dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Lublin - Sprzedaż i wynajem

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Propozycja zakupu mieszkania do remontu w dzielnicy Wieniawa. Lokalizacja idealna pod wynajem lub do zamieszkania. Zaledwie kilka przystanków do centrum Lublina. Osiedle zielone, blisko do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Śródmieście,Lublin

350 000 zł45 m² 7 709,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ofertę sprzedaży stanowi 3-pokojowe mieszkanie. Doskonałe pod inwestycje typu najem długo jak i krótko terminowy Mieszkanie położone jest na niskim parterze w budynku przy ul. Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowica

Abramowice,Lublin

575 000 zł63 m² 9 170,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wszystkim pośrednikom bardzo dziękuję, proszę nie dzwonić, sprzedaż prywatna. Witam mam do sprzedania bardzo zadbane i przestronne mieszkanie przy ul. Klonowica w Lublinie. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przytulne, zadbane mieszkanie na wysokim parterze 4-piętrowego bloku. Miejsce parkingowe za szlabanem. W pobliżu ścieżki rowerowe oraz alejki spacerowe nad Zalew. Atrakcyjny widok z balkonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na ul. Kleeberga o powierzchni 32 metrów kwadratowych znajdujące się na trzecim piętrze, blisko centrum, może być dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie wygodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

339 000 zł45 m² 7 466,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe. Klasyczny układ, idealny dla rodziny, seniora czy jako inwestycja pod wynajem. Salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ofertę sprzedaży stanowi 3-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 4 pokoje. Doskonałe pod inwestycje typu najem długo terminowy Mieszkanie położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

419 000 zł61 m² 6 868,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość, która posiada bardzo duży potencjał inwestycyjny. Dwustronne i niezwykle przestronne mieszkanie składa się z: - 4 pokoi z możliwością zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Tatary,Lublin

329 000 zł48 m² 6 926,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Ofertę sprzedaży stanowi lokal idealny dla rodziny poszukującej nieruchomości w dobrze skomunikowanej dzielnicy Lublina Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskich

Czechów,Lublin

481 000 zł49 m² 9 816,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe 3-pokojowe jasne mieszkanie w dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wejścia wymaga jedynie umeblowania. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herberta

Dziesiąta,Lublin

289 000 zł48 m² 6 037,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Herberta w dobrej cenie! 4 piętro niskiego bloku z lat 70-tych w bardzo ładnym, zielonym osiedlu. Na powierzchni prawie 48m2 są 3 odrębne pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

485 000 zł48 m² 10 062,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Czechów Dolny - 3 pokoje - nowoczesne, świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania. Świetna lokalizacja, zarówno dla rodziny oraz jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie atrakcyjne, bardzo ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna, salon, kuchnia plus sypialnia. Mieszkanie do generalnego remontu, własnej aranżacji, dwustronne/wschód-Zachód/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baśniowa

Sławinek,Lublin

439 000 zł47 m² 9 281,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie idealnie nadające się jako lokal dla pary w pobliżu centrum Lublina. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Baśniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Lublin

509 000 zł57 m² 8 929,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 57 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta Lublin. Kamienica w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

509 000 zł56 m² 9 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie dwu pokojowe o pow. 56 m2 na I piętrze z III w bloku z 2015 r. - węglinek ul. Gęsiej. Pokój dzienny z wyjściem na balkon Kuchnia oddzielna we wnęce (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błonie,Lublin

399 000 zł48 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne , mieszkanie o powierzchni 47,90 m2 Mieszkanie mieści się w budynku z 1989 roku w dzielnicy Czuby os. Błonie Jeśli szukasz wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

243 000 zł27 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie nieaktualne!:) Sprzedam mieszkanie(kawalerkę) z dużym balkonem o pow. ok. 27 m2, na osiedlu Mickiewicza,obok sklepu Leclerc - do remontu.Mieszkanie z dużym potencjałem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

345 000 zł58 m² 5 957,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Świetne mieszkanie do odnowienia W dobrej cenie - polecamy! Mieszkanie z potencjałem: 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń i lokalizacji w środku w os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ofertę sprzedaży stanowi 3-pokojowe mieszkanie skierowane do osób poszukujących okazyjnego lokalu do remontu. Lokal usytuowany jest na 9 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu przy ul. Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe, zadbane 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm. Mieszkanie czyste i zadbane gotowe do zamieszkania. Bliskie sąsiedztwo uczelni wyższych, dobra infrastruktura (sklepy, galeria,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby Północne,Lublin

