dowolna

Mieszkania Lublin ul. Droga Męczenników Majdanka

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

309 986 zł32 m² 9 772,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 31,72 m położone w dzielnicy Bronowice, przy ul. Męczenników Majdanka. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Bronowice,Lublin

490 000 zł46 m² 10 710,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, bronowice, ul. Droga Męczenników Majdanka 53 2 sypialnie, po remoncie, klimatyzacja, winda Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,75 m z piwnicą (2,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

459 000 zł58 m² 7 963,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży, trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Droga Męczenników Majdanka (os. Bronowice) w Lublinie. Mieszkanie z świetnym dojazdem do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

330 000 zł46 m² 7 214,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w spokojnej lokalizacji, w dzielnicy Bronowice, blisko miejsc użyteczności publicznej takich jak: sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w niskim bloku, usytuowane na pierwszym piętrze przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z odrębną dużą kuchnią, widne przestronne, ciche, przedpokój z pojemną szafą przesuwną z lustrami. Duży pokój od strony ul.Drogi Męczenników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Majdanek,Lublin

415 700 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 41,57 m2 na 4 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Majdanek,Lublin

277 620 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: - pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bronowice,Lublin

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Usytuowane jest na parterze niskiego bloku. Składa się z dwóch sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice,Lublin

2 600 zł50 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania o bardzo wysokim standardzie zapraszam do zapoznania się z ofertą. Do wynajęcia polecam mieszkanie w czteropiętrowym bloku, na III p. przy ul. Droga Męczenników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Majdanek,Lublin

277 620 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice,Lublin

449 000 zł45 m² 9 911,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej części dzielnicy Bronowice w Lublinie. To przestronne, 45,3-metrowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice,Lublin

449 000 zł45 m² 9 911,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Droga Męczenników Majdanka! Usytuowane jest na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku z lat 60-tych. Układ pomieszczeń to: - dwie sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Majdanek,Lublin

277 620 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

350 000 zł46 m² 7 625,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

* bez prowizji od Kupującego * * Dostępne tylko u Nas * Oferuję do sprzedania ciche i ciepłe mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane przy Drodze Męczenników Majdanka w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

266 000 zł22 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Posiadam mieszkanie na parterze 22 m2 Ze względu że jestem osobą na wózku inwalidzkim chcę zamienić na większe. Mieszkanie po generalnym remoncie 2020/ 2021 bardzo niskie czynsze bo tylko 230 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

430 000 zł52 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na pierwszym piętrze przy Drodze Męczenników Majdanka. Nieruchomość składa się z dużego pokoju 17.5m2, sypialni 13.8m2, widnej kuchni 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

266 000 zł21 m² 12 535,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie składające się z salonu połączonego z kuchnią, parter- piękny widok z okna na zieleń, mieszkanie w zadbanym ocieplonym bloku. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

387 000 zł46 m² 8 460,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę rozkładowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Bronowice, przy ul. Droga Męczenników Majdanka 49. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kośminek,Lublin

436 000 zł46 m² 9 388,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Kośminek przy ulicy Drogi Męczenników Majdanka 49. Mieszkanie przestronne o ustawnym układzie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

355 000 zł38 m² 9 413,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,71m2, położone na 4 piętrze w 10-piętrowym, zadbanym bloku z 2 windami na Majdanku, idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie nw dzielnicy Bronowice, 56,37 m2, 3 pokoje, kuchnia i łazienka. Świetnie nadaje się dla rodziny lub na wynajem - można niskim kosztem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

249 999 zł24 m² 10 292,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka wraz z miejscem parkingowym zlokalizowana przy ul. Męczenników Majdanka 42 Mieszkanie znajduję się drugim piętrze cztero piętrowego budynku, składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

420 000 zł52 m² 8 122,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuje funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż w Lublinie na Bronowicach, ul. Męczenników Majdanka. Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,71m2 składa się z : - salonu, - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

400 000 zł52 m² 7 756,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze niskiego bloku. Funkcjonalny układ mieszkania- oddzielna kuchnia, 2 nieprzechodnie pokoje, łazienka i wc. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

410 000 zł58 m² 7 113,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,64 m Nieruchomość znajduje się na trzecim w trzypiętrowym bloku położonym przy ul. Męczenników Majdanka. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Usytuowane jest na drugim piętrze niskiego bloku. Składa się z sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

339 000 zł49 m² 6 975,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bronowice usytułowane na parterze w czteropiętrowym niskim bloku. Mieszkanie po mimo swoje metrażu 48m2 posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie do wejścia w dzielnicy Bronowice. Lokal usytuowany jest na wyższym parterze w niskim bloku. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

235 000 zł21 m² 11 074,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania mieszkanie 1-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Męczenników Majdanka 34 w dzielnicy Bronowice. Metraż 21,22 m2 Nieruchomość znajduje parterze, w jej skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Męczenników Majdanka

Majdanek,Lublin

430 000 zł65 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę rozkładowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej dzielnicy, przy ul. Męczenników Majdanka. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do prezentacji mieszkania położonego w Lublinie w dzielnicy Bronowice , przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Mieszkanie położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

325 000 zł41 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche i słoneczne mieszkanie w dzielnicy Bronowice, bardzo dobrze skomunikowane z resztą częścią miasta. Lokal gotowy do wejścia nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

278 000 zł48 m² 5 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice. Lokal jest usytuowany na 4 piętrze w budynku z lat 50-tych wybudowanym z cegły. Do mieszkania prowadzi wygodna i jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

278 000 zł48 m² 5 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie do remontu w dzielnicy Bronowice. Obecny układ mieszkania to 2 pokoje + kuchnia, ale łatwo można uzyskać dodatkową sypialnię przenosząc aneks kuchenny do salonu. Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie spółdzielcze, własnościowe z księgą wieczystą, bez żadnych obciążeń o metrażu 53,9 m2 z balkonem i piwnicą 5,6 m2 położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe i 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice w otoczeniu zieleni. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z cegły, czysta, schludna klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone,Lublin

389 000 zł54 m² 7 217,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Męczenników Majdanka. Doskonale skomunikowana dzielnica. W niewielkiej odległości przystani autobusowe, sklepy spożywcze, targ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

374 000 zł46 m² 8 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie idealnie nadające się jako inwestycja pod wynajem lub dla rodziny. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w bloku przy ul. Droga Męczenników Majdanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

339 000 zł42 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie na sprzedaż: lokalizacja: lublin, bronowice, ul. Droga Męczenników Majdanka metraż i rozkład: 41,57m2, w skład pomieszczeń wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

419 000 zł46 m² 9 160,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Drodze Męczenników Majdanka- dzielnica Bronowice. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze wieżowca wybudowanego w 1969.