dowolna

Mieszkania Lublin ul. Narutowicza

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

820 000 zł120 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Centrum Lublina w kamienicy przy ul. Narutowicza/okopowa. Odpowiednie na lokal biurowy, kancelarię. W pobliżu Stare Miasto, deptak, ch Plaza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

1 850 zł55 m² 33,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55 m2 położone w kamienicy w centrum miasta w okolicach ul. Narutowicza i Okopowej. Ustawne, przestronne pokoje, aneks kuchenny, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie jest jasne i ciche ze względu na usytuowanie od strony podwórka z widokiem na skwer. Forma własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

650 000 zł79 m² 8 269,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 78.6m, położone na parterze kamienicy przy ul. Narutowicza 37. Do kamienicy wjeżdża się przez bramę zamykaną na pilota. Na dziedzińcu nie brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 60m2 (wynajmowane również na pokoje). Niski blok z lat 70-tych w rejonie ulicy Narutowicza, wysoki parter nad lokalami usługowymi. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

245 000 zł34 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nieruchomość położona w ścisłym Centrum, przy ul. Narutowicza. Rozkładowe, klimatyczne z widokiem. Położone na szczytowym piętrze. Ze względu na układ oraz lokalizację, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 48m2 w centrum miasta z parkingiem Nie jestem developerem. Mieszkanie jest usytuowane w starej, zadbanej kamienicy w samym centrum Lublina. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

340 000 zł59 m² 5 807 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

nieruchomości Lublin * Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położone, przestronne mieszkanie w rejonie ul. Narutowicza. Kameralnie usytuowany blok zapewnia spokój i ciszę zamieszkiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

Nieruchomość położona w ścisłym Centrum, boczna ul. Narutowicza. Mieszkanie składa się z dużego pokoju oraz oddzielnej, zamykanej kuchni. Mieszkanie parę lat temu przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję, 65mkw. Wyjątkowo widne i przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Śródmieście- ul. Gabriela Narutowicza usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Narutowicza w Śródmieściu. Mieszkanie usytuowanym na 2 piętrze w bloku z cegły, teren budynku ogrodzony. Prezentowane mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

259 000 zł31 m² 8 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jasna i zadbana kawalerka do wejścia w pobliskim sąsiedztwie uczelni wyższych (umcs, up, kul- do 5 minut spacerem) w dzielnicy Śródmieście. Kameralny blok z cegły z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

449 000 zł76 m² 5 920,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu piękne 4 pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w sercu miasta! Wyjątkowo widne i przestronne mieszkanie na osiedlu w atrakcyjnej lokalizacji - ul.Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

275 000 zł45 m² 6 062,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Narutowicza Mieszkanie dwupokojowe, bez czynszowe o pow. 45,36m2 położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Dwa ustawne pokoje, kuchnia w zabudowie, otwarta na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

315 000 zł47 m² 6 659,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Narutowicza. Mieszkanie o pow. 47,3m2 zlokalizowane na I piętrze w niskim bloku. Miejsca postojowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

579 000 zł124 m² 4 669,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Niepowtarzalny apartament o powierzchni 124 m2 z kominkiem i dwoma dużymi balkonami w samym Centrum Lublina. Apartament mieści się na trzecim piętrze w trzypiętrowej bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Doskonałe jako inwestycja pod wynajem krótko i długoterminowy. Położone w centrum, przy ulicy Narutowicza /w górnym odcinku/, po gruntownym remoncie całego mieszkania. Forma własności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Centrum miasta -rejon ulic Piłsudskiego i Narutowicza-doskonała lokata kapitału, możliwość przedłużenia umowy z obecnym najemcą. /1-2 przystanki na Politechnikę, 3 przystanki umcs/. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

329 000 zł71 m² 4 631,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

0% prowizji od kupującego! Piękne mieszkanie w dobrej cenie. Świetna lokalizacja, wielki potencjał! Mieszkanie położone jest w zacisznym miejscu w rejonie ul. Narutowicza, obok Hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

392 000 zł64 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie własnościowe (księga Wieczysta) o pow. 63,7m2, 2 pokoje, przestronna kuchnia oraz łazienka, świetnie zlokalizowane. Klimatyczne, bardzo ciche, położone na 3 piętrze w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

359 000 zł49 m² 7 273,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu nowe, tuż po wykończeniu mieszkanie trzypokojowe w nadbudowie kamienicy, położonej przy ul. Narutowicza. Mieszkanie nie było nigdy przez nikogo zamieszkałe. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

625 000 zł124 m² 5 040,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

205 000 zł31 m² 6 549,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie/lokal w stanie developerskim w rejonie ul. Narutowicza. Wysoki parter w kamienicy. 2 oddzielne pomieszczenia. Nowe instalacje i okna z pcv. Ogrzewanie - piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

430 000 zł69 m² 6 231,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży komfortowy apartament w nowo wybudowanej kondygnacji położony w rejonie ścisłego Śródmieścia w Lublinie. Nieruchomość wykończona w wyższym standardzie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

415 000 zł115 m² 3 614,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 114,08 mkw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1914 r w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

413 000 zł96 m² 4 302,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Lublina - przy ul. Narutowicza, na pierwszym piętrze w pięknej i zadbanej trzypiętrowej kamienicy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Rury,Lublin

225 000 zł34 m² 6 540,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie położone w okolicy ul. Głębokiej i ul. Narutowicza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze dwupiętrowego małego budynku. Leży w środkowej części budynku dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

270 000 zł43 m² 6 270,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio, mieszkanie spółdzielcze własnościowe, 43,06 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, zabudowany przedpokój, balkon, piwnica i strych, zamykane podwórze, niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Centrum , około 60 m2 do własnej adaptacji. Mieszkanie znajduje się w 2-piętrowej Kamienicy na śródmieściu. Posiada strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

359 000 zł49 m² 7 273,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowy Apartament w stanie deweloperskim na dobudowanym pietrze w 2013 r. w kamienicy z 1930 r. 49,36 m2. Mieszkanie bardzo ciepłe i przytulne wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

450 000 zł64 m² 7 074,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowy Apartament w stanie deweloperskim na dobudowanym pietrze w 2013 r. w kamienicy z 1930 r. 63,61 m2. Mieszkanie bardzo ciepłe i przytulne wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

455 000 zł90 m² 5 047,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal mieszkalny idealnie nadający się pod kancelarię, biuro.Lokal składa się z 4 niezależnych, ustawnych pomieszczeń.Posiada instalację alarmową oraz balkon wychodzący na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

520 000 zł126 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie w kamienicy aktualnie przeznaczone na lokal biurowo-usługowo-handlowy o łącznej pow. 126m2 w Centrum Lublina przy ul. Narutowicza. Wejście od ulicy i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

259 000 zł65 m² 3 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Narutowicza o pow. 65m2 Salon o pow. 20m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 22m2. Kuchnia z jadalnią o pow.15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe przy ul.Narutowicza w Lublinie usytuowane w bloku. Odnowiona klatka schodowa, brama wjazdowa na pilota.Mieszanie składa się z salonu otwartego na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ul.Narutowicza.Nieruchomość po kapitalnym remoncie .Świetna inwestycja pod wynajem. Zadbana kamienica,w najbliższym czasie planowany remont klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

159 000 zł27 m² 5 990,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal mieszkalny na parterze kamienicy w ścisłym centrum. Mieszkanie dotychczas funkcjonowało jako lokal.Nieruchomość typu bezczynszowego, posiadająca osobną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

2 900 zł120 m² 24,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament w centrum Lublina, w rejonie ul. Narutowicza/strażackiej, w cichym i odrestaurowanym budynku z monitoringiem. Wykończenie.