dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 3-pokojowego dwustronnego mieszkania, położonego w dzielnicy Tatary przy ul. Hutniczej 24. Mieszkanie przestronne o ustawnym układzie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

690 000 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwustronne w pełni rozkładowe i wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m 2 z dwoma balkonami zlokalizowane na pierwszym piętrze przy ulicy Relaksowej 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

419 000 zł45 m² 9 352,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta sprzedaży mieszkania w Lublinie - lsm Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w popularnej dzielnicy lsm w Lublinie, idealne pod wynajem dla studentów okolicznych uczelni. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

370 000 zł32 m² 11 635,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam dla Państwa bardzo ciekawa propozycję! Mieszkanie 32m2 na Lubelskim Węglinie. Nieruchomość znajduje się w niskim 3piętrowym bloku, usytuowana jest na 1 piętrze i ma wystawę okienną za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesienna

Bronowice,Lublin

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Lublinie Bronowice, ul. Jesienna! Marzysz o nowoczesnym, gotowym do wprowadzenia mieszkaniu w Lublinie? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomkowskiego

Wrotków,Lublin

499 000 zł44 m² 11 317,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,09 m , usytuowanego na 3 piętrze nowoczesnego bloku z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Organowa

Czechów Południowy,Lublin

629 000 zł60 m² 10 448,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Idealne zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Organowej, w dzielnicy Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

383 010 zł38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży tego wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie wszystko, co niezbędne do wygodnego życia. Oferujemy: - powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

945 000 zł82 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o pow.81,9mkw, położone na 2 piętrze w kameralnym 2 piętrowym budynku z 2014r., w dzielnicy LSM os. Norwida, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlika Ruckemana

Kalinowszczyzna,Lublin

405 000 zł40 m² 9 876,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż - mieszkanie w Lublinie, ul. Rückemanna 6, dzielnica Kalinowszczyzna Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie, dwupokojowe o powierzchni 40,50m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Śródmieście,Lublin

643 200 zł67 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Z wielka przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie na ulicy Orla 3. Idealne mieszkanie pod inwestycję ,trzy oddzielne nie przejściowe pokoje Mieszkanie ma powierzchnię 67,1 m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

498 999 zł39 m² 12 710,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Niesamowita okazja! bez prowizji! lublin - centrum ul. Gliniana! Na sprzedaż unikatowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, usytuowane na 10 piętrze w wieżowcu 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Czuby,Lublin

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Zwycięskiej (dzielnica Czuby) o łącznej powierzchni 65 m2. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

390 000 zł44 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferowane jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,4 m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w bloku wyposażonym w windę. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Ponikwoda,Lublin

1 050 000 zł109 m² 9 633,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Polecamy jasne, przestronne mieszkanie na Ponikwodzie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w niskim bloku. Jest bardzo zadbane, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Północna

Czechów,Lublin

599 507 zł43 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjne mieszkanie w stanie deweloperskim w North Park - ul. Północna! Idealna lokalizacja dla osób pracujących lub uczących się na Uniwersytecie Medycznym lub w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieniawa,Lublin

469 000 zł37 m² 12 696,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wieniawa-ul. Legionowa, boczna Al. Racławickich. Nieruchomość idealna na wynajem, bądź dla pary/singla, 2 oddzielne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice,Lublin

449 000 zł45 m² 9 911,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Droga Męczenników Majdanka! Usytuowane jest na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku z lat 60-tych. Układ pomieszczeń to: - dwie sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

1 950 zł49 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu rozkładowe, dwustronne mieszkanie, poł. w wyśmienitej lokalizacji (spokojne i ciche miejsce blisko centrum miasta, w pobliżu szpital psk-4, budynki Uniwersytetu Medycznego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wieniawa,Lublin

839 000 zł116 m² 7 212,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Wieniawa, 5 pok., idealne na wynajem Mieszkanie | Sprzedaż | Lublin, Wieniawa, al. gen. Władysława Sikorskiego 1 Cena: 839 000 pln Cena za m : 7 212 pln Powierzchnia: 116,32 m Liczba pokoi: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

1 900 zł30 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Praktyczna kawalerka na wynajem w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie - 29,70m2, duży balkon. Opis nieruchomości: oferuję Państwu na wynajem przytulne mieszkanie w północnej części Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55 m2 położone na 1 piętrze w bloku przy ulicy Grażyny 16 w dzielnicy lsm. Mieszkanie składa się z widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

629 999 zł50 m² 12 727,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, eleganckie mieszkanie na sprzedaż wysoki standard, klimatyzacja, 2 miejsca w garażu! Lokalizacja: ul. Kreta 5, lublin (kosminek) Powierzchnia użytkowa: 49,5 m Piętro: 1 Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rury,Lublin

489 000 zł53 m² 9 304,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję mieszkanie przy samej Politechnice Lubelskiej. Trzy osobne, nieprzejściowe pokoje do generalnego remontu. Osobna, zamykana kuchnia. Lokalizacja sprawia że nieruchomość jest idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koralowa

Węglin Południowy,Lublin

649 000 zł57 m² 11 452,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronna nieruchomość o powierzchni 56,64 m , zlokalizowane w spokojnej i doskonale skomunikowanej okolicy. Gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

520 000 zł50 m² 10 473,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

NA sprzedaż! Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kunickiego w spokojnej części dzielnicy Dziesiąta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

569 000 zł45 m² 12 672,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie przy ul. Jemiołuszki! Wykończone w ciepłych barwach, gotowe do wejścia. Usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim bloku z cichobieżną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

558 000 zł62 m² 9 026,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie ( z możliwością zrobienia 4 pokojowego), dwustronne -północ/południe, zlokalizowane w dzielnicy lsm-ul. Magdaleny Brzeskiej! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

460 000 zł66 m² 7 022,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem, idealne dla osób ceniących komfort i dogodną lokalizację. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, co pozwala na dowolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

519 999 zł61 m² 8 524,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 61 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku przy ulicy Wajdeloty w Lublinie. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

681 377 zł46 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa inwestycja i lokalizacja w centrum Lublina w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego. Ponadczasowa, a zarazem nowoczesna architektura o wysokim standardzie wykończenia Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaspisowa

Węglinek,Lublin

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 36m - komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę o powierzchni 36 m . Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechów,Lublin

650 000 zł67 m² 9 750,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr ec2 o powierzchni 66,66 mkw, składa się z: salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 32 mkw. sypialnia 11,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Czuby,Lublin

399 000 zł36 m² 11 114,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Wykończone mieszkanie, położone jest na drugim piętrze w bloku z windą przy ul. Dragonów w dzielnicy Czuby w Lublinie. Na powierzchnię.