dowolna

Mieszkania na sprzedaż Lublin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipińskiego

Czechów,Lublin

465 000 zł62 m² 7 473,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania widne i słoneczne mieszkanie usytuowane przy ul. Lipińskiego w Lublinie. Wieżowiec z 1977 r., po termomodernizacji, z windą. Mieszkanie z wysokim poziomem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

548 000 zł60 m² 9 093,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Jemiołuszki To doskonała okazja dla osób, które poszukują komfortowego lokum w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Wrotków,Lublin

579 000 zł69 m² 8 441,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, idealnego zarówno dla rodzin jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podzamcze

Czwartek,Lublin

259 000 zł21 m² 12 148,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania, ładna, słoneczna kawalerka, poł. blisko centrum Lublina - ul. Podzamcze. W bliskim sąsiedztwie budynki Uniwersytetu Medycznego. Do miasteczka akademickiego (umcs, kul, up) tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Kalinowszczyzna. W niewielkiej odległości jest Park Zawilcowa oraz wąwóz, wspaniałe miejsca do spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

385 000 zł51 m² 7 523,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

agencja nieruchomości Lublin * Uwaga. Nowa niższa cena. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane w zadbanej kamienicy, położonej w strategicznej lokalizacji blisko Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

388 000 zł30 m² 12 989,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Piękne, zadbane, 2 pokojowe, mieszkanie w Centrum, ul. Narutowicza, idealne na wynajem, okolice hotelu Victoria, 30 mkw. Wyposażenie mieszkania tj. ruchomości (m.in.: meble w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

569 016 zł62 m² 9 157 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

360 254 zł25 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji bez podatku pcc! opis inwestycji Atutem mieszkania jest ponadstandardowa wysokość 325 cm oraz duże okna. Cechą charakterystyczną budynku są składane okiennice w kolorze elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

690 000 zł51 m² 13 620,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż gustownie urządzone, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,66 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierki

Rury,Lublin

527 625 zł47 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy przytulne mieszkanie o pow. 46,9 m2, idealne dla rodziny, pary, singla na cichym i zielonym osiedlu w dzielnicy Rury lsm. W pobliżu place zabaw, żłobek, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Watykańska

Czuby,Lublin

525 000 zł63 m² 8 320,13 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,10 m2 na ósmym piętrze w bloku z 1992 r. przy ul. Watykańskiej w Lublinie. Mieszkanie dwustronne rozkładowe. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Organowa

Czechów,Lublin

479 000 zł44 m² 11 011,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tylko U nas! Atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji na Czechowie w bliskiej odległości od Uniwersytetu Medycznego i wssp. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 49 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum al. Racławickie , idealna lokalizacja pod względem bliskości większości uczelni. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamojska

Stare Miasto,Lublin

475 000 zł29 m² 16 544,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania w klimatycznym otoczeniu Starego Miasta, a jednocześnie w nowoczesnym standardzie? Mamy coś dla Ciebie! Na 2 piętrze prestiżowej inwestycji zamojska'29 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

379 200 zł34 m² 11 100,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin mieszkania Z własnym zielonym parkiem! ogrodzone oraz monitorowane! jedynie 7 minut spacerem do parku zawilcowa! pętla autobusowa mpk jedynie 50 metrów od budynku! Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

509 390 zł51 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze. Teemin realizacji: II kwartał 2025r. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

715 000 zł65 m² 10 974,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,15 m , położone w spokojnej i zielonej części Lublina, przy ul. Strzembosza. Lokal usytuowany jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herberta

Dziesiąta,Lublin

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dostępne "od zaraz" 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,91 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku bez windy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

385 000 zł30 m² 12 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! Prezentacje mieszkań w budynku odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 20:00 Pozostało 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglinek,Lublin

385 000 zł35 m² 11 120,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży przestronne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na lubelskim Węglinku. Lokal znajduje się w nowo oddanym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

690 000 zł58 m² 11 958,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Lublina - Ponikwodzie. Idealne zarówno dla rodziny, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielone Wzgórze

Sławin,Lublin

699 777 zł55 m² 12 677,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Sławin. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zamojska

Śródmieście,Lublin

475 000 zł29 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane na 3. piętrze w prestiżowej inwestycji zamojska 29, tuż przy lubelskiej starówce. Wnętrze zaprojektowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

547 609 zł55 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

398 000 zł35 m² 11 496,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

583 967 zł64 m² 9 065 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Widok,Lublin

294 000 zł26 m² 11 094,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na I piętrze W dzielnicy miasteczka akademickiego atuty nieruchomości: - niskie koszty utrzymania - położone na I piętrze, - niski blok, - blisko uczelni wyższych, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

421 000 zł45 m² 9 285,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Blisko miasteczko akademickie, idealne dla studenta lub pod wynajem Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku (nad mieszkaniem jest jeszcze kondygnacja ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pozytywistów

Czuby,Lublin

387 000 zł39 m² 9 974,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2-pokojowe mieszkanie blisko Politechniki - ul. Pozytywistów, lublin Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na 3. piętrze niskiego bloku przy ul. Pozytywistów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

299 000 zł29 m² 10 289,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność w kilku w ratach. Mieszkanie obecnie jednopokojowe, możliwość postawienia ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

489 000 zł51 m² 9 658,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność w kilku ratach. Mieszkanie dwupokojowe, ekspozycja okien od zachodu. Mozliwość przerobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

421 000 zł45 m² 9 285,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Sławinek,Lublin

689 000 zł61 m² 11 282,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Rogatce Warszawskiej. Budynek oddany do użytkowania 2022 roku. Mieszkania gotowe do wykończenia. Mieszkanie dwustronne, posiada 2 duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Lublin,lubelskie

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Wojciecha Żywnego To doskonała okazja dla osób, które poszukują komfortowego lokum w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

509 390 zł51 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

480 263 zł44 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Węglin,Lublin

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania rozkładowe 72m2 mieszkanie z 3 pokojami na Węglinku. Jest to młode i prężnie rozwijające się osiedle, mieszczące się na Węglinie Południowym. Osiedle z bardzo bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

695 000 zł55 m² 12 728,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tak może wyglądać Twój taras na Węglinie! Oferta prezentuje Państwu sprzedaż świetnie doświetlonego i ustawnego mieszkania, w którym znajdują się 3 pokoje, a jego wyjątkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

389 000 zł34 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania znajdujące się na dzielnicy Bronowice przy ul. Pogodnej o powierzchni użytkowej 34 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wapowskiego

Wrotków,Lublin

839 000 zł75 m² 11 165,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, dzielnica Wrotków. Na sprzedaż przestronne, trójstronne mieszkanie o powierzchni 75,14 m , usytuowane na 4 piętrze w budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij