dowolna

Mieszkania Lublin Śródmieście

237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urządzone , gotowe do zamieszkania,lub do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna Lubomelskiej

Śródmieście,Lublin

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

mieszkanie 45 m (2 pokoje) na niskim parterze do zamieszkania od zaraz. Kuchnia, przechodni salon, sypialnia i łazienka z wc. W łazience glazura i terakota (odcienie żółci),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 000 zł32 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32,5 m 2 - Lublin - Śródmieście- centrum. Najbliższa okolica umcs. Pokój 17 m 2. Na podłodze panele. Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 000 zł48 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym Centrum Lublina, w niedalekiej odległości od pl, kul, umcs. Powierzchnia ok. 48 m 2 , pokój z aneksem kuchennym 25 m 2 , drugi pokój ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

420 000 zł82 m² 5 121 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bardzo atrakcyjna lokalizacja! Rogatka Warszawska! Mieszkanie przestronne, rozkładowe z oknami wychodzącymi na trzy strony świata. Posiada dwa balkony z czego jeden, bardzo duży zabudowany może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Lublin

Śródmieście,Lublin

950 zł17 m² 55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 17,2m2 - Śródmieście, okolice Politechniki. Bardzo ładny standard wykończenia, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 200 zł37 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. ok. 37 m 2 , lublin/centrum, ul. Cicha. Do wynajęcia przestronna kawalerka, pokój o pow. ok. 18 m 2 , duża kuchnia (ok. 10 m 2 ), łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 000 zł74 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 74m2 - Lublin Centrum- okolice ulicy Chopina. Pokoje o powierzchni około 30m2, 25m2, 15m2. Łazienka z kabiną prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plażowa

Śródmieście,Lublin

349 000 zł67 m² 5 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe bez czynszu, 67m2, i piętro, 3 pokoje, duża kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, garderoba. Nowe okna, ogrzewanie- piec dwufunkcyjny, instalacja co, balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

mieszkanie w centrum Lublina, może służyć jako lokal użytkowy gdyż jest na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Śródmieście,Lublin

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

wynajmę 4-pokojowe mieszkanie.Pokoje oddzielne.Kuchnia i przedpokój w zabudowie. łazienka, wc, loggia. Blisko sklepy, przystanek mpk, uczelnie.Najchętniej na cele biurowe, na dłuższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

169 000 zł32 m² 5 248 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 32,2 m 2 w Centrum Lublina. Lokal mieszkalny położony na parterze w czteropiętrowej kamienicy z 1910 roku. Mieszkanie widne, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie - ul. Głęboka to centrum Lublina, bardzo blisko (kilka minut pieszo) do prawie wszytskich uczelni wyższych (politechnika, umcs, kul, up). Idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 100 zł90 m² 23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 90m2 - świetna lokalizacja - okolice ulicy Chopina, zaledwie 4 minuty pieszo od lublin plaza. Powierzchnie pokoi podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ochotnicza

Śródmieście,Lublin

310 000 zł52 m² 5 961 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w centrum Lublina, w okolicy ul.Strażackiej i Muzycznej, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

200 000 zł34 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie, bezpośrednio do sprzedania kawalerka własnościowa w bloku, 1 piętro / 3. Powierzchnia 34 mkw. Rozkład mieszkania : kuchnia, duży pokój, balkon, łazienka z toaletą. Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

246 000 zł46 m² 5 328 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bez prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o doskonałej lokalizacji, położone w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme kawalerke 4/4 w scislym centrum Lublina, mieszkanie ladne ,bardzo ciche, w odnowionym bloku, na deptak pieszo 3 min.Cena plus kaucja plus media ulica bernardynska 11 wolna od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

310 000 zł52 m² 5 961 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 52m 2 w Centrum Lublina. Lokal mieszkalny usytuowany jest na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Stan lokalu- bardzo dobry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe powierzchni 40m2, lublin okolice dworca pkp. Szybka sprzedaż! Forma własność: odrębna własność. Okna pcv. Kamienica w dobrym stanie, domofon, czysto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

319 000 zł62 m² 5 099 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy jednej z głównych ulic Lublina, w centrum miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

330 000 zł83 m² 3 975,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Lublinie (własność hipoteczna z udziałem w gruncie z ustanowioną wspólnotą mieszkaniową) w kamienicy, dzielnica Śródmieście. Atrakcyjna lokalizacja: bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

216 000 zł38 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

% prowizji od kupującego Rozkładowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w samym sercu Lublina. Dwa pokoje o pow. ok.14,5m2 i 7,94m2 (podłoga parkiet), umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

399 000 zł98 m² 4 071 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne, widne, ciche, zadbane mieszkanie 3 pokojowe (98m 2 )- zlokalizowane w ścisłym Centrum Lublina. Stan lokalu - do wprowadzenia. Bardzo duże rozkładowe pokoje (25m 2 ; 21m 2 ; 21m 2 ), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Północna

Śródmieście,Lublin

390 000 zł73 m² 5 342,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam przestronne mieszkanie na 3 piętrze o wysokim standardzie przy ulicy Północnej, obok Akademii Medycznej, 1 km od centrum. Blok został oddany do użytku w 2004r., Okna nowe na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Śródmieście,Lublin

920 zł50 m² 18,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

super 2 pokoje plus salon w cichej okolicy,dla dziewczyn studiujacych lub pracujacych,w pelni wyposazone i umeblowane mieszkanie w wysokim standardzie,przestronne a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszenna

Śródmieście,Lublin

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Budynek wielopiętrowy w otoczeniu domków jednorodzinnych w cichej okolicy. W pobliżu znajdują się sklepy calodobowe i przystanek autobusowy( 5 min.samochodem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie lublin centrum Mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Dwa przechodnie pokoje (salon i sypialnia), kuchnia, łazienka i duży korytarz składają się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

2 900 zł87 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę lokal lublin centrum Lokal znajduje się na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy położonej tuż przy Bramie Krakowskiej. Kamienica jest po generalnym remoncie, wymianie wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Racławickie

Śródmieście,Lublin

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe, okna od północy i południa. Mały balkonik. 3 piętro, powyżej poddasze nieużytkowe. Nowy piecyk gazowy oraz okna plastikowe. Podłoga - parkiet. Mieszkanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartek

Czwartek,Lublin

49 m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku 49m , dwa pokoje z kuchnia do sprzedania. Nieruchomosc znajduje sie na 3 pietrze , odswiezone ale z wyposazeniem z lat 80. Mozliwosc natychmiastowego obejrzenia , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

189 000 zł34 m² 5 558 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę w Śródmieściu przy ul.Głębokiej, o pow. 34 m2, 1 pokój, widna kuchnia, i piętro, balkon, piwnica. W mieszkaniu kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Lublin

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Lublina, 2 pokoje w amfiladzie, kuchnia, łazienka z wc, wszystkie media. Tel. kontaktowe:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Śródmieście,Lublin

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla rodziny lub studentów, od lutego 2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

394 000 zł82 m² 4 804 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 82 m2, usytuowane na II piętrze 3-piętrowego budynku w centrum przy ul.Chopina. W mieszkaniu nowe okna, parkiet, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne słoneczne mieszkanie w centrum Lublina. 1200pln+388pln czynsz+opłaty licznikowe. Miejsce parkingowe w budynku w cenie. Przy opłacie z góry za minmum pół roku możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

195 000 zł32 m² 6 093 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 32 m2, 2 oddzielne pokoje, widna kuchnia, przedpokój, łazienka, wc, balkon, piwnica, III p./10 p. Mieszkanie jest widne, rozkładowe, do dowolnej aranżacji, łazienka i wc po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- doskonala lokalizacja - najscislejsze centrum Lublina przy deptaku/starym Miescie, ale na cichej, zadrzewionej uliczce. - wifi Internet za darmo - Telewizor z odtwarzaczem DVD - Parking przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Lublin w nowym budownictwie studentce 400 metrów od Uniwersytetu Medycznego (ul. Chodźki) i 200 metrów od Biblioteki um. Mieszkanie przytulne zadbane i umeblowane. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

255 000 zł46 m² 5 432 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający! Mieszkanie w centrum Lublina (okolice hotelu Viktoria), 47 m2, 1 pokój, kuchnia, i piętro. Mieszkanie po remoncie, nowe okna, glazura, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Godebskiego

Śródmieście,Lublin

990 zł41 m² 24,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja, wyremontowane, wc i łazienka osobno, balkon, kuchnia - lodówka i kuchenka, ogrzewanie co gazowe - piec Junkers z elektronicznym terminalem, od zaraz, okazja