dowolna

Mieszkania na sprzedaż Lublin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

656 034 zł66 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

888 000 zł77 m² 11 532,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na ul. Kryształowej, osiedle Węglinek, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Bronowice,Lublin

541 858 zł54 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 w nowej inwestycji na Wyścigowej, bardzo blisko centrum Lublina. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Mickiewicza,Lublin

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w pobliżu uczelni, lsm os. Mickewicza. Idealna propozycja jako inwestycja pod wynajem-gotowiec inwestycyjny lub 1 mieszkanie na start. Bardzo dobre położenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

1 140 000 zł72 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość w dzielnicy Czuby, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Węglinie. Duży balkon. Dodatkowo płatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Cena sprzedaży zawiera umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Śródmieście,Lublin

575 000 zł65 m² 8 792,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ofertę sprzedaży stanowi 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 r. (po remoncie dachu). Dzielnica : Śródmieście. Ulica : Obywatelska Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ponikwoda,Lublin

641 984 zł57 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,32m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

570 826 zł55 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,42m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na parterze, z ogródkiem 33,23m2. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Choiny,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

477 462 zł47 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 46,81 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na północ i zachód. Na nieruchomość składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

711 424 zł64 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,52 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

379 999 zł28 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz do wejścia! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

604 143 zł57 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - miejsce stworzone dla rodzin, które pragną żyć blisko natury. Z okien każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 70 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Dożynkowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice,Lublin

510 692 zł42 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 41,86m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wrońskiej, na najwyższym piętrze dziewięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

249 000 zł22 m² 11 581,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 21,5 m - Lublin, ul. Okrzei Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21,5 m , położona w Lublinie przy ul. Okrzei. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

529 200 zł49 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 49m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Za Cukrownią,Lublin

345 000 zł52 m² 6 643,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.52m2 na parterze w spokojnej ale prężnie rozwijającej się dzielnicy Lublina, blisko rzeki Bystrzycy, Parku Ludowego i Dworca Metropolitalnego. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

413 070 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39,34m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na parterze z ogródkiem. i podatku pcc. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

355 375 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 28,43m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, z ogródkiem 28,88m2, na parterze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

669 700 zł60 m² 11 461,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,20 m położone w Lublinie na kameralnym osiedlu Nowe Sokolniki przy ul. Wyścigowej. Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gęsia

Węglin Południowy,Lublin

595 000 zł48 m² 12 357,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,15 m2 położone w dzielnicy Węglin Południowy. Mieszkanie mieści się na pierwszym pietrze(lub bardzo wysokim parterze nad lokalami usługowymi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Za Cukrownią,Lublin

385 000 zł52 m² 7 426,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do adaptacji trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok.52m2 na parterze w spokojnej ale prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

679 000 zł66 m² 10 287,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin największa okazja! Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! Najlepsza Okazja przy Uniwersytecie Medycznym - zostało już tylko kilka wolnych mieszkań! To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Wrotków,Lublin

470 000 zł48 m² 9 751,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Poranki na loggii z kawą w ręku komfort i prywatność niezależnie od pogody Wyobraź sobie chwilę relaksu na własnej zabudowanej loggii w spokojnej okolicy. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

549 000 zł43 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem - Wrotków, ul. Wolińskiego | 2024 r. | klimatyzacja | Garaż podziemny Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia - bez remontów, bez stresu, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

601 635 zł57 m² 10 555 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle stworzone z myślą o rodzinach - jedyne w Lublinie miejsce, gdzie z każdego mieszkania widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

900 000 zł124 m² 7 252,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,10 m2 na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym bloku z 1998 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

804 908 zł102 m² 7 899 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie 2 mieszkania O tym metrażu! Pierwsze piętro oraz mieszkanie na parterze z ogródkiem! bez prowizji i bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Choiny,Lublin

598 302 zł56 m² 10 613,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,37 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku. Termin realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szerokie,Lublin

666 369 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,31 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrotków,Lublin

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,7 m , położonego w spokojnej, zielonej części miasta - w dzielnicy Wrotków, przy ul. Bernarda Wapowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

560 000 zł69 m² 8 143,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie, które łączy wygodę codziennego życia z bliskością natury. Położone na parterze niskiego, dwupiętrowego bloku z cegły, tuż przy wąwozie Pokolenia , oferuje spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

519 000 zł54 m² 9 535,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,43 m Trzecie piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1992 roku, lublin, czuby, ul. Ułanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

642 960 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 67,68m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na parterze z ogródkiem. i podatku pcc. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2 zlokalizowane przy ul. Balladyny na osiedlu Słowackiego (lsm). Do mieszkania przynależy piwnica. Skład nieruchomości: - salon z aneksem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Majdanek,Lublin

313 500 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 31,41 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goździkowa

Ponikwoda,Lublin

570 000 zł68 m² 8 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie w kameralnej zabudowie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 67,9 mkw. z zewnętrznym miejscem postojowym w cenie 25 000 złotych. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

669 141 zł68 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 67.59 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej, usytuowane na szóstym piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Moniuszki,Lublin

543 000 zł74 m² 7 357,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * Na sprzedaż wyjątkowe, świetnie utrzymane mieszkanie na Bliskim Czechowie! Idealne dla rodziny, pod wynajem lub dla osób, które cenią komfort życia blisko centrum. 4 pokoje.