399 000 zł49 m² 8 159,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przytulne, widne mieszkanie położone na Czubach (północ). Mieszkanie o pow. 48,9m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi (ok 24m2 i ok 10m2), oddzielnej i widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

339 000 zł45 m² 7 466,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w dobrze zorganizowanej dzielnicy. Doskonała komunikacja z innymi dzielnicami miasta, zjazdy do obwodnicy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

331 500 zł39 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 na pierwszej kondygnacji. Mieszkanie Przytulne pokoje o powierzchni 16,20 m2 i 8 m2. Kuchnia o powierzchni 6,30m2. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

449 000 zł48 m² 9 315,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetna oferta dla wymagającego klienta! Przytulne, dwustronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2. Nieruchomość zlokalizowana na Osiedlu Paderewskiego lubelskiej dzielnicy Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Al. generała Władysława Sikorskiego

Wieniawa,Lublin

629 000 zł157 m² 4 008,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne i jasne 4 pokojowe mieszkanie położone na ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Wieniawa. Lokal znajduję się na 4 i 5 piętrze w budynku z 1994 roku. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Czechów

Czechów,Lublin

259 000 zł26 m² 9 961,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w dzielnicy Czechów! Wynajęta do września bieżącego roku! Wszystkie meble zostają! Nowa pralka i lodówka. Doskonała nieruchomość dla inwestorów i studentów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

278 000 zł37 m² 7 453,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

nieruchomości Lublin * Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone w malowniczym zakątku Kalinowszczyzny. Idealne miejsce pod inwestycję, blisko do centrum ok. 20 minut autobusem na kul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fulmana

Wrotków,Lublin

524 000 zł67 m² 7 849,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, widne, mieszkanie usytuowane przy ul. Biskupa Mariana Fulmana (wrotków). Osiedle z pełną infrastrukturą niezbędną do komfortowego życia w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

305 000 zł33 m² 9 242,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy lsm na 6 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie ma powierzchnie 32,6 m2 składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poturzyńska

Czechów,Lublin

489 000 zł53 m² 9 209,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czechów, salon z aneksem plus 2 sypialnie. Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

329 000 zł48 m² 6 825,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2m2 położone przy ulicy Niepodległości w Lublinie w dzielnicy Kalinowszczyzna, składające się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kalinowszczyzna na zielonym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku wyposażonego w windę z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

380 000 zł48 m² 7 933,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? Zależy Ci na pełnej infrastrukturze w sąsiedztwie? A może szukasz nieruchomości, którą uda Ci się z powodzeniem wynająć? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszetyckiego

Czechów,Lublin

563 000 zł68 m² 8 279,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji mieszkania położonego w dzielnicy Czechów. Mieszkanie zlokalizowane na piętrze drugim w czteropiętrowym bloku z 1984 r. Składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechów,Lublin

499 000 zł53 m² 9 397,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Kupujący 0% prowizji! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Położone na atrakcyjnym 1 piętrze w 10-pietrowym bloku. Spokojne, dobrze zorganizowane Osiedle im. Chopina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oratoryjna

Czechów,Lublin

504 000 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy gotowe mieszkanie do wejścia w rewelacyjnej lokalizacji. 3 pokoje dolny Czechów, 2 sypialnie, salon z aneksem, balkon i piwnica. Do centrum 8 minut spacer, blisko Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż przestronne, ciepłe i jasne mieszkanie o powierzchni 47,2m2 na 8 piętrze z 10, w wieżowcu na Czechowie z ładnym widokiem na panoramę miasta. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harnasie

Czechów,Lublin

499 999 zł60 m² 8 278,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ulicy Harnasie w Lublinie. Nieruchomość to: kuchnia w ładnej zabudowie, wyposażona w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Czechów,Lublin

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność, tylko w Arena Nieruchomości! Ofertą sprzedaży jest przytulne 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, oddalone zaledwie 3km od Bramy Krakowskiej! Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

355 000 zł43 m² 8 302,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*Mieszkanie z widokiem na Zamek Lubelski* rezerwacja! Sprzedam bez pośredników!, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,76 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego bloku (z windą) przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij