centrum miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Lublin,lubelskie

690 000 zł59 m² 11 624 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ofertę sprzedaży stanowi piękne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,36m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ul. Jantarowej. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z dwoma szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sławin,Lublin

395 000 zł44 m² 8 997,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Pergolowej 4 (dzielnica Sławin) Możliwość obejrzenia mieszkania po 5 listopada br. Stan: mieszkanie wymaga odświeżenia / remontu -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij