dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Nowowiejskiego,Lublin

659 000 zł88 m² 7 522,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

nieruchomości Lublin *** Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położone mieszkanie dla osób ceniących przestrzeń, spokój i bliskość zieleni. Niebywałym atutem mieszkania jest jego indywidualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Startowa

Bronowice,Lublin

559 000 zł58 m² 9 604,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż bardzo przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą, w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie w pełni wykończone, do wejścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

485 560 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ostatnie 4 mieszkania 2-pokojowe od developera! Mieszkanie o powierzchni 39,8m2 na 1 piętrze, z balkonem o pow. 6.86m 2 Salon z aneksem kuchennym i sypialnia o wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Wrotków,Lublin

258 000 zł30 m² 8 745,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Super oferta! Przestronne, jednopokojowe mieszkanie położone na szczytowym piętrze niskiego bloku. Idealne dla aktywnych :) Dostępne od zaraz położone w atrakcyjnej dzielnicy Wrotków, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczyńska

Tatary,Lublin

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie pod wynajem dla studentów jak i rodzin z dziećmi. Mieszkanie zlokalizowane na ulicy Łęczyńskiej składa się z: -Przedpokoju -łazienki -kuchni -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

432 543 zł47 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wakacyjna promocja: 200 zł/mkw. brutto od ceny mieszkania i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

449 000 zł46 m² 9 775,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przestronne, jasne mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Uniwersytet Medyczny w odległości ok 3000m - dobra lokalizacja do wynajmu studentom. Bez piecyka! Mieszkanie położone na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

536 382 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga Cena promocyjna ograniczona czasowo. i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 62,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

295 000 zł36 m² 8 176,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie, zlokalizowane w niskim bloku na Bronowicach, o powierzchni użytkowej 36,08 m2. Nieruchomość składa się z pokoju/sypialni, oddzielnej i widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazowej Woli

Czechów,Lublin

555 000 zł77 m² 7 245,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio, duże 76,6m mieszkanie na parterze, znajdujące się w niskim bloku na ul. Żelazowej Woli. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych sypialni (jasne, ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Ponikwoda,Lublin

560 000 zł62 m² 8 967,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,45 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 31,78 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gospodarcza

Tatary,Lublin

479 000 zł57 m² 8 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Czteropokojowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Gospodarczej! Usytuowane jest na trzecim piętrze niskiego trzypiętrowego bloku. Układ mieszkania to 3 oddzielne sypialnie, przechodni pokój dzienny, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Czuby Północne,Lublin

2 200 zł83 m² 26,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 83,4m2, położone na 3 piętrze niskiego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z salonu z wejściem na balkon, kuchni z wejściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

567 909 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m20 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrotków,Lublin

599 000 zł55 m² 10 845,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowocześnie i komfortowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie typu "wejść i zamieszkać". Nieruchomość znajduje się na atrakcyjnym wysokim parterze czteropiętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

339 000 zł49 m² 6 975,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60m2 na parterze w niskim bloku w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość z możliwością wydzielenia czwartego pokoju (w pełnym rozkładzie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowskiego

Czechów Południowy,Lublin

520 000 zł72 m² 7 172,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Czteropokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze z trzech w bloku przy ul. Rogowskiego. Idealna oferta dla osób szukających mieszkania w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

980 000 zł78 m² 12 641,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży komfortowy klimatyzowany apartament położony na bliskim Czechowie - osiedle prestige w Lublinie. To wykończone w wysokim standardzie lokum zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

566 040 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,60 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na północ i południe Pokój dzienny o pow. 16,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

379 000 zł44 m² 8 568,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie dwustronne położone na wysokim parterze w bardzo dobrej lokalizacji. Doskonałe na wynajem, bardzo dobre dla poszukujących ciszy w środku miasta. Mieszkanie przestronne, położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariańska

Ponikwoda,Lublin

519 000 zł60 m² 8 678,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 59,80 m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w latach 90 w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Węglin Południowy,Lublin

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania rozkładowe 70m2 mieszkanie z 4 pokojami na Węglinku. Prezentowana nieruchomość znajduje się na ul: koralowej i usytuowana jest na parterze w niskim 3 piętrowym bloku, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

555 147 zł64 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m16 - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baśniowa

Sławinek,Lublin

720 000 zł92 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chciałbym Państwu zaproponować bardzo atrakcyjne duże mieszkanie na Ulicy Baśniowej! Jest to spokojna i zielona okolica która bardzo dobrze skomunikowana jest z centrum miasta jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Czuby,Lublin

533 000 zł57 m² 9 287,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie w stanie deweloperskim położone jest na trzecim piętrze w bloku z windą przy ul. Jantarowej w dzielnicy Węglin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czuby os. Poręba. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z 1997 roku z zadbaną, czystą klatką schodową. Mieszkanie ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

1 500 zł46 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ulicy Bursztynowej. Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Osiedle Słowackiego - funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie w lokalizacji idealnej pod wynajem. Odległość od miasteczka akademickiego ok 1500m. Nieruchomość położona w niskim 3 klatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

475 000 zł48 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam państwu piękne mieszkanie które na ten moment przechodzi generalny remont w mieszkaniu zostaną wymienione: *instalacje elektryczne *instalacje hydrauliczne *podłogi *okna *nowe gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

789 000 zł73 m² 10 858,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Robot sprzątający w cenie mieszkania. Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72,66 m2 na iiip /iiip z widokiem na tereny zielone, lublin, ul. Jemiołuszki. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Sławin,Lublin

599 000 zł86 m² 7 005,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w dzielnicy Sławin. ul. Kwiatów Polnych - niski blok! Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze składające się z: - salonu (możliwość wydzielenia dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Altanowa

Botanik,Lublin

640 000 zł55 m² 11 689,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,75 m2 na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym bloku z 2021 r. z windą przy ul. Altanowej na osiedlu Botanik w dzielnicy Sławin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczowa

Ponikwoda,Lublin

574 999 zł52 m² 11 028 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji! 0% - Kosztów obsługi biura nieruchomości! cena do negocjacji! Unikatowy Apartament w najwyższym standardzie w atrakcyjnej dzielnicy Ponikwoda ul. Bluszczowa! Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Emancypantek

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

429 000 zł58 m² 7 371,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w Lublinie, dzielnica lsm, ul. Emancypantek. Mieszkanie świetnia nadaje się zarówno jako miejsce do zamieszkania przez rodzinę jak i pod inwestycję. Ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

688 771 zł77 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 77,39 mkw. w skład którego wchodzi: salon 17,86 mkw. Kuchnia 8,04 mkw. 3 sypialnie Pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

507 661 zł66 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 - 15:00 piękne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 65,69 m2 Bronowice - 4.